Очищення кишечника солоною водою в домашніх умовах

На сучасному ринку існує цілий ряд різного роду засобів для очищення кишечника, які використовуються для виведення токсинів з організму та покращення загального рівня здоров'я людини. Однак, крім дорогих засобів, існують ефективні натуральні і одночасно з цим практично безкоштовні способи очищення кишечника від шлаків і токсинів. Саме про такий засіб і піде мова в цьому матеріалі, а саме про очищення кишечника солоною водою в домашніх умовах.

Очищення кишечника солоною водою в домашніх умовах

Прихильники цього методу очищення ШКТ кажуть, що солона вода очищає травну систему швидко і ефективно, в той час як противники запевняють нас в тому, що високий вміст солі у воді негативно відбивається на здоров'ї всього організму.

Перш ніж приступати до цього або будь-якого іншого способу очищення товстої кишки, будь ласка, проконсультуйтеся з вашим лікарем, так як очищення кишечника в деяких випадках може зашкодити вашому здоров'ю.

Історія

Згідно книзі, «Juice Alive: The Ultimate Guide to Juicing Remedies», автори Стівен Бейлі і Ларрі Тривьери стверджують, що очищення кишечника солоною водою використовується в Індії протягом багатьох тисяч років. Відомо, що в народній медицині Індії, Аюрведи, проводилося «Варисара-Дхаути» що в перекладі означає «промивання кишечника». Крім проведення цієї процедури в Аюрведі, західні натуропати та інші цілителі іноді рекомендують очищення товстої кишки солоною водою, як спосіб, що допомагає впоратися із запорами та іншими неприємними станами.

Ефективність

Бейлі і Тривьери також вказують на деякі з причин того, чому очищення кишечника теплою солоною водою володіє перевагами у порівнянні з іншими способами чищення травної системи, особливо в порівнянні з очищенням кишечника клізмами. Однією з основних причин, що говорять на користь очищення кишечника водою з додаванням морської солі є те, що вам не потрібно витрачати велику кількість грошей і купувати якісь особливі засоби, крім морської солі і очищеної води. Крім того, ви можете виконувати процедури очищення кишечника під час проведення тривалої програми очищення організму, яка передбачає застосування інших засобів. І, нарешті, самим вагомим аргументом на користь цього способу очищення кишечника в домашніх умовах є те, що тепла вода з морською сіллю очищає всю систему шлунково-кишкового тракту, в той час як клізми в основному очищають тільки товсту кишку.

Процедура очищення кишечника солоною водою

Очищення кишечника солоною водою в домашніх умовах є відносно простим способом очищення товстої кишки. За словами Пітера Глікмана, автора книги «Оздоровлення та очищення організму за допомогою лимонів», цю процедуру варто проводити, змішавши 1 літр теплої води з двома чайними ложками не йодованої морської солі. Солону воду необхідно випити після пробудження вранці натщесерце. Через півгодини-годину починається процес очищення, тому рекомендується в цей проміжок часу залишатися вдома, де неподалік є туалет. Процес очищення зазвичай триває до години.

Наскільки швидко відбувається очищення

Вживання солоної води для очищення товстої кишки приносить практично негайні результати. Цей процес повинен відбуватися швидко, протягом від півгодини до години. Якщо очищення не відбувається протягом двох годин, вам необхідно випити ще один літр теплої води з двома чайними ложками морської солі, не більше. Солону воду можна приймати щоранку протягом тривалого періоду часу або у разі необхідності протягом дня на голодний шлунок.

запобіжні Заходи і протипоказання

За словами лікарів, кількість натрію, що міститься в підготовленій воді може завдати шкоди вашому здоров'ю. Людям, страждаючим високим кров'яним тиском (гіпертонією), такий метод очищення кишечника може негативно позначитися на їхньому стані. Лікарі рекомендують замість очищення кишечника солоною водою зосередити увагу на якості вживаних продуктів харчування, фізичних вправах і здорових звичок, завдяки чому, кишечник і організм в цілому почне самоочищатися.

Попередження: Очищення кишечника солоною водою в домашніх умовах несе певні ризики для здоров'я, тому обов'язково в точності дотримуйтесь інструкції. Якщо ж у вас слабкі нирки, високий кров'яний тиск, проблеми з серцем, якщо ви страждаєте набряками, діабетом або захворюваннями шлунка або кишечника, вам необхідно відмовитися від цього методу очищення кишечника.

Схожі статті:

 • Очищення печінки в домашніх умовах - буряк

  Перед процедурою очищення печінки, слід особливу увагу звернути на загальний стан організму, ступінь його забруднення і проблеми. При серйозній зашлакованості організму, перш за все слід почати з...

 • Очищення організму в домашніх умовах

  Несприятлива екологія, шкідливі звички, неправильне харчування забруднює організм. В ньому залишаються різні токсини, шлаки, промислові отрути. Поступово організм отруюється. У зв'язку з цим слід...

 • Очищення жовчного міхура і печінки від каменів в домашніх умовах

  Печінка є головним детоксикантом нашого організму. У зв'язку з різними несприятливими факторами, присутніми у сучасному світі, печінка відчуває постійні перевантаження. Хронічний стрес, лікарські...

 • Клізма для очищення кишечника в домашніх умовах

  Очищення кишечника клізмою відбувається за допомогою подразнення прямої кишки та нижньої частини товстої кишки, що допомагає полегшити запор і очистити організм від шлаків, токсинів і калових зав...

 • Очищення кишечника касторовою олією

  Поряд з безліччю натуральних засобів для очищення кишечника, особливе місце серед них займає касторове масло. Очищення кишечника касторовою олією можна проробляти як дорослим, так і дітям. Ми пок...