Ваша чутливість до глютену може бути викликана гліфосатами

Вважаєте ви, що ваш організм чутливий до глютену (клейковини)? Виявляється, ваша проблема може бути пов'язана зовсім не з споживанням пшениці та інших харчових продуктів, що містять глютен. Так звана «чутливість до глютену» може насправді бути викликана гліфосатами.

Ваша чутливість до глютену може бути викликана гліфосатами

Більшість людей сподіваються, що, купуючи борошно та вироби з неї у дрібних виробників, вони уникають вживання продуктів харчування, що містять шкідливі сполуки. Однак навіть якщо пшениця вирощена не на великих сільськогосподарських угіддях із застосуванням генетично модифікованого насіння, гліфосати використовуються навіть дрібними фермерами. Вони обробляють урожай дуже високими дозами гліфосату прямо до збору врожаю пшениці. Це робиться для прискорення висихання стебел пшениці і прискорення збору самого врожаю.

В результаті цього, токсичний, що викликають рак гербіцид гліфосат, нині виявляють у багатьох продуктах, серед яких:

  • пшеничне борошно
  • макаронні вироби
  • хліб і хлібобулочні вироби
  • пшенична крупа
  • кондитерські суміші
  • кондитерські вироби (печиво, торти, тістечка тощо)
  • і багато іншого

Гліфосати, як відомо, є малотоксичными, але все ж існує незначна ймовірність того, що їх присутність в продуктах харчування може негативно вплинути на ваше травлення і обмін речовин. Більше того, для деяких людей вживання продуктів, що містять гліфосати, може бути навіть небезпечним.

Так як же уникнути споживання пшеничних продуктів, що містять гліфосат? Вихід тільки один – купувати органічну пшеницю у перевірених виробників. Іншого виходу просто немає, якщо звичайно ви не будете вирощувати її самостійно.

Після того, як ви перейдете на вживання продуктів з органічної пшениці, ви можете виявити, що ваша «чутливість до глютену» просто зникла ... і все тому, що насправді це не було непереносимістю глютену. Це було отруєння гліфосатами!

Читайте також: Глютен (клейковина) і запальні захворювання мозку і нервової системи.

Схожі статті: