Очищення організму активованим вугіллям. Найкраще.

Серед великої безлічі систем очищення організму від шлаків і токсинів гідне місце займає очищення організму активованим вугіллям.

Очищення організму активованим вугіллям. Найкраще.

Цей спосіб характеризується високою ефективністю, невеликою кількістю протипоказань і малими фінансовими витратами. Очищення активованим вугіллям перевірено багатьма століттями використання нашими предками. З допомогою нього очищали організм у багатьох країнах, і слов'янські країни не є винятком. За весь час накопичився великий досвід різнобічного використання активованого вугілля, в цілях оздоровлення і не тільки. Велика кількість сучасних препаратів, спрямованих на виведення шлаків і токсинів в своїй основі містять цей компонент.

Корисні властивості активованого вугілля

Основна користь, принесена організму активованим вугіллям – це вбирання і зв'язування отруйних і токсичних речовин в шлунково-кишковому тракті і наступне виведення їх з організму. Також він ефективно виводить радіоактивні речовини і захищає від радіації. У зв'язку з цим його активно використовують при різноманітних отруєннях і радіоактивному опроміненні.

Активоване вугілля особливо корисний жителям мегаполісів, людям, що працюють на шкідливому виробництві і при загальної інтоксикації організму. Також таким людям необхідно крім цього методу очищення виконувати регулярно всебічне очищення організму.

Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, активоване вугілля не тільки адсорбує токсини, але також чистить кров і покращує її складу за рахунок очищених шлункових соків, всмоктуються в кишечнику. Крім усього іншого активоване вугілля нормалізує ліпідний обмін і знижує вміст шкідливого холестерину в крові.

Спосіб застосування активованого вугілля

Дану процедуру очищення організму необхідно проводити один або два рази у рік, і триває від двох до чотирьох тижнів. Перед початком чищення, необхідно дізнатися свою точну вагу і виходячи з нього, вирахувати добове споживання таблеток. Робиться це дуже просто – на 10 кг ваги припадає одна таблетка.

Потрібну кількість активованого вугілля поділяється на два прийоми та приймається за 2 години до або через 2 години після приймання інших лікарських засобів, якщо такі є. Це пов'язано з тим, що він сильно знижує всмоктуваність будь-яких препаратів, як синтетичних, так і натуральних.

Очищення організму активованим вугіллям слід проводити, по можливості поєднуючи з правильним режимом харчування, а саме обмежити споживання жирної їжі і випивати більше двох літрів чистої некип'яченої води.

Після завершення системи очищення, варто вживати йогурти і інші продукти, що містять біфідо - і лактобактерії.

Протипоказання

 • Не слід приймати активоване вугілля тривалий період часу, оскільки він сповільнює всмоктування необхідних організму поживних речовин, що може спровокувати нестача вітамінів і мікроелементів.
 • Активоване вугілля строго протипоказаний людям, що страждають виразкою дванадцятипалої кишки та шлунка, а також з вираженим гастритом.

Схожі статті:

 • Перевірений спосіб - трави для очищення організму

  Збори трав для очищення організму До початку очищення організму лікувальними травами, люди всерйоз зацікавлені в потрібному позитивному результаті і ефективності даного методу, часто починають очи...

 • Секрет довголіття - очищення організму водою

  Очищення організму водою – один з найважливіших природних способів очищення від токсинів, всіляких отрут і шлаків. Вода – елемент номер один в життєдіяльності будь-якого організму на планеті. Осн...

 • Дієта для очищення організму - задумайтесь

  Очищати організм можна різними способами, їх винайшли за всю історію чимало. Є системи очищення, просто заганяють людину в жорсткі рамки, які вимагають витримки і залізної волі, але є також дуже...

 • Лікувальне голодування - очищення організму

  Лікувальне голодування вважають порівняно новим методом зцілення і очищення організму, хоча про нього можна знайти згадку ще до нашої ери. Згадується голодування навіть у Біблії – Ілля та Мойсей...

 • Рисова дієта для очищення організму. Корисні рецепти

  У цій статті я розповім вам рис слід використовувати рисову дієту для очищення організму. А сам рецепт приготування шукайте в інших статтях нашого сайту – минулого разу як раз писали пару рецепті...