Раптова смерть від щеплення - приховані докази

Італійський суд розкопав раніше засекречений документ, який підтверджує, що щеплення здатні викликати раптову смерть, і що компанії виробляють вакцини дуже не хочуть, щоб ви знали це. На веб-сайті Національної Медичної Бібліотеки США (www.nlm.nih.gov), був опублікований 1271-сторінковий звіт про британському препараті фірми GlaxoSmithKline (GSK).

Раптова смерть від щеплення - приховані докази

Звіт показує, що деякі комбіновані вакцини для дітей викликають раптову смерть, але компанія приховує і всіляко маскує цей факт в офіційних звітах безпеки.

Приховування правди мало місце бути в документах на комбіновану вакцину Infanrix Hexa (поєднання дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В, інактивований поліомієліт та haemophilus influenzae типу b) виробленого компанією GSK, а також Превенар 13 виробленого компанією Pfizer і на ряд інших вакцин. У звітах ішлося про те, що десятки випадків раптової смерті після щеплення не були пов'язані з Infanrix Hexa. У представлених GSK даних було спотворено час, що минув після введення вакцини, але реальний час, що минув після вакцинації показує, що щеплення була, по суті, безпосередньо пов'язана зі смертю.

Як кажуть, «диявол криється в деталях», і в цьому випадку GSK спотворює ці деталі. Замість того щоб вказувати, що смерть настала протягом 10 днів після вакцинації, у звітах зазначено, що смерть настала через 10 днів. Роблячи це, фармацевтичний гігант зробив вигляд, ніби випадки раптової смерті відбувалися через набагато більш тривалого періоду часу, ніж насправді. Це повинно було послужити доказом непричетності щеплення до раптової смерті дитини.

Таблиця 36 в GlaxoSmithKline Biological Clinical Safety і звіт Pharmacovigilance, спрямовані Регулятивного Органу показують, що майже всі 67 зареєстрованих смертельних випадків після введення Infanrix Hexa відбулися протягом перших 10 днів. І тільки два з цих летальних випадків сталися через 10 днів. І ще GSK повідомило, що всі випадки смерті відбувалися випадковим чином протягом 20-денного періоду, натякаючи, що випадки були простим збігом.

«Якщо проаналізувати дані, розглядаючи смертність в перші 10 днів після введення вакцини і порівняти їх із загибеллю в наступні 10 днів, стає ясно, що 97% смертей (65 смертельних випадків) у немовлят до 1 року відбуваються в перші 10 днів і 3% (2 смертельних випадки) відбудеться в найближчі 10 днів», пояснює Child Health Safety. «Точно так само у дітей старше 1 року, 87,5% смертей (7 смертельних випадків) сталося в перші 10 днів і 12,5% (1 смерть сталася в найближчі 10 днів».

Читайте також: Вакцини небезпечні, а вакцинація порушує права людини.

90% раптових смертей від щеплення відбулися протягом п'яти днів після вакцинації

Якщо пильніше придивитися до таблиць даних, які компанія GSK навмисно вилучила з відкритого доступу, можна виявити ще більш шокуючий факт — переважна більшість раптових смертей від щеплень насправді відбулися протягом п'яти днів після введення вакцини Infanrix Hexa, що ще більше підтверджує її причастя. Шокує те, що 90% смертей (60 смертних випадків) відбулися протягом п'яти днів після вакцинації. І 75% смертей сталися протягом трьох днів після щеплення.

«Кластеризація смертей часу вакцинації демонструє зв'язок між вакцинацією і раптовою смертю», додали Child Health Safety. «Це вказує на те, що не випадково фармацевтичний гігант розсіяв смертні випадки на цілих 20 днів, замість того, щоб показувати загальне число смертей на кожен день після вакцинації. Компанія GlaxoSmithKline приховала кластеризації смертей по всьому періоду після вакцинації».

Можливо ви не знаєте, але фармацевтична компанія GSK вже була оштрафована на $ 3 млрд за стимулювання використання антидепресантів не за призначенням. Це справа охрестили найбільшим зам'ятою шахрайством у сфері охорони здоров'я в історії США, яке говорить про недоторканності цієї компанії.

