Шкоду фаст-фуду - виключно достовірно

Шкоду фаст-фуду не викликає на сьогоднішній день ні в кого сумнівів, і доказів того не мало. Вони є як серед спостережень за самопочуттям людей, що вживають швидку їжу, так і науково обґрунтованих.

Шкоду фаст-фуду - виключно достовірно

Фаст-фуд поширився по всьому світу подібно небезпечного вірусу за кілька десятиліть і «нагородив» величезна кількість людей хворобами серцево-судинної системи, ендокринними захворюваннями, цукровим діабетом, всілякими карами і гастритами та ін. Рекламні кампанії всесвітньо-відомих людей великого бізнесу швидкого харчування, розповідають з екранів про користь цієї їжі і низький вміст калорій і зазивають відвідувати їхні заклади, купувати продукти швидкого приготування або на ходу є різні сухі перекуси. І це спрацьовує. Якщо взяти слов'янські країни, то з кожним роком популярність фаст-фуду все зростає, особливо серед молоді.

Які продукти належать до категорії «швидке харчування»?

Дізнаємося отрута в обличчя.

У ресторанах швидкого харчування

Продукти швидкого приготування

Сухі перекуси з смаковими добавками

 • Картопля фрі
 • Бургери
 • Хот-доги
 • Піца
 • Шаурма
 • Кури гриль
 • Морозиво
 • Супи
 • Картопляне пюре
 • Каші
 • Локшина
 • Бульйони
 • Киселі

 • Чіпси
 • Снеки
 • Сухарі
 • Попкорн
 • Горішки
 • Кукурудзяні палички

Чому фаст-фуд шкідливий?

Якщо ви самі готуєте собі смажену картоплю або гамбургер – це одна справа (хоча теж користі мало). Але якщо ж ви купуєте, то це вже зовсім інше питання. Виробники, перш за все, зацікавлені не у вашому здоров'ї, а в тому, щоб вам було смачно і ситно і найголовніше, щоб ви після цього до них ще не раз повернулися. Для цієї мети використовують синтезований підсилювач смаку глютамат натрію, побільше солі, цукру, жирів і ін

 • Глютамат натрію. Ця добавка не тільки знищує наше нормальне сприйняття смаку, але і буквально «підсаджує» нас на ту їжу, до якої вона додається. І це не найстрашніше, він до того ж дуже шкідливий. Доведено, що глютамат натрію в значній мірі послаблює зір при його регулярному і підвищеному вживанні і веде до ракових захворювань.
 • Трансжири. Це синтезовані замінники масла, здобули велику популярність у компаній виробників продуктів швидкого харчування за рахунок їх дешевизну. Трансжири небезпечні для здоров'я компоненти, завдають великої шкоди, насамперед серцево-судинної системи. Холестеринові бляшки закупорюють судини «завдяки» цим жирів значно швидше, ніж при вживанні природних тваринних жирів. Їх дуже важко розщепити і вивести з організму, тому, навіть бажаючи позбутися від негативних наслідків трансжирів, знадобиться значна кількість часу і зусиль. Крім того трансжири стають винуватцями чуми 21 століття – онкології. Гіпертонія, гіперхолестеринемія, атеросклероз, інфаркти, інсульти, захворювання печінки, ожиріння та багато іншого – стають наслідками неправильного харчування і в значній мірі «завдяки» трансжирам. Картопля фрі, чіпси, гамбургери та інші «ласощі» просто напхані цими небезпечними ненатуральними продуктами (читайте також про те, що знайшли в картоплі фрі від Макдональдс).
 • ГМО. Генетично модифіковані організми, а саме овочі і злаки активно використовуються ресторанами швидкого харчування, виробниками сухих закусок і продуктів швидкого приготування. Це не данина моді, а холодний розрахунок, і не важливо, що це повільно, але впевнено вбиває людей, головне-прибуток. Вони порядно економлять на закупівлю таких продуктів, які до того ж здатні тривалий час зберігатися не псуючись. ГМО пригнічує імунну систему, викликає алергічні реакції, порушує метаболізм, пригнічуються функції печінки, страждає мозок та дітородні органи, що призводить до безпліддя. Не природні чужорідні гени, потрапляючи в організм живих істот у вигляді їжі вбудовуються в їх геном і викликають незворотні мутації. Читайте - Три брехні біотехнологічних компаній просувають ГМО.
 • Відсутність клітковини. У фаст-фуді багато жирів, вуглеводів, солі і цукру і практично повністю відсутня клітковина, і повністю відсутні ензими. Фактично це мертва їжа і в ній немає нічого цінного. У зв'язку з цим, люди, що харчуються переважно фаст-фудом ще більшою мірою схильні до накопичення шкідливого холестерину, запорів, бродіння і гниття в кишечнику, що викликає постійне отруєння організму і багатьом іншим наслідкам. У зв'язку з цим люди набирають зайву вагу, стають млявими і мало працездатними, швидко старіють і вмирають. Додавання значною мірою живої їжі, і очищення організму значно покращує загальний стан таких людей.
 • Солодкі газовані напої і коктейлі. Люди, які зловживають відвідинами закладів швидкого харчування, зазвичай звикають не тільки до тамтешньої їжі, але і до того, що вони пропонують в якості пиття. А пропонують вони не в міру містять цукор і вуглекислий газ напої, що веде знову ж до зайвої ваги і що ще страшніше, цукрового діабету. Вуглекислий газ сприяє зневоднення організму і виведенню з нього життєво важливих мінералів. Вода відіграє найважливішу роль у нашому житті і сприяє виведенню шлаків, солей і токсинів. Переважна більшість людей страждають, навіть не підозрюючи про те хронічне зневоднення організму, що призводить до ряду захворювань. І щоб уникнути жалюгідної долі людина повинна пити в достатній кількості звичайну прісну воду.
 • Авітаміноз. Як вже говорилося вище, фаст-фуд вкрай бідний на вітаміни і корисні мікро - і макроелементи, що не може негативно не позначитися на нашому імунітеті і як наслідок ми будемо все частіше хворіти, а ускладнення цих захворювань будуть все серйозніше. Люди, навіть нормально харчуються недоотримують 60 % і більше корисних речовин, а з продуктів швидкого харчування, так і поготів неможливо нашкребти навіть і 10%. Можна, звичайно, почати приймати полівітамінні комплекси, багаті на полицях аптек, але і тут не все добре. В аптеках продають синтетичні вітаміни, а це справжній шкоди для нашого організму, тому віддавайте перевагу тільки натуральними вітамінами і мінералами.

Зараз, на жаль, темпи життя все прискорюються і люди мало замислюються про те, чим краще харчуватися. Люди зайняті, дуже часто стають жертвами своєї зайнятості, перехоплюючи на ходу, чим доведеться. Ті не менш, якщо ви не ворог своєму здоров'ю, то варто все-таки шукати альтернативу і починати харчуватися правильно. Шкоду фаст-фуду очевидний, і харчуючись подібною їжею, ми просто спонсоруємо і підтримуємо цю шкідливу індустрію «неправильного харчування».

Схожі статті: