Що корисно для чоловіків - здорове харчування

Кожна людина, яка бажає бути здоровим повинен, насамперед, звернути увагу на свій раціон харчування. Адже те, що ми їмо, з того ми і входимо – це факт.

Що корисно для чоловіків - здорове харчування

Є ряд продуктів, які особливо корисні чоловічої статі і також ряд продуктів корисних жінкам. Здорове харчування для чоловіків включає в себе надходження достатньої кількості білків, жирів і вуглеводів, вітамінів і інших корисних речовин і природно, анатомічні особливості чоловіків відрізняються від жіночих. Звідси виходить і різниця, не тільки в тих чи інших продуктах, а й їх кількості. Ми поговоримо про те, що корисно споживати в їжу чоловікам. І на підставі одержаних знань ви зможете скласти раціональне меню.

Загальні важливі моменти

Як розрахувати кількість кілокалорій, необхідних кожен день?

  • Розумову працю. Це стосується людей, які працюють здебільшого сидячи. Вони повинні отримувати від 2300 до 2500 ккал на добу.
  • Фізична праця з середнім навантаженням. Це стосується професій з неважкою фізичною працею. Як правило, це люди, які проводять велику кількість часу на ногах, але не працюють на знос. Їм необхідно отримувати з їжі не менше 3000 ккал на добу.
  • Важка фізична праця. Це стосується робітників, які мають справу з великими фізичними навантаженнями. Також в цю категорію можуть входити професійні спортсмени. Чим важча праця, тим організму потрібно більше калорій. Число може змінюватись від 4000 до 5000 ккал на добу.
  • Чиста негазована вода в достатній кількості.

Це просто обов'язкова умова для нормального функціонування організму, що дозволяє уникнути багатьох проблем зі здоров'ям у майбутньому. Якщо ви звикли пити чай, кава, різні напої замість води, то це може стати великою перешкодою на шляху до хорошого самопочуття і довголіття. Воду не можна нічим замінити, вона повинна вживатися в чистому вигляді і в потрібному для організму кількості, що дорівнює 30 грам на 1 кг маси тіла.

Режим вживання їжі. Ні в якому разі не можна переїдати, особливо ввечері. Всього має бути в міру і кращим способом для одержання потрібної кількості енергії і корисних речовин не переїдаючи, служить п'ятиразове харчування, а саме: сніданок, другий сніданок, обід, полуденок і вечерю.

Читайте також:

- Правильне харчування – як схуднути

Найбільш корисні продукти для чоловічого організму

Подивимося на найбільш корисні продукти харчування для чоловіків, і не будемо узагальнювати. Адже чоловік і жінка відрізняються фізіологічно саме за статевою ознакою, тому мова піде про продукти поліпшують «чоловіче здоров'я».

Продукти, що підсилюють лібідо

петрушка, корінь левзеї, мед, горіхи, гриби, буряк, соєві боби, смородина, зелений цибуля, цибуля ріпчаста, цибуля порей, часник, яблука, курячі яйця, перепелині яйця, нежирні сорти м'яса і риби, молочні продукти

Продукти для профілактики раку передміхурової залози

плоди граната, зелений чай, куркума і брокколі

Продукти з великим вмістом цинку, як важливого елемента для чоловічого здоров'я

устриці, мідії, креветки, гарбузове насіння, кунжут, арахіс, насіння соняшнику, кедрові горіхи, відварна яловичина, курячі серця, какао

Здорове харчування для чоловіків – це основа життєвих сил, енергії, бадьорості та довголіття. Чоловік, замислюється про власне здоров'я, як правило, починає з зміни старих звичок харчування на нові, і це, врешті-решт, виявляється одним із найбільш правильних рішень у його житті. Адже від здоров'я і самопочуття залежить в нашому житті багато чого.

Схожі статті: