Користь перепелиних яєць - 5 переваг

Багато людей навіть не здогадуються про те, наскільки корисними можуть бути перепелині яйця. Британські вчені після проведених досліджень прийшли до висновку, що перепелині яйця приносять величезну користь здоров'ю людини і навіть допомагають боротися із зайвою вагою.

Користь перепелиних яєць - 5 переваг

На думку дієтологів, перепелине яйце є одним з найбільш багатих поживними речовинами продуктів і поряд з цим корисні речовини в ньому добре збалансовані. Дієтологи радять включити в свій щоденний раціон щонайменше одне перепелине яйце.

Користь перепелиних яєць — 5 основних переваг

Існує п'ять основних переваг демонструють всю користь перепелиних яєць, які ми і розглянемо.

1. Поживна цінність перепелиних яєць

Перепелині яйця вкрай багаті антиоксидантами, вітамінами і мінералами. Завдяки великому вмісту кальцію, їх регулярне споживання є відмінною профілактикою остеопорозу та інших захворювань.

На замітку: у зв'язку з нестачею кальцію в організмі людини може виникнути понад 150 захворювань. Якщо ви відчуваєте недолік цього важливого елемента, варто подбати про додаткове джерело у вигляді добавок з кальцієм. Але так як існує досить багато форм кальцію з усіма їх перевагами та недоліками, зорієнтуватися в них вам допоможе даний матеріал — Який кальцій краще - огляд форм кальцію.

Перепелині яйця також містять велику кількість ліпопротеїнів високої щільності (хорошого холестерину), що вкрай позитивно позначається на серцево-судинній системі людини. Користь перепелиних яєць завдяки гарному холестерину в їх складі в тому, що це допомагає суттєво знизити ризик розвитку атеросклерозу судин і запобігти такі патологічні стани, як інфаркт міокарда та інсульт (крововилив в мозок).

В них міститься 13% білка, що на 2% більше ніж у курячих яйцях.Вони також містять значну кількість вітаміну А, D, В2, B6 і B12. Однак не варто зловживати перепелиними яйцями у зв'язку з тим, що вітамін A накопичується в організмі. З'їдаючи більше 10 яєць в день ви ризикуєте засвоїти занадто велика кількість цього вітаміну, що призведе до передозуванні зі всіма витікаючими звідси наслідками.

2. Користь перепелиних яєць для різних систем організму

Користь перепелиних яєць - 5 перевагПерепелині яйця можуть надавати позитивну дію на ваш організм досить різнобічно:

 • Стимулювання роботи мозку. Як відомо перепелині яйця сприяють поліпшенню пам'яті допомогою посилення мозкової активності і регулювання нервової системи.

 • Протистоять онкологічних захворювань. Перепелині яйця мають у своєму складі речовини знижують інтенсивність росту різних видів раку.

 • гарне волосся і шкіра. Перепелині яйця корисні для шкіри і волосся. Вони покращують колір шкіри, зміцнюють волосся і надають їм блиск. Знаючі люди роблять особливі маски для волосся і обличчя з використанням перепелиних яєць, поліпшують здоров'я і зовнішній вигляд.

 • Комплексне лікування та профілактика виразки шлунка. Перепелині яйця завдяки своїм корисним властивостям просто знахідка для людей з виразками шлунка. Вони прискорюють загоєння виразок, сприятливо впливають на шлунково-кишковий тракт і відновлюють його нормальну роботу.

 • Користь перепелиних яєць при анемії. Перепелині яйця також допомагають усунути анемію, підвищуючи рівень гемоглобіну в організмі, і видаляючи токсини і важкі метали. Саме тому їх дуже рекомендують вживати вагітним жінкам, оскільки вони часто страждають залізодефіцитною анемією.

 • Перепелині яйця при інших захворюваннях. Людям, страждаючим такими захворюваннями, як туберкульоз, бронхіальна астма, цукровий діабет і вегетосудинна дистонія, рекомендується включати перепелині яйця в їх щоденну дієту.

 • Перепелині яйця для чоловіків. Користь перепелиних яєць поширюється і на статеве життя чоловіка. Їх вживання допомагає стимулювати статевий потяг і підсилити потенцію за рахунок харчування передміхурової залози білками, фосфором і вітамінами, що містяться в цих яйцях.

Крім цього перепелині яйця забезпечують ваш організм легко засвоюваним кальцієм і сприяють зміцненню імунної системи. Перепелині яйця за вмістом кальцію і фосфору перевершують курячі яйця.

Схожі статті:

 • Користь картоплі - його харчова цінність і лікувальні властивості

  Наша їжа повинна бути ліками, а ліки-їжею. Користь картоплі неоціненна в світі людей. Він не тільки має чудові поживні властивості, але і є профілактичним засобом багатьох захворювань завдяки сво...

 • Користь солі. Яка сіль найкорисніша?

  чи Можна обійтися без солі? Чи потрібно додавати в свій раціон сіль? Яку сіль найкраще вживати в їжу? Зараз ми поговоримо про це детальніше, але перш давайте подивимось ось на що. Користь солі не...

 • Користь часнику. Часник - ваше здоров'я і довголіття

  Вже не одне тисячоліття у всьому світі часник користується популярністю, як в якості продукту харчування, так і в лікувальних цілях. Користь часнику обумовлена не тільки наявністю в ньому великої...

 • Користь кабачків цукіні для здоров'я

  Кабачки цукіні є універсальною їжею. Їх можна вживати в сирому або вареному вигляді і з'їдаються вони практично не залишаючи відходів, тобто повністю. Кабачки цукіні, крім харчової цінності волод...

 • Користь чайного гриба

  Чайний гриб є древнім лікарським засобом, що володіє величезною кількістю корисних властивостей. Ферментований чайний напій, що виготовляється з чайного гриба, застосовувався у різних цілях протя...