Настоянка прополісу в ніс при гаймориті і нежиті

У нас хороші новини для людей, які страждають хронічним синуситом, гайморитом, фронтитом та ін. захворюваннями пазух носа. Існує простий і ефективний засіб, здатний допомогти вам позбавитися від вашої інфекції пазух назавжди.

Настоянка прополісу в ніс при гаймориті і нежиті

Це засіб є цілком натуральним і приготувати його в домашніх умовах дуже легко. Вам просто знадобиться змішати два продукти, такі як екстракт бджолиного прополісу (настоянка прополісу на воді) і сольовий назальний спрей, в результаті чого ви отримаєте засіб від інфекцій пазух носа і нежиті.

Як зробити спрей від гаймориту і нежиті

Вам знадобляться:

 • Упаковка водного екстракту прополісу - 30 мл
 • Упаковка сольового спрею для носа - 30 мл (зі знімним ковпачком)

При покупці назального спрею, використовуйте тільки сольовий розчин без штучних консервантів, таких як бензоат натрію. В якості альтернативи, ви можете зробити свій власний сольовий розчин. Якщо ж ви любите все робити своїми руками, ви можете приготувати водний розчин прополісу самостійно, тут ви можете дізнатися, як його приготувати – Прополіс. Рецепти приготування. Настоянка прополісу.

Перед тим як ви почнете, хочемо вас попередити. Не робіть цей спрей, якщо у вас є алергія на прополіс. Крім того, деякі люди можуть мати початкову чутливість до прополісу, що характеризується чханням. Нижче ми пояснимо, як цього можна уникнути.

Що потрібно робити:

 • Зніміть ковпачки з пляшечки прополісу і назального спрею.
 • Наберіть дві повні піпетки екстракту прополісу і помістіть їх вміст в соляний розчин.
 • Закрийте пляшечки.
 • Засіб готове.
 • Розпиліть готове засіб в кожну ніздрю, глибше в носові отвори. Втягніть носом їх у себе. Нахиліть голову назад або приляжте на хвилину. Трохи буде палити. По можливості не допускайте проходження кошти в горло. Не намагайтеся сякатися. Замість цього м'яко витріть все, що виходить з носа.
 • Очистіть кінчик розпилювача.
 • Зберігайте спрей в холодильнику.
 • Повторюйте цю процедуру кілька разів на день, поки ваш стан не покращиться. Ви побачите поліпшення через тиждень. Якщо ви не помічаєте ніякого суттєвого покращення після першого тижня лікування або після того, як ви використали свій перший флакон, спробуйте зробити більш сильний розчин, додавши три, чотири, п'ять повних піпеток екстракту прополісу.

Додаткові зауваження

 • У міру необхідності готує нову суміш сольового розчину з прополісом. Продовжуйте зрошувати носові проходи цим засобом, поки інфекція не зникне. У деяких випадках може знадобитися пара пляшок, але важливо не зупинятися.
 • Коли ваш стан буде поліпшуватися, ви можете поступово зменшити кількість процедур до трьох разів на день, двох разів на день, і одного разу на добу до повного зникнення ваших симптомів. Коли ваші симптоми зникнуть, не припиняйте використовувати ваш спрей з настойкою прополісу, так як ваші симптоми можуть знову з'явитися. Проробляйте процедури ще протягом декількох днів після одужання.
 • Припиніть використовувати цей засіб під час активної фази застуди та грипу, так як це викличе додаткове роздратування. Замість цього зачекайте, поки грип спадає і почніть знову бризкати настоянку прополісу в ніс.
 • Бажано, після хвороби почати з більш слабкого розчину і поступово зробити його більш концентрованим. В ідеалі, для знаходження оптимальної концентрації солоного розчину і настойки прополісу на воді, вам необхідно прислухатися до свого організму (наскільки добре він переносить прополіс). Якщо ваш організм взагалі не чутливий до прополісу, ви можете додати в соляний розчин чотири або п'ять повних піпеток екстракту прополісу.
 • Зберігайте назальний спрей з прополісом в холодильнику. Завдяки цьому немає необхідності додавати консерванти.
 • Вам необхідно використовувати тільки екстракт прополісу або настойку прополісу на воді і ні в якому разі не варто використовувати настоянки прополісу на спирту або пропіленгліколі. Вибирайте тільки якісний продукт або приготуйте його самі.

В той час як ви використовуєте настоянку прополісу в ніс при гаймориті і нежиті, вам варто уникати вживання молочних продуктів і червоного вина – принаймні на початкових етапах лікування. Пийте багато чаю з кропиви (якщо гайморит або нежить викликані алергією) і використовуйте кайенский перець як приправа до різних страв. Читайте докладно про те, що лікує прополіс.

Схожі статті: