Профілактика онкології і поширені причини її виникнення

Ще 100 років тому проблема захворювання під назвою рак не викликала такого великого побоювання серед людей у всьому світі.

Профілактика онкології і поширені причини її виникнення

Тоді про профілактику онкології ніхто і не замислювався з тієї простої причини, що це захворювання не було настільки поширене в порівнянні з сьогоднішнім днем. Прогрес зробив свою чорну справу і в даний час кожен п'ятий житель землі може поповнити ряди хворих цією недугою. Видів ракових захворювань безмірна безліч. Одні добре піддаються лікуванню, інші вважаються взагалі невиліковними. У наш нелегкий час швидких змін, дуже багато факторів впливає на наше здоров'я і для того, щоб просто не допустити в своє життя таку небезпеку, ми, насамперед, повинні задуматися над своїм життям і вжити заходів обережності. Своєчасна профілактика і здоровий (у всіх відношеннях) спосіб життя в значній мірі знижує ризик виникнення онкологічних захворювань.

Причини виникнення раку і його профілактика

«Буддисти Тибету вірять, що хвороби, подібні раку, можуть служити попередженням, що нагадує нам про те, що ми нехтуємо глибинними сторонами нашого буття, такими, як наші духовні потреби»Витяг з книги Согьяла Рінпоче «Тибетська книга життя і смерті»

Ця витримка як не можна краще може охарактеризувати першу й одну з найбільш вагомих причин виникнення ракових захворювань у дорослої людини. Тибетські буддисти значний час свого життя присвячують пізнання істинної природи речей. Вони дуже багато часу проводять з вмираючими в хоспісах, підтримують їх, ведуть за ними свої спостереження і виявляють закономірності. Адже закон причини і наслідку ніхто не відміняв.

Усі хвороби від голови, і рак – одна з найсерйозніших

Часті стресові ситуації і надмірна психічна навантаження дуже часто стає пусковим механізмом онкологічних захворювань. Живучи в сучасному суспільстві людина розривається на «тисячу й один фрагмент». Нам потрібно контролювати величезну кількість процесів, у нас повно турбот і постійно з'являються нові проблеми.

Багато людей намагаються відповідати системі - потрібно домогтися успіху, отримати гарну освіту, добре виглядати, вони турбуються про багатьох речах, про яких можна було б і не хвилюватися, і трапляються стреси, стреси, стреси... Образи, незадоволеність нинішнім становищем, невдоволення собою і багато іншого забирають наші життєві сили. Наша імунна система починає слабшати і в такому стані вона вже не може нормально усувати атипові клітини, що для них стає сприятливим середовищем і починається бурхливий ріст пухлини.

Профілактика

Щастя, радість, веселощі, задоволеність життям – це те, що дасть можливість вашому організму завжди бути на висоті. Спрощуйте своє життя до межі, що не потрібно навалювати на себе все більше і більше справ і турбот, турбуватися про те, що про вас думають інші. Приділяйте собі час і любіть себе. Якщо у вас затяжна депресія, незрозумілі страхи і невдоволення собою і своїм життям, постарайтеся знайти проблему, побачити її, зрозуміти і усунути. Благо зараз є безліч способів, починаючи з занять медитацією (самопізнання) і закінчуючи психотерапевтами (можна довіритися професіоналу).

Неправильне харчування

Близько 35% онкологічних захворювань пов'язані з харчуванням. Знову ж таки, оберніться і подивіться на 100 років тому і що ви побачите?! Вода 100 років тому і вода зараз – це однакова вода? Їжа 100 років тому і їжа зараз – це однакова їжа? Відповідь очевидна – ні. Адже тільки подивіться на те, що нам пропонують на прилавках супермаркетів і закусочних – синтетична їжа, фаст-фуд, овочі і фрукти, напхані нітратами і оброблені шкідливими речовинами для довгого зберігання, ГМО. Безладно харчуючись велика частина людей просто не замислюються про ті негативні наслідки, які несе така їжа.

Профілактика

Тут все набагато простіше, ніж у першому пункті. Нам просто треба переглянути своє меню і почати правильно харчуватися. Є також система харчування, де онкологія взагалі не має місця бути – це сироїдіння. Вся справа у звичці – виробляйте правильні звички в харчуванні і ви закладете міцний фундамент міцного здоров'я, активного довголіття та значно знизити ризик захворювання не тільки рак, але і багатьма іншими небезпечними захворюваннями.

Куріння

Близько 30% захворювань на рак пов'язані з цією згубною звичкою. Пам'ятайте – куріння викликає ракові захворювання легенів, горла, стравоходу, рак порожнини рота, підшлункової залози, сечового міхура та лейкемію.

Профілактика

Тут і говорити нема про що. Якщо ви курите, то просто необхідно кинути. Ось і вся рекомендація. Відмова від куріння і зведення до мінімуму перебування в суспільстві курцем значно знизять вірогідність захворювання всіх перерахованих вище онкологічних захворювань.

Віруси і різні інфекції

До 10% онкологічних захворювань викликаються вірусами. Сюди можна віднести вірус папіломи у жінок, вірус HTLV-1, вірус хронічного гепатиту B і C, вірус Епштейна-Барр.

Профілактика

Підтримання своєї імунної системи на високому рівні.

Ми розглянули найбільш вагомі причини виникнення раку, але є також і інші, які варто також згадати. Це іонізуюче та ультрафіолетове випромінювання, алкоголізм, низька фізична активність, професійні канцерогени та ін. Підтримку нашої імунної системи на належному рівні, правильне харчування, очищення організму, нормальні фізичні навантаження, повноцінний сон і гарний психічний стан – найкраща профілактика онкології.

Читайте також:

- 7 причин, чому натуральні засоби від раку іноді не працюють

Схожі статті: