Очищення організму - кращі способи

найважливішим базовим способом, провідним до відмінного здоров'я, краси та довголіття є очищення організму.

Очищення організму - кращі способи

Багато людей думають, що просто правильно харчуючись і доповнюючи свій раціон вітамінами, мінералами і іншими корисними речовинами вони будуть здорові. Це частково правильно, але без регулярного очищення організму не отримати дійсно хороших результатів. Наприклад, при забитому кишечнику всі поживні речовини засвоюються вкрай погано. Велика частина з них просто проходить транзитом. Мало того, що накопичилися шлаки і токсини в кишечнику і печінки, потрапляючи в кров, отруюють весь наш організм. Порушуються обмінні процеси, погіршується загальне самопочуття, з'являється слабкість і людина починає виглядати хворим і «розбитим». Крім таких загальних симптомів давайте зупинимося на цьому докладніше.

Основні ознаки забрудненого організму

 • Часті головні болі
 • Алергічні реакції
 • Астма
 • Втома і апатія
 • Мокрий кашель з отхаркиванием
 • Часті запори
 • Діарея
 • Пісок і камені в нирках
 • Пісок і камені в печінці і жовчному міхурі (див. Очищення жовчного міхура і печінки від каменів)
 • Прищі і вугри на шкірі
 • Різні висипання на шкірі
 • Розтріскування шкіри п'ят
 • Шкірний свербіж
 • Безсоння
 • Підвищений артеріальний тиск
 • Погіршення зору і слуху
 • Нервові розлади
 • Пітливість
 • Наліт на мові

Популярні способи очищення організму

Зупинимося на найбільш доступних для більшого числа людей методах очищення організму.

  1. Очищення організму голодуванням. Цей спосіб дає можливість організму самостійно позбавитися від отрут і токсинів, що накопичилися в клітинах. За допомогою голодування очищається печінка, кишечник, кров, шкіра, завдяки чому відновлюються і нормалізуються всі процеси в організмі. Це простий, не витратний спосіб, однак, вимагає деякої підготовки.
  2. Очищення організму рисом. Цей спосіб добре очищає кишечник і печінку, звільняючи їх від шлаків і токсинів. Він приводить в норму обмін речовин і дає можливість, просто харчуючись певним чином привести свою фігуру в порядок. З переваг даного способу можна відзначити його доступність і відсутність сильних загострень.
  3. Очищення організму від паразитів. Поряд з усіма процедурами очищення організму, це напрям займає особливе місце. Більша частина населення планети заражена тими чи іншими паразитуючими хробаками у кишечнику, печінці та інших органах. Регулярна і в теж час правильна очищення допоможе усунути велику кількість різних захворювань, а також уникнути їх виникнення в майбутньому.
  4. Очищення організму активованим вугіллям. Всім давно відомі чудові адсорбуючі властивості активованого вугілля. Його в чистому вигляді і препарати, виготовлені на його основі, широко застосовують для усунення всякого роду інтоксикацій. Він чудово зв'язує і виводить отрути і токсини з організму. Існує система очищення організму активованим вугіллям. Вона проста, не вимагає багато часу і грошей.
  5. Дієта для очищення організму. Існує ряд рекомендацій, дотримуючись яких, можна просто правильно харчуючись тримати свій організм у відносній чистоті. Чому відносної? Та тому, що навіть правильне харчування на 100% не позбавить нас від забруднення. У будь-якому разі проблем значно поменшає, та чистка організму іншими методами буде проходити на багато порядків легше і без загострень.
  6. Очищення організму водою. Це один з ключових способів природного очищення організму від усього сміття, що накопичується протягом життя. Якщо навчити правильно пити, а саме необхідну кількість не просто рідини, а чистої, прісної, негазованої води, очищення організму буде відбуватися саме собою постійно, кожен день. Придивіться до цього методу в першу чергу.
  7. Трави для очищення організму. Сама природа приходить нам на допомогу в очищенні організму. Трави – це також один з кращих, природних і безпечних методів очищення організму. Тільки є одне але... Необхідно знати рецепти або користуватися зборами і дотримуватися точних дозувань. Якщо організм дуже зашлакований, то можуть виникнути загострення при підвищених дозах. Вивчіть даний спосіб і тільки після цього починайте процедуру очищення.
  8. Очищення кишечника в домашніх умовах. Чистий кишечник – запорука здоров'я, це факт. Брудний кишечник – це розсадник для паразитів і патогенної мікрофлори. Отрути і токсини з роками накопичуються в ньому і просто прикипають до його стінок. До 95% хвороб відбуваються з-за забрудненого кишечника. Вивчіть способи очищення кишечника і виберіть найбільш підходящий для вас.
  9. Очищення печінки в домашніх умовах. Від того, наскільки здорова цей орган, залежить багато чого: ваше самопочуття, настрій, рівень енергетики і багато іншого. Від того, наскільки ваша печінка добре функціонує, безпосередньо залежить тривалість вашого життя. До очищення печінки необхідно готуватися ретельно вивчивши відповідну літературу, особливо якщо ваш організм перебуває в «запущеному» стані. Є багато способів очищення печінки, інтенсивні і жорсткі, і плавні і м'які.

Очищення організму – це початкова і основна стадія відновлення втраченого здоров'я і його профілактики. За ним слідують етап заповнення не хапають вітамінів, мінералів та інших речовин. І завершальним етапом є відновлення втрачених функцій систем організму. Приділивши особливу увагу першого етапу, ви закладете міцний фундамент хорошого, міцного здоров'я, краси і довголіття.

Схожі статті:

 • Дієта для очищення організму - задумайтесь

  Очищати організм можна різними способами, їх винайшли за всю історію чимало. Є системи очищення, просто заганяють людину в жорсткі рамки, які вимагають витримки і залізної волі, але є також дуже...

 • Очищення організму активованим вугіллям. Найкраще.

  Серед великої безлічі систем очищення організму від шлаків і токсинів гідне місце займає очищення організму активованим вугіллям. Цей спосіб характеризується високою ефективністю, невеликою кільк...

 • Секрет довголіття - очищення організму водою

  Очищення організму водою – один з найважливіших природних способів очищення від токсинів, всіляких отрут і шлаків. Вода – елемент номер один в життєдіяльності будь-якого організму на планеті. Осн...

 • Лікувальне голодування - очищення організму

  Лікувальне голодування вважають порівняно новим методом зцілення і очищення організму, хоча про нього можна знайти згадку ще до нашої ери. Згадується голодування навіть у Біблії – Ілля та Мойсей...

 • Як психологічно настроїтися на схуднення? Кращі способи

  Людям з надмірною вагою часто доводиться брати участь у розвиваючих програмах, тренінгах, щоб схуднути без дієт, без вправ. Щоб був результат, треба психологічно настроїтися на схуднення. Але як...