Сироїдіння - користь ензимів

Сироїдіння – це одна з систем живлення, націлена на підтримку, поліпшення та відновлення здоров'я. Сироїдіння виключає повністю вживання термічно обробленої їжі, т. к. при варіння, смаження, приготування на пару і іншим обробкам їжі продукт перетворюється з живого в мертвий.

Сироїдіння - користь ензимів

Що ж таке жива і мертва їжа і чим вони відрізняються? Давайте розглянемо це на прикладі. Візьмемо дві насіння соняшника, одна з них смажена, інша сира. Сира насіння жива, а смажена відповідно мертва. У чому переваги живий насіння? Науково доведено, що живі продукти містять у собі так звані ензими, в термічно оброблених продуктах їх немає. Немає необхідності описувати роль ензимів у природі. Давайте зупинимося на користь, яку вони несуть завдяки вживання сирої їжі.

Роль ензимів та їх користь

Коли продукт потрапляє в наш шлунок, запускається процес перероблення їжі і энизимы в розщепленні їжі грають дуже важливу роль. Коли продукт надійшов у шлунок, термічно оброблений, ензими в ньому відсутні, цей продукт мертвий і організму необхідно використовувати свої ресурси і чим їжа неудобоваримей, тим більше організму потрібно ензимів і знос організму вище. У разі попадання В шлунок живого продукту, переварювання відбувається з мінімальними витратами тому, як ензими вже присутні в самому продукті. Вивільняється велика кількість енергії, яку організм витрачає на відновлення імунної системи і багато іншого. І як підсумок ми отримуємо хороший імунітет і злагоджену роботу всіх органів і систем.

Давайте докладніше розглянемо, яким чином ми отримуємо з живої їжі мертву.

найвірніший шлях знищити все живе в продуктах харчування – це сильне нагрівання. Варити, тушкувати, смажити, випікати і багато інших способів вбивають все живе у Ваших продуктах. Білок при перегріві денатурируется, відбуваються процеси розпаду, і він більше не несе користі для організму. Сильно розігріті жири стають транс-жирами і набувають інші якості. Такі жири не можуть переробити навіть бактерії. Всі біологічно активні компоненти в сирих продуктах знаходяться в природному стані і засвоюються з легкістю нашим організмом. У разі обробки високою температурою природні сполуки розпадаються і втрачають необхідні нам властивості.

Деякі люди необгрунтовано кажуть, що сироїдіння шкоди. Щоб голослівно не твердити про користь сироїдіння, ми можемо спиратися на праці вчених.

Візьмемо дуже цікавий досвід, що проводиться в лабораторних умовах на щурах.

Щурам давали в їжу яйця в сирому і вареному вигляді. Виживали ті тварини, які тривалий час харчувалися сирими яйцями, отримуючи необхідні поживні речовини. Ті ж пацюки, які їли варені яйця через деякий час гинули.

Крім ензимів, які надходять до нас в організм з термічно необробленої їжею і ензимів, які виробляються нашим організмом, в процесі травлення бере участь ще один вид ензимів, який виробляється мікроорганізмами, які живуть у нас в кишечнику. Ці організми, що харчуються тільки рослинною клітковиною в сирому вигляді. Ось це так!?. Мікроорганізми нашого організму, які постачають амінокислоти і вітаміни – сироїди!!!

Читайте також:

- Сироїдіння. Що їдять сироїди і їх табу

- Нормальна вага - сироїдіння для схуднення Клітковина – грубе волокно рослин, яка стійка до дії ензимів. Крім того, що клітковина допомагає їжі рухатися по травному тракту, вона очищає природним чином наш кишечник і живить що в ньому знаходяться мікроорганізми. Продуктами життєдіяльності цих організмів, є необхідні нам амінокислоти і вітаміни.

Користь ензимів ми можемо побачити не тільки в травленні, але і в тому, що вони допомагають очистити наш організм, наші судини й внутрішні органи. Вони прибирають відмерлі клітини і займаються створенням нових. Є напрямок пов'язане з боротьбою зі старінням – синтез ензимів. Поставлено на потік виробництво величезної кількості ензимів спрямованих на лікування хвороб, на поліпшення травлення, в тваринництві та багатьох інших сферах. Організм людини здатний все це робити самостійно, просто для цього йому потрібно допомогти правильним живим харчуванням.

Давайте підсумуємо. Для того, щоб організм працював як годинник, просто необхідно вживати живу їжу. Обробка високою температурою просто неприпустима. Всім нам потрібні мікроелементи, вітаміни, мінерали, амінокислоти в природному, живому стані. Сироїдінням на сьогоднішній день цікавиться все більшу кількість людей і має позитивні відгуки і їх з кожним роком все більше. Перш, ніж що-небудь з'їсти, подумайте, чи є цей продукт в природі. Якщо ж це багатокомпонентний продукт, задайтеся питанням, чи я зможу з'їсти кожний з компонентів окремо в тій же кількості, що і все блюдо. Ці два моменти будуть показником Вашого доброго здоров'я і довголіття.

Схожі статті:

 • Користь картоплі - його харчова цінність і лікувальні властивості

  Наша їжа повинна бути ліками, а ліки-їжею. Користь картоплі неоціненна в світі людей. Він не тільки має чудові поживні властивості, але і є профілактичним засобом багатьох захворювань завдяки сво...

 • Користь солі. Яка сіль найкорисніша?

  чи Можна обійтися без солі? Чи потрібно додавати в свій раціон сіль? Яку сіль найкраще вживати в їжу? Зараз ми поговоримо про це детальніше, але перш давайте подивимось ось на що. Користь солі не...

 • Користь часнику. Часник - ваше здоров'я і довголіття

  Вже не одне тисячоліття у всьому світі часник користується популярністю, як в якості продукту харчування, так і в лікувальних цілях. Користь часнику обумовлена не тільки наявністю в ньому великої...

 • Користь чайного гриба

  Чайний гриб є древнім лікарським засобом, що володіє величезною кількістю корисних властивостей. Ферментований чайний напій, що виготовляється з чайного гриба, застосовувався у різних цілях протя...

 • Користь апельсинів для організму людини

  Апельсини є одними з найбільш популярних фруктів у всьому світі. Їх дійсне походження до цих пір залишається загадкою, але вирощування апельсинів, як вважають, розпочалася у східних Азії тисячі р...