Користь кабачків цукіні для здоров'я

Кабачки цукіні є універсальною їжею. Їх можна вживати в сирому або вареному вигляді і з'їдаються вони практично не залишаючи відходів, тобто повністю. Кабачки цукіні, крім харчової цінності володіють рядом корисних властивостей і переваг для здоров'я.

Користь кабачків цукіні для здоров'я

Користь кабачків цукіні дійсно висока, особливо якщо вони вирощені без застосування синтетичних добрив. У цієї рослини крім плодів, є деякі ласі шматочки, про які багато людей навіть не здогадуються.

Наприклад, їх зав'язі або квіти, що з'являються під листям, їстівні. Вони можуть продаватися на ринках і не тільки. Їх можна готувати з додаванням невеликої кількості оливкової олії, але ніжні квіти можна також з'їсти в сирому вигляді. Багато людей також додають невелику кількість цих солодких, ароматних квітів у салати.

Крім квітів і зав'язі кабачків цукіні, їх шкірка також їстівна. Хоча багатьом людям про це відомо, деякі, зазвичай очищають і викидають зовнішній шар. Тим не менш, шкірка цукіні багата вітаміном К, клітковиною і антиоксидантами.

Користь кабачків цукіні і їх дивовижні властивості

Погляньте на ряд корисних властивостей кабачків цукіні і вам захочеться їх вживати в їжу щодня.

Сприяють зниженню підвищеної маси тіла

Для тих, хто хоче скинути кілька кілограмів, кабачки цукіні є ідеальним варіантом низькокалорійної дієти (одна чашка містить всього 20 калорій). 95% маси кабачка становить вода і він є хорошим джерелом клітковини, що створює відчуття наповнення шлунка та усуває голод.

Зміцнюють кістки і прискорюють загоєння ран

Вживання кабачків цукіні поліпшує засвоєння організмом марганцю, який бере участь в розвитку здорової кісткової тканини і загоєнні ран.

Зберігають здоров'я очей

Користь кабачків цукіні для очей відчутна. Вони містять такі фітонутрієнти, як лютеїн і зеаксантин, які необхідні для здорового зору. Таким чином, вживання цих кабачків є розумним вибором, коли мова йде про збереження здоров'я очей і боротьбі з вікової макулярної дегенерацією сітківки.

Борються з вільними радикалами

Ні для кого не секрет, що вільні радикали викликають ушкодження в організмі. Кабачки цукіні є хорошим джерелом вітаміну С, антиоксиданту, який допомагає боротися з вільними радикалами, і в свою чергу захищає клітини організму.

Схожі статті:

 • Можна видавлювати прищі або це шкідливо для здоров'я

  Прищі – досить поширене, неприємне явище, яке виникає в будь-якому віці. Можна видавлювати прищі або все-таки це не таке вже й безпечне заняття для нашого здоров'я? Можна, але не варто. Чому? Є к...

 • Синтетичні вітаміни шкоди для вашого здоров'я

  На сьогоднішній день питання додаткового джерела вітамінів дійсно актуальне. Це пов'язано на пряму зі значним збідненням грунтів, на яких ростуть овочі, фрукти і злаки. У зв'язку з цим, навіть до...

 • Масло зародків пшениці для особи - здоров'я вашої шкіри

  Прийнято вважати, що масло пророщеної пшениці застосовується виключно в їжу в якості добавки підтримує і відновлює здоров'я. Масло зародків пшениці для обличчя і шкіри всього тіла людини дуже ефе...

 • Користь шоколаду для здоров'я - науково доведена

  наступного разу, коли ви будете їсти шоколад, відчуття провини вже не буде. Незважаючи на те, що шоколад має не найкращу репутацію, у зв'язку з мільйонами його шанувальників, які мають не самий і...

 • Шавлія - властивості і користь для здоров'я

  Історія використання шавлії в кулінарії і медицині надзвичайно довга. Ще в Стародавньому Єгипті він користувався великою популярністю за здатність виліковувати безпліддя. Педаний Діоскорид, грець...