Якщо компанія GSK ніколи не буде визнана винною у навмисному приховуванні важливих даних з безпеки, публічні дані про яких могли б уберегти дітей від смерті, є велика ймовірність того, що вона може зробити щось подібне знову, отримавши при цьому звання найбільш ганебною, жадібної і спекулятивної корпорації в світі (трохи не дотягує до Monsanto, звичайно).

Якщо фармацевтичні компанії дійсно допомагають людям, чому вони не розробляють методи для лікування хвороби замість вакцин?

У програмах вакцинації, покликаних захищати усіх без винятку дітей від інфекційних хвороб, які можуть ніколи і не виникнути, існує одна велика проблема. Вона полягає в тому, що самі слабкі діти завжди в кінцевому підсумку страждають - або вмирають. Кращим підходом, принаймні, з гуманної точки зору, було б розробити ефективні методи лікування цих захворювань. Щоб лікували виключно тих дітей, які хворіють, і не використовували превентивного лікування всіх підряд, як здорових, так і хворих за допомогою вакцин.

Це було б очікуваним і вірним, якщо Західна медицина справді націлена на попередження поширення захворювань і зміцнення здоров'я населення. Але сумна істина полягає в тому, що охорона здоров'я не є пріоритетом — прибуток, ось єдиний пріоритет. Вакцини повністю є «грою в здогади», тому що ніхто ніколи не може насправді знати, як людський організм буде на них реагувати.

«На сьогоднішній день розроблені ефективні методи лікування основних добре відомих дитячих захворювань» пояснює Child Health Safety. «Це скандал в науковому 21-му столітті. Якщо є ефективні методи лікування, у вакцинах немає ніякої необхідності».

І саме тому, що вакцини застаріють, фармацевтична промисловість продовжує робити вигляд, що виробляє ліки, замість того, щоб виробляти ліки насправді. Вакцини є основним джерелом доходу для фармацевтичної промисловості, які в даний час оплачуються урядом (за рахунок платників податків), так звані «екстрені» вакцини, виробництво багатьох з яких ніколи зупиняється.

«Освічені батьки можуть або відвести своїх дітей з шляху завдає шкоди, або продовжити жити в одному з найбільших обманів в історії. Вакцини сповнені важких металів, віруси, мікоплазми, фекального матеріалу, фрагментів ДНК інших видів, формальдегіду, полисорбата 80 (стерилізуючого агента) — це диво сучасної медицини», написав Ендрю Бейкер на NSNBC.me.

Читайте також: 7 алергенів в дитячих вакцинах, що викликають важку алергію у дітей.

Текст переведений з англійської мови для сайту www.magicworld.su Джерело: http://www.naturalnews.com/048430_vaccines_sudden_death_Big_Pharma.html

Схожі статті:

 • Чи потрібно робити щеплення новонародженим

  На сьогоднішній день, дуже актуальне питання, чи потрібно робити маленьким дітям щеплення? Бували випадки, коли діти помирали і говорили, що це результат щеплення, а деякі діти, після отримання в...

 • Допомагають биомагниты схуднути: докази від лікарів!

  Тема схуднення та корекції зайвої ваги хвилювала представниць прекрасної статі завжди. І це неспроста. Та дівчина або жінка, яка має спортивну фігуру, завжди виглядає молодше і привабливіше. Не д...

 • ГРЗ у дитини - причини, симптоми, лікування

  ГРЗ у дитини або дорослого (по-іншому зване застудою), є групою поширених інфекційних захворювань верхніх дихальних шляхів. Хоча багато людей і думають, що дитина може підхопити ГРЗ, не одягаючис...

 • Як схуднути за допомогою імбиру і усунути целюліт?

  Імбир широко використовується в кулінарії і напоях і має багато корисних властивостей. У цьому матеріалі ми торкнемося виключно того, як схуднути за допомогою імбиру. Ми розглянемо ті властивості...

 • Ехінацея - застосування та показання

  Ехінацея – дуже потужний природний імуномодулятор, про властивості якого люди знали сотні років тому і активно застосовували. Застосування ехінацеї дозволяє в короткий термін отримати значне поси...