Секрет довголіття - очищення організму водою

Очищення організму водою – один з найважливіших природних способів очищення від токсинів, всіляких отрут і шлаків.

Секрет довголіття - очищення організму водою

Вода – елемент номер один в життєдіяльності будь-якого організму на планеті. Основна частина населення землі страждає від хронічного зневоднення організму, навіть в тих країнах, де проблема гострої нестачі води не варто. Люди просто не вживають потрібної кількості води. Дане знання – це більше 20 років досліджень підтверджують величезну користь, яку приносить вода, споживана в потрібному для організму кількості. Цього не вчать майбутніх лікарів в університетах. Більша частина медиків практично нічого не знають про багатьох функціях води в організмі і не усвідомлюють суті хронічного зневоднення. Лікарі не розуміють, що не кожна рідина підходить для виконання нормального перебігу фізіологічних функцій.

Користь очищення організму водою

За багато років життя в людському організмі накопичується величезна кількість шлаків і токсинів, що отруюють усі органи і системи. Результатом стає наявність великої кількості проблем зі здоров'ям. Сюди можна віднести такі захворювання, як рак, гіпертонія, астма, цукровий діабет, хвороби нирок, печія і багато інших. В організмі постійно відбуваються обмінні процеси і йому просто необхідно ефективно виводити продукти життєдіяльності і самоочищатися. Якщо води надходить недостатньо, очищення може і все недобре залишається в наших клітинах, міжклітинної рідини, кишечнику та інших органах отруюючи при цьому наш організм.

Скільки води потрібно випивати

Для того, щоб наш організм заробив як годиться і очищення організму стало дійсно ефективним, немає необхідності в якихось складних процедурах. Досить почати випивати стільки води в чистому вигляді, скільки потрібно вашому організму. Мінімальний поріг рідини, що випивається щодня, повинен становити 2,3 л в добу. Пити потрібно саме воду, не чай, не кава ні якісь інші напої, саме воду. Точно можна розрахувати потрібну кількість води таким чином: 30 мл на 1 кг маси тіла. Наприклад, якщо людина важить 110 кг, 110 кг?0,03 л = 3,3 л/добу.

У разі меншого споживання чистої води значно збільшується навантаження на нирки. Їм доводиться працювати в посиленому режимі концентруючи сечу, для виведення більшої кількості токсинів з меншим об'ємом рідини. Це значною мірою навантажує нирки і скорочує тривалість життя. З цієї причини так багато людей останнім часом «сидять» на діалізі.

З ранку натщесерце необхідно випивати щонайменше, дві склянки води. Пийте воду відразу ж, як відчули спрагу, навіть під час прийому їжі.

У зв'язку з тим, що з потім і мечів активно вимивається сіль з організму, її необхідно поповнювати. У 2,3 л води додайте ? чайної ложки солі, і пийте цю воду протягом дня. Якщо функція нирок порушена і у вас почнуть опухати ноги і обличчя, знизьте кількість солі додається у воду. Коли ці симптоми зникнуть, додайте сіль в потрібній кількості.

Читайте також:

- Японська водна дієта - ключ до здоров'я

- Мучила печія? Пийте воду

Заходи безпеки

Якщо тривалий зневоднення не зашкодило ваші нирки, то сміливо починайте споживати потрібну кількість води. Якщо ж через зневоднення велика концентрація виведених токсинів встигла їх пошкодити, то починайте споживання з обережністю. Вам знадобиться кілька днів поспостерігати за кількістю щодня споживаної води і за об'ємом сечі. Після спостережень збільшуйте обсяг випивається води на 1 – 2 склянки на день. Особливу увагу зверніть на об'єм сечі. Якщо він збільшується, тоді все в нормі і можна поступово нарощувати обсяг випивається рідини до норми. При недостатньому виведенні сечі почнуть опухати ноги і віки. У цьому випадку необхідно випивати кількість води, яка не викликає такого ефекту і дуже акуратно підвищувати споживання стежачи за реакцією організму.

Очищення організму водою для людей з проблемами нирок і серця необхідно проводити з обережністю. Нарощування обсягу споживання необхідно проводити повільно. Якщо протягом 14 днів при збільшеному споживанні води об'єм сечі не збільшиться, обов'язково зверніться до лікаря.

Схожі статті:

 • Перевірений спосіб - трави для очищення організму

  Збори трав для очищення організму До початку очищення організму лікувальними травами, люди всерйоз зацікавлені в потрібному позитивному результаті і ефективності даного методу, часто починають очи...

 • Очищення організму активованим вугіллям. Найкраще.

  Серед великої безлічі систем очищення організму від шлаків і токсинів гідне місце займає очищення організму активованим вугіллям. Цей спосіб характеризується високою ефективністю, невеликою кільк...

 • Дієта для очищення організму - задумайтесь

  Очищати організм можна різними способами, їх винайшли за всю історію чимало. Є системи очищення, просто заганяють людину в жорсткі рамки, які вимагають витримки і залізної волі, але є також дуже...

 • Очищення кишечника солоною водою в домашніх умовах

  На сучасному ринку існує цілий ряд різного роду засобів для очищення кишечника, які використовуються для виведення токсинів з організму та покращення загального рівня здоров'я людини. Однак, крім...

 • Рисова дієта для очищення організму. Корисні рецепти

  У цій статті я розповім вам рис слід використовувати рисову дієту для очищення організму. А сам рецепт приготування шукайте в інших статтях нашого сайту – минулого разу як раз писали пару рецепті...