Користь какао - ТОП-5 корисних властивостей какао

Какао-продукти дуже популярні в усьому світі. Це може бути високоякісний шоколад, з'їдений під час швидкого перекусу або шоколадний соус, доданого у вечірній десерт.

Користь какао - ТОП-5 корисних властивостей какао

Какао часто очолює список улюблених продуктів людей у всьому світі. Багато людей навіть не замислюються про те, яка користь какао для здоров'я людини і не знають про корисні властивості цього продукту. Знаючи це, вони можуть вживати солодощі, які містять какао в підходящий момент для отримання максимального корисного ефекту від них.

Корисні властивості какао — у чому ж вони?

Отже, давайте розглянемо п'ятірку кращих корисних властивостей какао і ті переваги, які отримує людина від його вживання.

Дивовижні антиоксидантні властивості какао

Маса достовірних даних свідчить про те, що какао-боби містять велику кількість антиоксидантів. Деякі дослідники говорять про те, що їх кількість становить приблизно 10%. Така концентрація говорить про те, що какао в значній мірі перевершує більшість інших продуктів харчування які також цінуються за їх антиоксидантні властивості. Наприклад, какао-боби містять 621 антиоксидант, в той час як дикі ягоди чорниці містять 61, а окультурена чорниця містить 32 антиоксиданту. Какао-боби містять в три рази більше антиоксидантів, ніж міститься в зеленому чаї, і в два рази більше, ніж у червоному вині.

Природний антидепресант

Какао-боби містять ферменти, які,Користь какао - ТОП-5 корисних властивостей какао як відомо, допомагають боротися з депресією. Серотонін, допамін і фенілетиламін (PEA) використовуються організмом для підтримки психічного здоров'я і відчуття благополуччя. Крім того, какао містить і інші ферменти, які просто створені для продовження відчуття щастя. Люди вживають шоколад емоційно відчувають себе значно краще, на відміну від людей не вживають його. Читайте також про корисні властивості шоколаду.

Користь для серця

Какао-боби містять значну кількість поліфенолів, які корисні для серцево-судинної системи. Дослідники виявили, що ці елементи допомагають у зниженні артеріального тиску і зміцнюють серце. Магній є ще одним елементом, життєво важливим для хорошого здоров'я серця і збільшення його сили. Магній також допомагає знизити ризик утворення тромбів. Згустки крові є одним з факторів ризику, пов'язаних з інсультами та інфарктами.

Підвищення енергії

Чашка гарячого какао дає людині додаткову енергію, подібно випитої чашки кави, але без побічних ефектів, які часто відчуваються після його вживання (читайте про шкоду кави). Це відбувається в зв'язку з тим, що в какао-бобах міститься менше стимуляторів, що в кавових зернах. Крім того, вживання какао допомагає зняти тривогу.

Зниження маси тіла

Хоча це може здатися парадоксальним, вживання какао-бобів може допомогти людям скинути зайву вагу. В даний час дослідники вивчають вплив вживання какао на поліпшення чутливості до інсуліну. Поточні дослідження зосереджені на вивченні зв'язку між ожирінням і чутливістю до інсуліну. Деякі вчені вважають, що ця зв'язок може підтримати зусилля людини, яка прагне схуднути. Читайте також про правильне харчування, допомагає схуднути.

Користь какао для здоров'я буде набагато вищою, якщо вибирати якісні продукти, наприклад високоякісний чорний шоколад. Він повинен містити не менше 70% какао, не мати в своєму складі молочних продуктів і повинен бути виготовлений з какао-масла. Цей тип шоколаду легше вживається порівняно з гіркими какао-бобами. Читайте також - Чорний шоколад підвищує увагу, покращує кровообіг.

Схожі статті: