Кращі туші для вій - 4 кращих виду. Як вибрати підходящу?

Кращі туші для вій - 4 кращих виду. Як вибрати підходящу?

Туш для вій – незамінний засіб для макіяжу, є в арсеналі кожної жінки. Але не кожній з них дістаються найкращі туші для вій!

Туш для вій буває двох видів: водостійка і звичайна. Влітку краще використовувати водостійку туш. А в залежності від виробленого ефекту звичайна туш поділяється на підвиди.

Подовжуюча. Збільшує довжину вій завдяки спеціальним компонентам, таким як волокна шовку. Особливо рекомендується жінкам зі світлими віями біля основи або на кінчиках.

Об'ємна. Завдяки їй рідкісні вії пухнастими. Кожна вія обволікається утолщающей плівкою з мікрогранул воску.

З ефектом підкручування. Є альтернативою щипчикам. Ефект досягається за рахунок загибающейся щіточки і особливого складу.

Поживна. Різні корисні речовини, наприклад, протеїни, що живлять вії.

Будь-яка сучасна туш продається в комплекті зі спеціальною щіточкою. Щіточки теж бувають різними: сучасна з еластомеру, класична (середнього розміру), велика - для швидкого ефекту, вигнута - для підкручування.

Класична (ворсяная) - найбільш популярна. Розділяє і швидко забарвлює самі довгі вії. Надає додатковий обсяг, довжину.

Вигнута (синтетична) щіточка –створює прикореневій обсяг і завиває.

Щіточка з еластомеру - більш гнучкі, щільні і пружні ворсинки дозволяють нанести акуратний макіяж. Перевірте в магазині тестовий зразок, щоб дізнатися її. Продавець теж може підказати. Її перевага в тому, що така пензлик не має терміну придатності.

Як правильно вибрати туш?

Тепер поговоримо про те, як правильно вибрати туш і що потрібно врахувати при виборі.

1. На тильній стороні долоні протестуйте туш. Перевірте: чи рівномірно розподілена фарба, немає грудочок. Не забудьте про густоту – якщо туш стікає на кінчик щітки, її якість не досить гарний.

2. Зверніть увагу на склад туш схожа на крем (не рідкий і не густий). До речі, сама густа – об'ємна туш.

3. Запах туші не повинен бути їдким.

Правильно підібрана туш може дуже змінити макіяж. За порадами візажистам, варто вибрати колір, максимально наближений до вашого кольору волосся. Чорна туш підійде брюнеткам і шатенкам, коричнева – блондинкам і русявим. Любителям експериментів можна порадити кольорову туш: синю, зелену або з блиском. З будь-яким косметичним засобом потрібно правильного поводитися.

Ось деякі поради, які продовжать життя вашої туші і позбавлять від зайвих проблем:

1. Туш прослужить довше, якщо промивати пензлик по мірі того, як на ній з'являються грудочки.

2. Знімайте туш спеціальним молочком, маслом або вершками для чутливої шкіри очей. Гель для демакіяжу, мило і вода не підходять для цього.

3. Очні хвороби легко передаються через пензлик. Так що не варто брати чужу туш.

4. Не використовуйте туш довше 4 місяців.

Іноді засіб густіє раніше терміну, що робити? Туш зроблена на основі воску, який поступово висихає і втрачає вологу при відкриванні. Розтопити застиглий віск можна за допомогою водяної бані. Просто опустіть в ємність з гарячою водою закриту туш (при цьому рівень води повинен бути нижче ковпачка). Віск розм'якшиться через кілька хвилин, і туш буде готова до використання. А якщо ви хочете стати дуже красивою без косметики, то радимо почитати цю статтю.

Схожі статті: