Масло авокадо. Застосування масла авокадо в лікуванні захворювань

Про це дивовижному тропічному плоді і його корисних властивостях ми вже розповідали в попередній статті. Зараз же ми поговоримо про вживання олії авокадо всередину з профілактичними і лікувальними цілями.

Масло авокадо. Застосування масла авокадо в лікуванні захворювань

Його смак абсолютно не викликає дискомфорту, воно легко засвоюється організмом, а його калорійність ніяк не поступається тваринних жирів. Ця особливість масла авокадо робить його повноцінним продуктом харчування, особливо для вегетаріанців.

Масло авокадо – для схуднення

Сам плід авокадо перевершує по енергетичній цінності такі продукти харчування, як яйця і м'ясо. Але на відміну від цих продуктів, застосування масла авокадо не загрожує надмірною вагою і атеросклерозом. Навпаки, він сприяє схудненню і показано в їжу людям із зайвими кілограмами.

Масло Авокадо – профілактика раку

Фітонутрієнти і фитохимикалии в складі масла авокадо роблять справді цілюща дія, а саме призводять до руйнування пухлинні процеси в організмі за рахунок збільшення кількості реактивного кисню в клітинах. Така різновид цього тропічного плоду, як авокадо хасс, а саме його екстракт, частково знищує або щонайменше зупиняє ріст мікроорганізмів призводять до онкології не завдаючи шкоди здоровим клітинам. Завдяки великій кількості вітаміну E і вітаміну A істотно знижується можливість виникнення раку легенів та інших онкологічних захворювань. Особливо це стосується курців, у зв'язку з великим ризиком виникнення цього захворювання саме у них.

Масло Авокадо - профілактика серцево-судинних захворювань

Ймовірність виникнення хвороб серця і кровоносних судин в значній мірі знижується при систематичному вживанні масла авокадо. Завдяки корисним властивостям компонентів, що знаходяться в даному олії, зменшується кількість шкідливого холестерину, при цьому, не зачіпаючи потрібний холестерин (дізнайтеся більше про продукти, що знижують холестерин). Правильна діяльність серця підтримується маслом авокадо завдяки вхідним у нього магнію і кальцію, якими багатий цей продукт. Регулярно вживаючи масло авокадо, підвищений артеріальний тиск починає поступово приходити в норму, припиняється тромбоутворення і стінки кровоносних судин стають міцнішими і еластичною.

Масло авокадо рекомендовано людям з такими проблемами, як атеросклероз судин, ІХС, гіпертонія, інфаркт міокарда та інсульт. Його вживають як в комплексному лікуванні цих хвороб, так і в профілактичних цілях.

Масло авокадо – при недокрів'ї

Застосування олії авокадо при анемії дає позитивні результати завдяки вітамінів і мікроелементів, присутніх в достатку в цьому продукті. Вони сприяють виробленні гемоглобіну і вирішують проблему цієї недуги.

Читайте також:

- Масло зародків пшениці - його застосування і властивості - 4 напрямки для використання кипарисового масла

Масло авокадо – при проблемах ШЛУНКОВО-кишкового тракту

Систематичне вживання в їжу цього продукту приводить в норму процес травлення. Масло авокадо активно застосовується в лікуванні і профілактики гастриту, виразки дванадцятипалої кишки і шлунка, призводить до їх загоєнню і повного одужання. Його вплив сприятливо для слизових оболонок ШКТ завдяки великому вмісту жиророзчинних вітамінів A та E, сквалену, хлорофілу і лецитину. Поліпшується склад жовчі та її відділення і нормалізується ліпідний обмін в печінці. Масло авокадо застосовується при недугах печінки, жовчнокам'яній хворобі та ін

Масло авокадо – при цукровому діабеті

Висока калорійність і вкрай незначний вміст цукру в цьому тропічному плоді – це справжня знахідка для людей, що страждають на цю недугу. Масло авокадо, як і його плід, дає велику кількість енергії і сприяє зниженню рівня цукру в крові завдяки жирним кислотам в його складі.

Читайте також про восьми природних засобах для лікування діабету.

Масло авокадо – для нервової системи

Мігрені, безсоння, стреси, дратівливість, різного роду неврози тощо – все це забирається за допомогою додавання в їжу олії авокадо. Вітаміни групи B, лецитин і магній, безумовно, дуже корисні для нашої нервової системи. Застосування масла авокадо при розладах психіки дає стійкі позитивні результати завдяки цим корисним речовинам, і допомагають підвищити працездатність, життєрадісність і підняти настрій.

Масло авокадо – для вагітних і годуючих мам

Під час вагітності жінки ризикують отримати в області живота, грудей, стегон, так звані стрії вагітних, просто кажучи – розтяжки. Цю неприємну несподіванку можна попередити, включивши в свій раціон масло авокадо, багате вітаміном E. Багате даними вітаміном і лецитином олія цього чудового плоду, покращує протягом всієї вагітності і пологів, і посилює лактацію. Фітостероіди, присутні в олії авокадо нормалізують гормональний фон жінки, поліпшує її самопочуття і настрій.

Масло авокадо – для дітей

Педіатри Великобританії рекомендують давати дітям цей продукт в якості прикорму з малих років. Воно багате потрібними для дитячого організму вітамінами, мінералами та іншими активними компонентами. Застосування масла авокадо надає зміцнюючу дію на імунітет дитини, його організм правильно розвивається і росте.

Масло авокадо – для чоловіків

Такі чоловічі проблеми, як аденома і простатит поступово відходять при тривалому вживанні масла авокадо. Цей продукт використовується також в профілактичних цілях цих недуг і підсилює потенцію.

Для лікувальних цілей необхідно приймати не термічно оброблене, нерафінована олія авокадо.

Дізнайтеся більше:

  • Корисні властивості олії авокадо
  • Застосування олії авокадо в косметології
  • Способи застосування олії авокадо

Схожі статті: