Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фото

Останні досягнення в селекції черрі-томатів здатні здивувати навіть бувалих городників. Ось список найбільш цікавих сортів і гібридів, все насіння – від російських компаній. Деякі з цих помідорів володіють унікальними властивостями.

Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоГоробинові намиста Неймовірно красивий ампельний сорт томата. При дозріванні плоди переливаються різними кольорами: від світло-смарагдового до помаранчевого і рубіново-червоного. Привертає увагу і його листя – здорова, пишна, темно-зеленого кольору.

Опис сорту: 80-85 днів від сходів до дозрівання, довжина пагонів до 1 м, плоди масою 20-25 г, підходить для теплиць і відкритого грунту. Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоЧервона шапочка Смачний і декоративний томат для вирощування в кашпо і на балконі. Помідори дозрівають не одночасно, тому рослина довго може служити прикрасою патіо, тераси або балкона, переливаючись різними відтінками. Не вимагає формування.

Опис: 85-90 днів від сходів до врожаю, плоди масою 15-20 г, чудового смаку, з дуже ніжною шкіркою. Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоЖовта шапочка Горщик з цим томатом може прикрасити святковий стіл замість традиційного букета квітів. Його темна м'ясиста зелень добре поєднується з жовтими плодами. Добре росте на балконі в ящику і підвісних кашпо, не вимагає формування.

Опис сорту: 85-90 днів від сходів до врожаю, плоди масою 15-20 г, відмінного смаку. Рослина дуже компактна. Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоПомисолька Для сорту характерна дуже висока навантаження плодами – дрібними, але надзвичайно солодкими. За вмістом антиоксидантів вони перевершують великоплідні томати в 2 рази. Плодоносіння тривалий.

Опис: 95-100 днів від сходів до врожаю, рослина заввишки понад 2м, плоди масою 15-20 г, дружно дозрівають, не розтріскуються, вирівняні за розміром. Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоПатрон Плоди цього сорту томатів черрі незвичайної форми, будуть чудово виглядати не тільки в салатах, але і в баночках з домашніми заготовками. Завдяки щільній шкірці і високому вмісту цукру вони ідеальні для консервування. Під час дозрівання довгі кисті дуже декоративні.

Опис: 115 днів від сходів до плодоношення, висота рослини більш 2м, плоди масою 30-50г, хороший смак. Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоВишенька чорна Один з найбільш смачних сортів черрі. Томати привертають увагу фіолетово-коричневим «засмагою» у плодоніжки, вони особливо красиво виглядають в салатах і в засолюванні в поєднанні з помідорами інших відтінків.

Опис: сорт середнього терміну дозрівання, рослина вище 1,5 мю Перше суцвіття формується над 9-м листком, наступні розташовані через 3 аркуша. Суцвіття одне - і дворазово розгалужене, пухке, з 15-25 красивими плодами округлої форми, масою 18 р. Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоБатерфляй Дуже оригінальні рожеві плоди сливовидні дивовижного смаку, зберігають декоративність при консервуванні. Цікаві й самі суцвіття – складні кисті з безліччю квіток і плодів, причому плоди стирчать вгору.

Опис: середньоранній сорт черрі універсального призначення. Рослина високоросла, до півтора метрів. Плоди яйцевидної форми, масою 25-30 г, малиново-рожевого забарвлення, містять підвищену кількість лікопіну. Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоПерлинка Сланкий кущ можна вирощувати як ампельні. Сорт черрі привабливий безліччю дрібних ідеально круглих плодів (18-20 г) дуже приємного смаку. Вони від молочно-білого до рожевого кольору, при повному дозріванні набувають гарний перламутровий відтінок.

Опис: низькорослий томат (близько 40 см), супердетерминантного виду, міжвузля короткі. Плід округлої, злегка витягнутої форми, гладенький, масою 10-25г, з високими смаковими якостями – вміст мінеральних солей і цукру в 2 рази вище, ніж помідори черрі інших сортів. Невибагливий, переносить спеку і холод, засуху і нестача поживних речовин у грунті, може використовуватися для вирощування на балконах і лоджіях в горщечкової культурі. Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоF1 Зимова вишня Порадує гурманів надзвичайно солодкий смак його темно-червоних плодів, у кожній кисті їх за 54-56 штук. Рослина слаболиственное – не затінює дозрівають плоди. Зрізані кисті дуже довго зберігають товарний вигляд.

Опис: 95 днів від сходів до врожаю, високорослий, маса плоду 18-25 р. Стійкий до вірусу мозаїки томату, кладоспоріозу, фузаріозу, борошнистої роси. Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоF1 Опівдні Самий скоростиглий, дозріває на 2 тижні раніше за інших скоростиглих сортів і гібридів. Ефектні, яскраво-оранжевого відтінку плоди не тьмяніють, зберігають яскравий колір при обробці, прикрашаючи баночки з апетитними домашніми соліннями.

Опис: рослини високорослі, среднеоблиственные, плоди масою 15-20 р. Гібрид толерантний до холоду та спеки, стійкий до вірусу мозаїки томату, кладоспоріозу, фузаріозу, борошнистої роси. Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоF1 Малинове хмарка Відрізняється рідкісним для чері-томатів малиновим кольором, високим вмістом каротиноїдів і лікопіну, який надає його досить щільним плодам трохи незвичайний, властивий скоріше рожевим томатам смак.

Опис: середньостиглий, високорослий, слабооблиственный. Маса плоду 15-20 р. Гібрид стійкий до холоду та спеки, мало схильний до вірусу мозаїки томату, кладоспоріозу та фузаріозного в'янення. Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоF1 Іра Один із самих невибагливих сортів томатів черрі – дає врожай майже в будь-якій ситуації, не «пропускає» кистей». Ідеальний для початківців садівників. Кисті компактні і дуже важкі – гібрид майже не програє крупноплодным томатам врожайності.

Опис: 90-95 днів від сходів до дозрівання, плоди масою 30-35 м, до 30-35 штук в кисті. Гібрид стійкий до вертицильозу, фузаріозу, галловым нематод. Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоF1 Ликопа Завдяки підвищеному вмісту лікопіну плоди цього гібрида черрі володіють лікувальними властивостями і досить незвичайним приємним смаком. Може вирощуватися у відкритому грунті Нечорнозем'я: встигає дати 4-5 важких кистей до настання холодів.

Опис: 90-95 днів від сходів до врожаю, плоди масою 40-50 г, відмінного смаку. Гібрид стійкий до вірусу мозаїки томату, вертицильозу і нематоди. Кращі гібриди і сорти томатів Черрі – опис та фотоF1Максик Придністровський НДІ сільського господарства вибрав цей гібрид як найсмачніший, кращий для консервування. Рослина стійка до ряду вірусів, володіє рідкісною для російських сортів і гібридів стійкістю до вірусу бронзовості і жовтого скручування листя.

Опис: 90-95 днів від сходів до першого збору помідорів, плоди масою 30-50 г, по 16-18 кисті, завдяки щільною шкірочкою довго зберігаються і добре консервуються. Стійкий до вертицильозу і нематоди.

Схожі статті:

 • Кращі сорти агератуму, опис та фото

  Декоративний квітка агератум налічує безліч сортів. Шкода тільки, що багато з них недоступні російським садівникам, оскільки просто не приживуться в наших умовах. Кожен з сортів і гібридів рослин...

 • Кращі сорти кабачків – фото, опис

  Кабачок (лат. Cucurbita pepo var. giromontina) – в'юнка або кущова городня культура, яку фахівці відносять до сімейства Гарбузові. Цей багаторічний або однорічний овоч має гранований стебло з пят...

 • Баклажани – кращі сорти останніх років, опис та фото

  Баклажан – овоч на любителя. Дуже багатьох відлякує характерний присмак, класична баклажанна гірчинка, яка часом відчувається навіть після сольової обробки. Селекціонери це врахували, і багато су...

 • Кращі сорти моркви для соку – опис та фото

  Створити своєрідний конвеєр, що поставляє домашній морквяний сік з липня по жовтень, можна, підібравши сорти і гібриди моркви різних термінів дозрівання. Орієнтуватися при підборі треба на наступ...

 • Кращі сорти декоративного амаранту, опис та фото

  Ви не прогадаєте, якщо вирішите посадити в своєму квітнику який-небудь сорт декоративного амаранту. Цей ставний квітка стане справжньою прикрасою саду до самих настанням холодів. При цьому, тимча...