Очищення печінки в домашніх умовах - буряк

Перед процедурою очищення печінки, слід особливу увагу звернути на загальний стан організму, ступінь його забруднення і проблеми.

Очищення печінки в домашніх умовах - буряк

При серйозній зашлакованості організму, перш за все слід почати з очищення кишечнику й декількох курсів лікувального голодування. Очищення печінки в домашніх умовах – це один з найвідповідальніших «заходів», яке вам належить зробити для значного поліпшення самопочуття. Підходити до цієї процедури необхідно ретельно підготувавши свій організм. Адже якщо почнуться серйозні загострення, а вони можуть початися у зв'язку з накопиченими проблемами, можна нанести серйозної шкоди своєму організму і навіть потрапити в лікарню.

Перед початком самостійного очищення печінки, рекомендуємо вам прочитати книгу одного з провідних експертів міжнародного рівня з інтегративної медицини Моріца Андреаса «Дивовижне очищення печінки». Отже, давайте розглянемо один з найкращих і безпечних способів очищення печінки – очищення буряком.

Очищення печінки буряком

Буряк має дуже широкий спектр корисних властивостей. Цей продукт харчування є для організму не тільки їжею, а й ліками. Її широко застосовують у народній медицині для профілактики і лікування хвороб серця, легень, печінки, гормонального дисбалансу і багатьох інших проблем. Очищення організму в цілому повинно передувати очищення печінки включаючи в себе різні процедури і методи. Очищення печінки буряком один із самих безпечних і м'яких методів. Саме тому ми зупинимося на ньому.

Очищення печінки буряковим відваром

  • Приготування відвару з буряків. Вам знадобиться середня за величиною ретельно вимитий буряк і каструля. Помістіть буряк в каструлю, залийте її трьома літрами води і поставте на вогонь. Варіть на повільному вогні до тих пір, поки в каструлі не залишиться приблизно один літр води. Потім вам необхідно дістати буряк з каструлі і натерти її на дрібній тертці. Отримане пюре покласти в ту воду, яка залишилася під час варіння, після чого все ретельно перемішайте і варіть на тому ж вогні протягом 20 хвилин. Процідіть відвар через дрібне сито. Все, відвар готовий до вживання.
  • Прийом бурякового відвару. Необхідно випивати 200 мл бурякового відвару один раз в чотири години. Звичайно, можна витримувати проміжки між прийомами і менше, ніж написано вище. Чим менше проміжки, тим сильніше і жорсткіше буде очищення. Краще всього починати витримуючи не менше 3,5 годин, а краще все ж 4 години. Після випитого склянки по можливості ляжте і прикладіть в область печінки теплу грілку.
  • Загальні рекомендації і тривалість очищення буряковим відваром. У день очищення буряковим відваром можна буде приймати іншу їжу. Бажано, щоб це були добре розварені каші. І поменше солі і масла. Буряковий відвар не солити і не додавати в нього приправ і прянощів. Бажано, щоб це був вихідний день не тільки від роботи, але і від повсякденних домашніх справ. Так, як буряк володіє сечогінним ефектом, вам потрібен буде постійний доступ до туалету. Пити потрібно виключно чисту негазовану воду. Очищення печінки проводиться один день і повторюється один раз на рік.

Очищення печінки в домашніх умовах буряком м'яко виводить бруд разом з сечею. Прискорені позиви до сечовипускання під час очищення – це явна ознака того, що відвар почав працювати. На наступний ранок в області печінки з'являється легкість, а в усьому організмі збільшиться кількість енергії і сил.

Схожі статті: