Пилоксинг

Пилоксинг – одне з напрямків фітнесу, програма експрес схуднення, автором якої стала шведська культуристка Вівека Йенсен. Вона змогла поєднати в одне ціле не поєднувані, на перший погляд, вправи області з кікбоксингу, танців і пілатесу. Пилоксинг швидко завоював прихильників серед людей, що прагнуть до досягнення максимального результату в мінімальні терміни.

Ефект пилоксинга

Регулярні заняття сприяють:

• ефективному спалюванню калорій (500-900 кал на годину) і, відповідно, швидкому схудненню;

• збільшення гнучкості тіла (рухи стають правильними, граціозними і плавними);

• зміцнення м'язів;

• поліпшенню постави.

Особливості пилоксинга

Вправи пилоксинга задіюють всі групи м'язів, при цьому сприяючи загальному релаксу та поліпшенню стану серцево-судинної системи. Ефект досягається лише за умови регулярних тренувань без «прогулів».

Пилоксинг Тривалість тренування становить біля 30 хвилин. Тим, хто тільки починає заняття, вистачить гімнастичного килимка, скакалки і гантелі. Не варто приступати до занять в перші півгодини після прийому їжі.

Перш ніж починати виконувати вправи, слід провести легку п'ятихвилинну розминку, яка полягає в боксировании з уявним супротивником і стрибках на скакалці. Всі вправи пилоксинга виконуються босоніж.

Основні вправи пилоксинга

Джеб і крос

Джеб – довгий удар лівим кулаком, який виконується з класичної стійки боксера. Після виконання удару корпус повертають у попереднє положення і готуються для виконання кросу – удару правим кулаком. У завершенні ударів повертаються в стійку боксера. Вправу повторюють 3 хвилини, чергуючи джеб і крос по 4 рази і доповнюючи удари невисокими стрибками.

Хук

З стійки боксера виробляють удар кулаком, спрямований паралельно підлозі, при цьому корпус як би подають слідом за кулаком. Хуки роблять по 4 рази з кожної руки, чергуючи удари з перехресними стрибками. Вправа продовжують 2 хвилини.

Офіціант

Вправа нагадує позу офіціанта, який утримує в руках піднос. При цьому згинають руки в ліктях так, щоб передпліччя були щільно притиснуті до тулуба, а долоні розміщувались паралельно підлозі і були спрямовані вгору. Одну ногу піднімають і згинають, розміщуючи паралельно підлозі. Потім руки витягують вперед, одночасно розпрямляючи і піднімаючи зігнуту ногу. Для кожної ноги вправу виконують по 1 хвилині.

Груша

Стійка з упором на зігнуту ногу. При цьому друга нога виставлена вперед. Руками роблять кругові рухи, що імітують удари по груші. Вправу виконують 1,5 хвилини для кожної ноги.

Пліє

Пилоксинг Пліє – глибокий сед з ногами, розставлені на ширині плечей і розгорнутими ступнями. Руки стиснуті в кулаки і розміщені під підборіддям. З даної позиції намагаються наблизити лівий кулак до правого стегна, повертаючи корпус убік, протилежну робочої руці. Вправу необхідно робити по 1 хвилині для кожної руки.

«Ластівка» з присіданням

З пози «Ластівка» виконують присідання по 1 хвилині для кожної ноги.

Бічні махи ногою

Корпус нахиляють вперед, роблять упор на зігнуту в коліні ногу, а другу відводять в бік. Руки також розведені в сторони. Вільною ногою виконують махи. Для кожної ноги вправу необхідно повторити по 1,5 хвилини.

Махи зі схрещуванням

Стаєте на коліна. При цьому одна рука упирається у підлогу долонею, а друга – ліктем. Одну ногу піднімають і виконують сильний мах убік. Вправу повторюють по 1 хвилині для кожної ноги.

Планка

Вихідна поза – упор на пальці рук і ніг об підлогу при рівних спині і ногах. Живіт і сідниці при цьому «втягнуті», голова нахилена вперед. Починають максимально згинати ноги, намагаючись, все ж, не торкнутися колінами підлоги. Потім повертаються в попереднє положення. Вправу виконують 1,5 хвилини.

Піднімання зігнутих ніг

Вихідне положення для виконання вправи сидячи з підібганими до грудей колінами і витягнутими перед собою руками. Ноги торкаються підлоги тільки великими пальцями або зовсім відірвані від нього. З цього положення по невеликій амплітуді піднімають і опускають рівні руки. Вправу виконують 50 разів.

Пилоксингом можна займатися як в залі під наглядом тренера, так і вдома, повторюючи рухи відео-курсу.

Схожі статті:

 • Жанна Фріске одужала?

  Відома російська співачка Жанна Фріске зараз знаходиться в США, де проходить реабілітацію після перенесеного онкологічного захворювання. За останніми відомостями Жанні стає краще з кожним днем, і...

 • Собчак вагітна?

  Громадськість завмерла в очікуванні, коли ж, нарешті, Ксюша Собчак публічно заявить про свою вагітність? Адже про те, що дівчина знаходиться в «цікавому положенні» свідчать багато доказів. Останн...

 • Як навчитися контролювати емоції

  Чи не кожна людина хоча б раз у житті давав волю емоціям. По суті, це можуть бути нормальні людські переживання, які мають право на існування. Але ми живемо в суспільстві, дотримуються певних при...

 • Хлоридно-натрієві ванни

  Хлоридно-натрієві ванни (сольові) – найпоширеніший вид лікувальних ванн, які можна приймати як у санаторіях, так і самостійно приготувати вдома. Мінеральні води з високим вмістом іонів натрію і х...

 • 10 прийме ідеальної жінки очима чоловіків

  Кожна жінка прагне виглядати в очах чоловіків ідеалом і ожила мрією. Точена фігурка, поступливий характер, розкішне волосся – все йде в хід. А якщо запитати самих чоловіків: яку жінку вони хочуть...