Трави знижують апетит - ТОП-10

Серед людей шукають трави знижують апетит зустрічаються люди, які страждають надмірною вагою, так і люди досить худої статури, але мають нестримне прагнення наїдатися часто і багато. І в тому і в іншому випадку ми бачимо проблему і бажання її вирішити.

Трави знижують апетит - ТОП-10

Важливо розуміти, хронічне переїдання і неправильне харчування дійсно веде до ожиріння і при вживанні трав знижують апетит у поєднанні з переходом на правильне харчування можна добитися бажаних результатів природним способом, паралельно вирішивши ще ряд проблем зі здоров'ям і в додаток до всього отримавши значно більше енергії і життєвих сил. Другий тип людей у зв'язку з великою кількістю споживаної їжі і відсутністю зайвих кілограмів часто мають проблему зі здоров'ям викликану деякими розладами нервової системи або паразитами, присутніми в організмі. В даному випадку правильним підходом до вирішення проблеми буде виявлення першопричини відхилення і виходячи з неї підбором правильного методу лікування. Тут трави знижують апетит не зможуть сприяти усуненню захворювання.

ТОП-10 трав знижують апетит

  1. Мате (Гостролист Парагвайський). Одне з найкращих засобів для зниження апетиту. Мате сприяє більш швидкому усуненню зайвих кілограмів за рахунок посилення метаболізму і «спалювання» зайвих калорій. Завдяки великій кількості кофеїну цей напій відмінно тонізує.
  2. Петрушка. Для зниження апетиту використовують, як правило, відвар петрушки, що також дуже добре позначається на зниженні маси тіла. Відвар готується наступним чином: в 200 мл води покласти 1 ст. ложку подрібненої петрушки і кип'ятіть протягом чверті години. Приймається такий відвар по 50 мл за 20 хвилин до їди.
  3. Люцерна. Один з народних засобів, що мають крім всіх інших корисних властивостей, здатність знижувати апетит. Також хочеться відзначити, що вживаючи щодня трав'яний чай з люцерною, відбувається активація травлення, знижується рівень холестерину і зміцнюється серцево-судинна система, що дуже добре при проблемах зайвої ваги.
  4. Звіробій. У невеликих кількостях настоянка звіробою стимулює апетит, що в нашому випадку є небажаним ефектом, але трохи збільшивши дозування, ми можемо добитися прямо протилежного ефекту – значного зниження апетиту. Рецепти зі звіробоєм ви можете дізнатися тут - Звіробій для схуднення - рецепти.
  5. Кропива. Молоді пагони кропиви здатні поліпшити обмінні процеси в організмі і знизити апетит, що належною мірою вплине на зниження маси тіла. Як правило, її вживають у вигляді відварів або настойок.
  6. Кульбаба. Це корисна рослина так добре поширене у нас здатне при правильному застосуванні посилювати метаболізм і знижувати апетит. Зазвичай для цих цілей використовується корінь кульбаби, з якого готують відвар або його листя, що додаються в салат.
  7. Полин. Застосування полину з метою зниження апетиту і схуднення дає свої результати при тривалому її застосуванні. Перший тиждень і навіть трохи більше того спостерігається посилення апетиту, що не повинно вас лякати. Необхідно набратися терпіння і приймати далі. Після періоду підвищеного апетиту (до 2 тижнів) настає різке його зниження. У цей період організм насичується значно меншою кількістю їжі, ніж раніше. Приймають полин у сухому подрібненому вигляді запиваючи водою дотримуватися питний режим, а також існують і інші рецепти приготування полину, в тому числі і змішуючи її з іншими травами. Про рецепти з полином ви можете дізнатися тут - Полин для схуднення - рецепти.
  8. Пажитник. Це рослина володіє прекрасними дієтичними властивостями. Беручи пажитник за 15 – 20 хвилин до прийому їжі апетит помітно зменшується, а після їжі довгий час зберігається відчуття ситості, що дає можливість не тільки контролювати кількість з'їдених калорій, але і отримувати їх значно менше, якщо того вимагає дієта.
  9. Куркума. Ця рослина при його прийомі здатне знижувати апетит, при цьому притупляється потяг до м'ясних і жирних страв і різних солодощів, що чудовим чином відбивається на вашій фігурі. Застосовують куркуму, як правило, готуючи з неї різні напої.
  10. Лопух. Ця рослина відомо навіть дітям. Багато хто навіть не здогадується, що його можна використовувати в лікувальних цілях. У зв'язку з його властивістю надавати переважна дію на апетит не можна не згадати, т. к. він дійсно здатний допомогти людині усунути зайві кілограми. Як правило, в народній медицині використовують для цієї мети коріння лопуха, з яких роблять настої і відвари, рецепти яких ви можете прочитати тут - Лопух для схуднення і зниження апетиту - рецепти.

Ми перерахували 10 трав, за допомогою яких можна контролювати свій неприборканий апетит, тим самим знизивши масу тіла і поліпшивши якість нашого здоров'я. Також хочеться відзначити, що одним з найкращих засобів для зниження апетиту вважається Гарцинія Камбоджійська, яку ми не згадали тут в силу того, що це не трава. На її основі роблять спеціальні високоефективні натуральні дієтичні продукти допомагають справитися з завданням схуднення. Трави, що знижують апетит, як правило, широко доступні, мають невисоку ціну і приносять масу користі крім усього іншого.

Схожі статті: