Олія чайного дерева - його корисні властивості і застосування

Чайне дерево або по-іншому Мелалеука, дарує нам одне з найцінніших цілющих масел, а саме ефірне масло чайного дерева.

Олія чайного дерева - його корисні властивості і застосування

чайне дерево Виростає в Австралії та Новій Зеландії, і в зв'язку з надзвичайно корисними властивостями і широким застосуванням його ефірної олії в медицині та ароматерапії, останнім користується великим попитом у всьому світі. Масло чайного дерева цінують, перш за все, за його видатні антибактеріальні, противірусні та протигрибкові властивості. Ми розглянемо всілякі варіанти використання даного продукту, грунтуючись на достовірних даних.

Корисні властивості олії чайного дерева

Олія чайного дерева - його корисні властивості і застосування

 1. Антибактеріальну, противірусну і антигрибковий властивість. Масло чайного дерева відмінно пригнічує хвороботворні мікроорганізми такі, як Стафілококи, Стрептококи, Propionibacterium acnes, Цитобактер, Шигелла, Протей мірабіліс, Legionella pneumophila, Синьогнійна паличка, Кандида (молочниця) і багато інших. Його можна використовувати як зовнішньо, так і на слизових для усунення різних інфекційних поразок.
 2. Стимуляція імунітету. Застосовуючи масло чайного дерева в лікувальних цілях, його дія не тільки пригнічує шкідливі мікроорганізми, але і робить благотворний вплив на імунну систему людини, що також додає сил у боротьбі з різного роду інфекціями.
 3. Відхаркувальну властивість. Розтираючи груди і роблячи інгаляції маслом чайного дерева можна повністю очистити легені і дихальні шляхи від слизу і значно поліпшити стан при респіраторних захворюваннях і бронхітах.
 4. Заспокійливу властивість. Масло чайного дерева має позитивний вплив на нервову систему, що не може не позначитися позитивно на настрої і світосприйнятті. Приймайте щодня ванну з додаванням даного ефірного масла або спільно з кипарисовим маслом і помітите позитивні зміни у своєму настрої.
 5. Аналгезуючу властивість. Масло чайного дерева прекрасно знімає зубний біль, больові відчуття при порізах, опіках, саднах і язвочках.
 6. Ранозагоювальні властивості. Застосовуючи даний продукт при гнійних ранах, ушкодженнях різного характеру, стоматитах, язвочках та ін. відбувається потужна природна дезінфекція та швидке загоєння уражених ділянок.
 7. Антипаразитарні властивості. Масло чайного дерева відмінно допомагає вивести коростяного кліща, вошей, усунути лісового підшкірного кліща, відлякувати комарів та земляних бліх. У цих випадках використовується як 100% ефірна олія, так і різні суміші з його додаванням.

Застосування олії чайного дерева

 1. ГРЗ, ГРВІ, Грип
 2. Бронхіти
 3. Пневмонія
 4. Ларингіти
 5. Тонзиліти
 6. Ангіна
 7. Лихоманка
 8. Підвищена температура тіла
 9. Прищі
 10. вугрі
 11. Бородавки
 12. Укуси комах
 13. Опіки
 14. Порізи
 15. Гнійні рани
 1. Кандидоз (Молочниця)
 2. Трихомонадний вагініт
 3. Цервіцит
 4. Ендоцервіцит
 5. Стоматит
 6. Гінгівіт
 7. Пародонтоз
 8. Зубний біль
 9. Депресії
 10. Нервове напруження
 11. Мозолі
 12. Оперізувальний лишай
 13. Рожевий лишай
 1. Педикульоз (воші)
 2. Короста
 3. Виведення лісового кліща
 4. Виведення квартирної цвілі
 5. Знезараження повітря (за допомогою аромалампи)
 6. Дерматит
 7. Псоріаз
 8. Шкірний висип
 9. Вітряна віспа
 10. Геморой
 11. Цистит
 12. Грибок стоп
 13. Кон'юнктивіт
 14. Грибок нігтів

Як видно, масло чайного дерева має досить широкий діапазон застосування та високу ефективність, що робить його просто необхідним засобом у кожній аптечці.

Читайте також:

- Масло чайного дерева для особи - зібрання рецептів

- Грибок нігтів - масло чайного дерева в допомогу

Схожі статті: