Насіння льону з кефіром для очищення кишечника

Вже доведено, що багато хвороб беруть свій початок в забитому шлаками, токсинами і паразитами кишечнику. І для того, щоб вирішити проблему, вам необхідно подбати про свою товстій кишці, періодично очищаючи її від калових відкладень, слизу, паразитів і токсинів. У цій статті ми розглянемо ефективний спосіб (насіння льону з кефіром для очищення кишечнику), що дозволяє підтримувати здоров'я вашого кишечника на високому рівні, що дозволить вам позбавитися від різних хвороб, продовжити молодість і поліпшити ваше самопочуття.

Насіння льону з кефіром для очищення кишечника

протягом усього життя, через наш кишечник проходить близько 40 тисяч літрів рідини і більше 100 тонн різних видів їжі. За цей час в нашому кишечнику накопичується більше 20 кілограм токсичних відходів та фекальних відкладень, які отруюють нашу кров і завдають непоправної шкоди нашому організму.

Ви знаєте, що, коли ваш кишечник не здатний функціонувати належним чином, у вас можуть виникнути: хронічний запор, порушення обміну речовин, надмірна вага, захворювання печінки та нирок, цукровий діабет, поганий стан волосся, шкіри і нігтів, а також кілька інших захворювань, включаючи артрит і рак.

З допомогою клізми для очищення кишечника можна очистити лише малу частину товстої кишки, приблизно 40-50 сантиметрів і до того ж це забирає багато часу, дорого (якщо цю процедуру проробляти в клініці) і шкідливо для мікрофлори кишечника.

Тут же ми розглянемо спосіб, що допомагає очистити весь шлунково-кишковий тракт, вдавшись до досить простим компонентів, таких як всім відомий кефір і насіння льону. Але щоб зрозуміти, яким чином ці два продукти можуть допомогти нам в очищенні кишечника, давайте спочатку звернемо увагу на їх корисні властивості.

Користь кефіру для здоров'я

Кефір є ферментованим напоєм, що виготовляється з молока з застосуванням кефірних «грибків» - симбіозу декількох видів мікроорганізмів: молочнокислих стрептококів і паличок, дріжджів і оцтовокислих бактерій, які є дружніми живими організмами. Кефір – це хороше джерело білка з великою кількістю незамінних амінокислот, мінералів і цінних вітамінів групи В.

Кефір містить кілька основних штамів корисних бактерій і дріжджів, які допомагають очистити кишечник, збалансувати кишкову мікрофлору і придушити патогенні мікроорганізми, такі як кишкова паличка і паразити. Кефір допомагає відновити вашу травну систему, усуває запальні захворювання кишечника і допомагає підсилити вашу імунну систему.

Чому кефір краще, ніж йогурт?

Насіння льону з кефіром для очищення кишечникаКефір або йогурт - що корисніше?

Корисні бактерії в йогурті проходять через травний тракт і дають їжу дружнім бактерій в товстій кишці. Однак бактерії в кефірі здатні крім цього заселяти шлунково-кишковий тракт і прикріплятися до стінок кишечника, витісняючи тим самим різні патогени під час проходження по прямій кишці. Завдяки цьому, очищення кишечника кефіром дає можливість не тільки очистити товсту кишку від різного роду патогенів, але й заселити її корисними штамами мікроорганізмів, створивши тим самим здорове середовище, що сприяє не тільки оздоровленню шлунково-кишкового тракту, але і всього організму в цілому.

У той час як йогурт і кефір містять різні типи бактерій з різними функціями, кефір має набагато більшу кількість штамів корисних бактерій, а також корисні дріжджі. Ці бактерії і дріжджі роблять кефір більш корисним продуктом ніж йогурт, оскільки вони допомагають перетравлювати їжу і підтримувати кишечник чистим і здоровим.

Підходить кефір людям з непереносимість лактози?

Дружні бактерії і корисні дріжджі в кефірі споживають велику частину лактози, присутньої в молоці. Багато людей з непереносимістю лактози, вживають кефір вранці на голодний шлунок перед сніданком, виявляють, що цей напій з легкістю засвоюється організмом.

Проте кефір можна робити також і без використання молока. Кефір можна сквашувати, використовуючи воду, фруктові соки, кокосову воду, кокосове молоко, рисове молоко, мигдальне молоко і т. д.

Користь насіння льону для здоров'я

Додавання лляного насіння в свій раціон харчування є відмінним способом очищення кишечника в домашніх умовах. Мелені насіння льону поглинають воду і розбухають у товстій кишці, допомагаючи просуванню калових мас по шлунково-кишковому тракту, при цьому очищаючи кишечник від шлаків і токсинів. Насіння льону також багаті альфа-ліноленової кислотою, яка є однією з форм Омега-3 жирних кислот, що володіють протизапальними властивостями. Саме завдяки альфа-ліноленової кислоти вживання насіння льону допомагає полегшити стан людей, які страждають синдромом роздратованого кишечника (СРК).

