Лікувальне голодування - очищення організму

Лікувальне голодування вважають порівняно новим методом зцілення і очищення організму, хоча про нього можна знайти згадку ще до нашої ери.

Лікувальне голодування - очищення організму

Згадується голодування навіть у Біблії – Ілля та Мойсей постили 40 днів, Давид часто використовував цей метод для очищення розуму і тіла, Авіценна лікував голодуванням сифіліс і віспу, справедливо вважав, що воно очищає кров. Голодування як засіб лікування і очищення закладено в нашому організмі генетично, спрацьовуючи як інстинкту самозбереження. Чи звертали ви увагу, що хвора тварина завжди відмовляється від їжі? Чи помічали, що під час хвороби у вас пропадає апетит? Не витрачаючи енергію на перетравлення їжі, організм спрямовує всі сили на самозцілення.

Лікувальне голодування для схуднення

Одним з важливих причин для застосування методу голодування є звичайно ж схуднення. Бажаючи схуднути, ми воліємо використовувати одну з численних дієт, але актуально це лише в тому випадку, коли мова йде про кількох кілограмах, якщо ж ми говоримо про 10 і більше кг зайвої ваги, то дієта буде не кращим способом від них позбутися. Перш за все, маючи звичку приймати багато їжі, а це, як правило, головна причина зайвої ваги, на жорсткій дієті ми будемо постійно відчувати почуття голоду. Різка зміна харчових звичок веде до змін психологічного стану, може навіть розвинутися депресія. Значне зменшення надходять в організм калорій в короткий проміжок часу і різке в зв'язку з цим зниження ваги будуть сприяти обвисання шкіри, а недобір поживних речовин, часто супроводжує будь-яку дієту, буде позначатися на зовнішньому вигляді і самопочутті. Я не кажу вже про головних підступних супутниках кожної дієти – зривах. Вам потрібно схуднути, а ваш організм з цим не згоден, їм рухає звичка, інстинкт, тому не дивуйтеся, що відповіддю на ваше бажання схуднути і перехід на дієту стане звірячий болісний голод.

Схуднення на голодуванні – зовсім інша історія. Таке схуднення не зробить вашу шкіру обвислій і в'ялою, навпаки, в процесі голодування організм буде позбавлятися від токсинів і шлаків в клітинах шкіри, відновлюючи обмінні і регенеративні процеси, роблячи її пружною і підтягнутою. Голод також перестане турбувати через деякий час - організм адаптується до припинення надходження їжі.

Прийнявши рішення схуднути з допомогою голодування, можна постити раз в тиждень добу або півтори доби, можна застосовувати так зване «каскадне голодування» - добу - голод, добу – з їжею, далі – 2 і 2, 3 і 3 і т. д., якщо захопитеся – можна доводити до 5 і 5. Крім такого способу голодування рекомендують і більш тривалі терміни – 7, 14, 21 і 40 днів, але якщо ваша мета – просто схуднути, то такі терміни нам не знадобляться, більш ефективним і менш стресовим для цих цілей вважають все ж «каскадне голодування». Під час лікувального голодування відбувається ефективне очищення організму.

Читайте також:

- Вихід з голодування

- Триденне голодування

Очищення організму голодуванням

Звичайно, не все так просто і гладко, деякі не зовсім приємні моменти доведеться пережити. Почуття голоду... Від звички нікуди не дінешся, організм, позбавлений харчування, починає панікувати і відчайдушно вимагати є, потерпіть один-два дні, коли він зрозуміє, що ви для його ж блага намагаєтеся, він заспокоїться і почне займатися чимось важливіші. А це вже другий підводний камінь. Коли організм прийде в себе, на радощах всю свою енергію він почне направляти на самоочищення - токсини, шлаки, віруси і всяка гидота, роками копилася в клітинах вашого тіла, потрапляє у кров'яне русло, а ви, в підсумку, страждаєте від головного болю, прискореного серцебиття, занепаду сил і апатії. Але і це швидко пройде, буквально через добу, залежно від зашлакованості організму, ви відчуєте легкість, бадьорість, прилив сил, ну а ваги почнуть довгоочікуваний відлік кілограм в потрібному для вас напрямку.

Лікувальне голодування - очищення організмуЗовсім інші процеси відбуваються в організмі, коли застосовується так зване сухе голодування, яке передбачає відмову не тільки від їжі, але і від будь-якої рідини. Потрапляючи в більш жорсткі умови, організм змушений пристосовуватися. Не одержуючи ззовні ніякої рідини, він змушений виробляти внутрішню, чисту та високоякісну, ендогенну воду, яка замінить не дуже хорошої якості внутрішньоклітинну і міжклітинну рідини. Це дає можливість повністю оздоровити клітини, позбутися внаслідок конкуренції від клітин слабких і змінених, а токсини і шлаки, захаращують клітку, завдяки включенню самою клітиною ефекту термоядерної реакції, згоряють. Цей метод голодування, як свідчать фахівці і численні відгуки, є більш ефективним у порівнянні з голодуванням на воді, т. к. процеси самоочищення відбуваються швидше і більш ефективно.

Голодування – стрес для організму, але, як не дивно, воно благотворно позначається на нашій нервовій системі, голодуючий більше 4-5 днів людина стає спокійнішою, загострюється пам'ять, приходить ясність мислення, зникають тривожність і дратівливість.

Лікувальне голодування - протипоказання

Ще один важливий фактор – лікувальне голодування практично не має протипоказань. Не варто використовувати цей спосіб при онкозахворюваннях, туберкульозі легень та інших органів, гнійних процесах внутрішніх органів, системних захворюваннях, період лактації, вагітність пізніх термінів, виражених формах нервово-психічних захворювань та ін В інших випадках лікувальне голодування – прекрасний лікар. Якщо ви страждаєте захворюваннями опорно-рухового апарату, травного тракту, бронхо-легеневі, шкірні або гінекологічними захворюваннями, який метод лікування ви виберете? Можна піти до лікаря, запастися в аптеці мікстурами, пігулками і краплями, щоб прибрати біль і дискомфорт, заглушивши «крик про допомогу» хворого органу, а можна провести кілька курсів лікувального голодування, надавши мудрій природі самої, включивши найпотужніші резерви саморегуляції, усунути проблему. Просто, надійно, безкоштовно... Так який метод лікування обираєте ви?

Будьте здорові!

Схожі статті: