Очищення кишечника касторовою олією

Поряд з безліччю натуральних засобів для очищення кишечника, особливе місце серед них займає касторове масло. Очищення кишечника касторовою олією можна проробляти як дорослим, так і дітям. Ми покажемо вам як приймати рицинова олія, наскільки часто потрібно його пити і що робити після очищення.

Очищення кишечника касторовою олією

Як пити касторове масло для очищення кишечника

Касторове масло для очищення кишечника необхідно приймати наступним чином.

Дорослим з масою тіла 75 кг і більше

Налийте від 50 до 75 мл касторової олії в чашку і додайте таку ж кількість свіжовичавленого апельсинового або лимонного соку і добре перемішайте. Пийте на голодний шлунок приблизно 6 - 7 годин ранку. Через 15 - 30 хвилин почніть пити гарячу воду невеликими ковтками (як гарячий чай).

Випийте приблизно 3 - 4 чашки з інтервалом у 10 - 15 хвилин. Це поліпшить перистальтику кишечника і призведе до його очищення.

Коли ви відвідуєте туалет 2-3 рази, припиніть пити теплу воду. Після цього випийте стакан йогурту або кефіру.

Всю решту дня постарайтеся вживати дуже легку їжу і уникайте вживання жирної, смаженої, фабричної або гострої їжі.

Касторове масло дітям

Для дітей у віці старше чотирьох років рицинова олія безпечно, але використовувати його необхідно в набагато меншій кількості (залежно від маси тіла).

Проте необхідно бути досить обережними, так як у дитини може швидше розвинутися зневоднення організму ніж у дорослого. Дитині необхідно припинити прийом гарячої води після того, як він двічі сходив в туалет (по великому).

Маса тіла (приблизно) Рицинова олія (мл) У чайних ложках Кількість води (приблизно) 15 кг 8 - 10 мл (10 мл = 2 чайні ложки) 1 склянка 20 - 29 кг 10 - 15 мл (15 мл = 1 столова ложка) 1 - 1,5 склянки 30 - 39 кг 15 - 20 мл 1 - 1,5 склянки 40 - 49 кг 20 - 25 мл 1 - 2 склянки 50 - 59 кг 25 - 30 мл (30 мл = 2 столові ложки) 2 - 3 склянки 60 - 69 кг 30 - 40 мл 2 - 3 склянки 70 - 79 кг 40 - 60 мл (45 мл = 3 столові ложки) 2 - 4 склянки 80 - 89 кг 50 - 70 мл (60 мл = 4 столові ложки) 3 - 4 склянки 90 - 99 кг 60 - 75 мл (75 мл = 5 столових ложок) 3 - 4 склянки 100 - 109 кг 60 - 85 мл 3 - 4 склянки 110 - 119 кг 60 - 85 мл 4 - 5 склянок 120 - 129 кг 60 - 85 мл 4 - 5 склянок 130 - 139 кг 60 - 90 мл (90 мл = 6 столових ложок) 4 - 5 склянок 140 - 149 кг 60 - 90 мл 4 - 5 склянок більше 150 кг 60 - 100 мл 4 - 6 склянок

Відкоригуйте дозування касторової олії згідно з цією таблицею і вашої особистої переносимістю цього кошти. Для більшості людей 1 або 2 столових ложок зазвичай більш ніж достатньо!

Як часто проводити очищення кишечника касторовою олією?

Очищення кишечника в домашніх умовах дорослій людині можна робити один раз в 1-2 місяці. Цю процедуру з легкістю можна робити на вихідних.

Дітям не варто робити це так часто, як дорослим. Одного разу на кілька місяців цілком достатньо.

рекомендують після очищення кишечника касторовою олією?

Після очищення кишечника рекомендується дотримуватися вживання дуже легкої їжі. Смажену, жирну, гостру і важку їжу слід виключити на якийсь час. Рекомендується вживати фруктові соки і овочі, приготовані на пару. Якщо ви відчуваєте сильний голод, можете з'їсти трохи рису без жиру.

Кому можна очищати кишечник касторовою олією?

Будь-якій людині, здоров'я якого в нормі, можна очищати кишечник касторовою олією.

Протипоказання

Дітям до чотирьох років і вагітним жінкам прийом касторової олії протипоказаний. Однак, перш ніж планувати вагітність ви можете зайнятися очищенням кишечника від шлаків і токсинів, що дозволить привести ваш організм в гарний стан.

Дуже хворим людям очищення кишечника касторовою олією також протипоказано. Якщо ви страждаєте від лихоманки, діареї або дизентерії вам не можна проводити процедуру очищення.

Людям із захворюваннями печінки або зі зниженою функцією печінки не можна проводити очищення кишечника касторовою олією.

Схожі статті:

 • Очищення кишечника солоною водою в домашніх умовах

  На сучасному ринку існує цілий ряд різного роду засобів для очищення кишечника, які використовуються для виведення токсинів з організму та покращення загального рівня здоров'я людини. Однак, крім...

 • Насіння льону для очищення кишечника

  Препарати для очищення кишечника і практикуючі народні цілителі, які знають як правильно очистити кишечник, іноді неефективно справляються з цим завданням, і навіть можуть завдати шкоди. Крім тог...

 • Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії

  Якщо ви хочете швидко очистити кишечник щоб полегшити запор або переслідуючи інші цілі, не обов'язково приймати сильні хімічні проносні засоби. Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії...

 • Насіння льону з кефіром для очищення кишечника

  Вже доведено, що багато хвороб беруть свій початок в забитому шлаками, токсинами і паразитами кишечнику. І для того, щоб вирішити проблему, вам необхідно подбати про свою товстій кишці, періодичн...

 • Очищення кишечника для схуднення: правда чи міф?

  Дійсно протягом життя у вашому кишечнику накопичуються шлаки, токсини і затверділі калові маси, які крім погіршення вашого здоров'я також збільшують ваша вага? Як ви можете дізнатися, скільки неп...