Не їсти після шести - обман або реальний спосіб схуднути

Як показала практика, метод «не їсти після шостої» - виявився черговим обманом. На сьогоднішній день велика частина людей, які бажають виправити свою фігуру не сидять на дієтах, а саме намагаються вечеряти до 18:00, т. до. цей міф поширився по всьому світу в значній мірі.

Не їсти після шести - обман або реальний спосіб схуднути

Часто люди, що застосовують цей спосіб для схуднення починають їсти не в міру на сніданок, в обід і на вечерю і вважають, що переставши їсти після шостої вечора вони схуднуть, але отримують протилежний результат.

Вечеряти після шести шкідливо... чи все-таки ні?

Ім'я людини, запустив цей міф (не їсти після шостої) в широкі маси на жаль, не відомо, зате цілком зрозуміла причина його життєздатності. Полягає вона в дивовижній правдоподібності рекомендації. Здавна відомо, що пізно ввечері і вночі наш обмін речовин значною мірою уповільнений і пізній вечеря перетравлюється довго і з великими труднощами.

наприклад, м'ясне на ніч і не тільки може запросто стати причиною тяжкості в шлунку, його зупинці, нетравлення, метеоризму і проблем зі сном. Неперетравлена до кінця їжа, застояна в кишечнику викликає гнильні процеси, тим самим отруюючи організм і викликає затримку рідини, що веде до набряків і зайвим кілограмам. Від сюди слід висновок є важку їжу і переїдати на ніч дуже шкідливо. Але зверніть увагу на те, що численні дослідження вчених досі не підтвердили зв'язок між часом прийняття їжі і появою зайвих кілограмів.

Якщо людина споживає протягом доби стільки скільки кілокалорій і спалює, вечеряти можна в будь-який зручний час і не одного зайвого кілограма при цьому не додасться. Ну а якщо взяти за правило вечеряти за 2 - 3 години до сну, то ніяких метеоризмов, несварений, ніяких зупинок шлунка, інтоксикацій і набряків не буде. Більш того, якщо вкладатися спати планується скажімо в 23:00, то повечеряти з 20:00 до 21:00 буде на порядок здоровіше ніж у шість вечора.

Так варто чи не є після шести?

Не їсти після шести - обман або реальний спосіб схуднутиКоли ми налаштовуємося на які б то не було обмеження – це викликає стрес у нашому організмі. Повечерявши до 18:00 ваш організм перетравить отримане протягом 2 - 3 годин, після чого в разі якщо ви ще пильнуєте він захоче ще. Якщо ви живете з родичами подумайте також про те, що вони можуть не поділяти ваш режим харчування і вечеряти досить пізно, що також буде додатковим стресом для вашого організму при всіх тих приємних запахах, що доносяться з кухні. Природним відгуком організму буде додаткове відкладання жирових запасів скрізь, де тільки можна і при будь-якому зручному випадку, адже наш організм дуже розумний і якщо йому не дають їсти, він може запанікувати і почати запасатися. Якщо ж ви все-таки рішуче налаштовані не їсти після шести, то лягати спати варто годині о дев'ятій вечора, не пізніше.

Наша травна система влаштована таким чином, що в разі раннього вечері як правило вранці є зовсім не хочеться, апетиту просто немає. Якщо не дати організму харчування рано вранці ми не дамо можливості нормально запуститися настільки важливим для краси і здоров'я обмінним процесам, довго будемо млявими і настрій буде м'яко кажучи неважливим.

Багато людей, які дотримуються обмеження «не їсти після шостої» забувають про те, що в інший час не варто вживати всілякі ласощі у неймовірних кількостях, а краще все-таки дотримуватися правильного харчування для досягнення бажаного результату – стрункої фігури. Ми просто займаємося самообманом вважаючи що якщо ми не будемо вечеряти пізно, то кількість кілокалорій, з'їдене протягом дня розсмокчеться само собою за ніч.

Читайте також:

- Як схуднути за допомогою імбиру і усунути целюліт

- Нормальна вага – сироїдіння для схуднення

- Полин для схуднення – збірник рецептів

Як показує практика будь-які жорсткі обмеження до добра не доводять. Це просто насильство над собою, і якщо це не відбувається природно і ви відчуваєте досить сильний дискомфорт, то варто відмовитися від задуму, тим більше, що ви бачили вище, до чого це призводить. Не їсти після шести черговий міф і найкращий вихід для будь-якої людини – це знайти той шлях, який викликає мінімум дискомфорту або не викликає його зовсім.

Схожі статті:

 • Що робити після інфаркту: дієта і спосіб життя

  Деякі люди задаються питанням про те, що робити після інфаркту. Всім відомо, що хворий повинен дотримувати певну дієту і дотримуватися рекомендованого режиму, що дозволить йому відновитися дуже ш...

 • Як схуднути після пологів? Мої перевірені способи

  Ви ще не знаєте, як схуднути після пологів? Тоді зараз ми про це і поговоримо. Після пологів тіло кожної жінки змінює свої форми, про що свідчить жир, що накопичився під час вагітності. Це цілком...

 • Перевірений спосіб - трави для очищення організму

  Збори трав для очищення організму До початку очищення організму лікувальними травами, люди всерйоз зацікавлені в потрібному позитивному результаті і ефективності даного методу, часто починають очи...

 • Що не можна їсти при жовчнокам'яній хворобі

  За даними Національного Інституту Здоров'я, камені в жовчному міхурі утворюються внаслідок кристалічних відкладень травної рідини в жовчному міхурі. Найбільш поширеним типом каменів у жовчному мі...

 • Важкість у шлунку після їжі – причини, симптоми, лікування

  Шлунок є невід'ємною частиною травної системи. У зв'язку з тим, що саме тут відбувається перетравлювання з'їденою нами їжі, внутрішня поверхня шлунка має міцну слизову поверхню. Це дає можливість...