При вживанні свіжих насіння льону існує велика ймовірність того, що вони пройдуть по шлунково-кишковому тракту неперетравленими, тому краще всього перед вживанням подрібнити на кавомолці насіння. Не варто перемелювати відразу велику кількість насіння льону, оскільки вони досить швидко втрачають більшість своїх корисних властивостей. Використовуйте свіжозмелені насіння льону протягом 24 годин після їх подрібнення і зберігайте їх у холодильнику.

Мелені насіння льону або лляне масло?

В даному випадку вам необхідно віддати перевагу меленим насінням льону, а не льняного масла. Основною перевагою лляної олії, порівняно з меленим насінням льону, є те, що воно містить більшу кількість здорових Омега-3 жирних кислот. Однак лляне насіння містить менше калорій і більше клітковини, яка так потрібна для очищення кишечника. Одна порція з 2 столових ложок мелених насіння льону містить 75 калорій, а еквівалентна порція лляної олії містить цілих 240 калорій. Порція меленого льняного сім'я також містить 3,8 грами клітковини, в той час як лляне масло не містить клітковини зовсім. Мелені насіння льону також є хорошим джерелом необхідних мінералів, таких як магній і мідь, чого не скажеш про лляній олії (див. Користь льняної олії та його види).

Насіння льону з кефіром для очищення кишечникаДля очищення кишечника краще всього використовувати мелені насіння льону, ніж лляне масло

Як використовувати насіння льону з кефіром для очищення кишечника?

Вживання від 1 до 3 столових ложок льняної муки протягом 3-х тижнів дає можливість повністю очистити товстий і тонкий кишечник, в якому протягом багатьох років накопичувалися шлаки, токсини, слиз, калові камені і розмножувалися паразити. Насіння льону не тільки допоможуть вам в очищенні кишечника, але і в збереженні його мікрофлори.

Цей рецепт дозволяє не лише очистити ваш кишечник, але і дає можливість привести в норму ваш вагу, забезпечує швидке спалювання жиру, регулює ліпідний обмін. Лляне борошно поглинає і ефективно усуває токсини в організмі, знижуючи рівень холестерину в крові.

У яких випадках рекомендується проводити очищення кишечника кефіром і насінням льону

 • Запальні процеси у верхніх дихальних шляхах і шлунково-кишковому тракті
 • Коліт, гастрит, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки
 • Захворювання сечовивідних шляхів, цистит, пієлонефрит
 • Надлишкова маса тіла, порушення ліпідного обміну
 • Очищення кишечнику з метою загального оздоровлення організму і в комплексній програмі очищення організму

Як очистити кишечник за 21 день?

Вам необхідно протягом 3 тижнів вживати замість сніданку цю суміш:

1 тиждень: Змішуйте 3 чайні ложки лляної борошна зі 100 мл кефіру.

2 тиждень: Змішуйте 6 чайних ложок льняної муки з 100 мл кефіру.

3 тиждень: Змішуйте 9 чайних ложок льняної муки зі 150 мл кефіру.

Замість того щоб купувати лляну борошно, ви можете перемелювати насіння льону в кавомолці або розтирати їх в ступці.

Вживайте цю суміш замість сніданку. Дуже важливо в період очищення кишечника насінням льону з кефіром пити багато води, принаймні 2 літра в день. Найкращих результатів можна досягти при вживанні води з медом (див. 10 корисних властивостей меду).

Якщо з якихось причин ви не хочете використовувати кефір для очищення кишечника, ви можете робити це за допомогою лише насіння льону, про що детально ви можете дізнатися тут – Насіння льону для очищення кишечника.

Важливо: Насіння льону з кефіром для очищення кишечника можна використовувати вищеописаним способом тільки один раз у році.

Схожі статті:

 • Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії

  Якщо ви хочете швидко очистити кишечник щоб полегшити запор або переслідуючи інші цілі, не обов'язково приймати сильні хімічні проносні засоби. Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії...

 • Очищення кишечника для схуднення: правда чи міф?

  Дійсно протягом життя у вашому кишечнику накопичуються шлаки, токсини і затверділі калові маси, які крім погіршення вашого здоров'я також збільшують ваша вага? Як ви можете дізнатися, скільки неп...

 • Насіння льону для очищення кишечника

  Препарати для очищення кишечника і практикуючі народні цілителі, які знають як правильно очистити кишечник, іноді неефективно справляються з цим завданням, і навіть можуть завдати шкоди. Крім тог...

 • Клізма для очищення кишечника в домашніх умовах

  Очищення кишечника клізмою відбувається за допомогою подразнення прямої кишки та нижньої частини товстої кишки, що допомагає полегшити запор і очистити організм від шлаків, токсинів і калових зав...

 • Рисова дієта для очищення організму. Корисні рецепти

  У цій статті я розповім вам рис слід використовувати рисову дієту для очищення організму. А сам рецепт приготування шукайте в інших статтях нашого сайту – минулого разу як раз писали пару рецепті...