Клізма для очищення кишечника в домашніх умовах

Очищення кишечника клізмою відбувається за допомогою подразнення прямої кишки та нижньої частини товстої кишки, що допомагає полегшити запор і очистити організм від шлаків, токсинів і калових завалів. Клізма для очищення кишечника в домашніх умовах не така вже й складна процедура, ніж ви і переконайтеся, прочитавши статтю до кінця.

Клізма для очищення кишечника в домашніх умовах

Хоча існує багато видів клізм, деякі з яких спрямовані на очищення тільки прямої кишки, клізми для очищення кишечника повинні включати достатню кількість рідини, щоб досягти його далеких відділів. Для проведення клізм в домашніх умовах вам знадобиться Кухоль Есмарха (великий гумовий мішок, що продається в аптеках), яка вміщує в себе від 1 до 4 літрів рідини. У доповненні до цього пристрою у вас буде довга трубка і наконечник, які можуть бути різних розмірів і форм. Перед початком проведення клізми на дому, людині з деякими проблемами зі здоров'ям рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Як правильно робити клізму для очищення кишечника

Крок 1

З'єднайте трубку з наконечником йдуть в комплекті з кухлем Есмарха. Підключіть інший кінець трубки до виступаючого з нижньої частини мішка для клізми пластиковому наконечника.

Крок 2

Заповніть мішок для клізми 1,5 - 2,0 л води, температура якої становить 36,6 - 37°C.

Крок 3

Повісьте кухоль Есмарха за спеціальне отвір на S подібний гачок на висоті 1,2 - 1,8 метра від підлоги (можна повісити у ванній кімнаті на гачок для рушників).

Крок 4

Клізма для очищення кишечника в домашніх умовахКолінно-ліктьова поза під час клізми

Змастіть насадку і анус вазеліновим маслом.

Крок 5

Станьте в колінно-ліктьову позицію на підлозі, вставте змащений наконечник в пряму кишку і відкрийте затискач, щоб вода почала проходити в кишечник. Постарайтеся впустити в товсту кишку стільки води, скільки зможете.

Крок 6

Ляжте на спину і помасажуйте нижню частину живота протягом декількох хвилин або до тих пір, поки ви не відчуєте позиви до дефекації.

Попередження

Перед проведенням клізми для очищення кишечника в домашніх умовах обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Медичні експерти попереджають, що такий метод очищення протипоказаний людям із захворюваннями нирок і серцево-судинної системи із-за підвищеного ризику розвитку зневоднення і втрати електролітів. При проведенні очисної процедури з допомогою клізми будьте обережні, так як необережні дії можуть призвести до проколу прямої кишки, що в підсумку може зажадати хірургічного втручання.

Рекомендації

 • Після кожного використання клізми очищайте і дезінфікують всі її деталі, особливо наконечник.
 • Проробляйте клізми рано вранці перед вживанням будь рідини і їжі (натщесерце).
 • Випустіть незначна кількість води з трубки перш ніж вставити насадку в пряму кишку – це дозволить уникнути накопичення повітря в кишечнику.
 • Щоб очистити далекі відділи кишечника ви можете виконати дві чи три клізми (2 літра) за сеанс.
 • Для поліпшення очисного ефекту в дволітрову клізму можна додати 1 чайну ложку лимонного соку або натурального яблучного оцту.

вам знадобиться

 • Гуртка есмарха: 1 - 2 л
 • Наконечник для клізми
 • Трубка
 • Зажим
 • S подібний гачок
 • Тепла вода
 • Вазелін або будь-який інший лубрикант
 • 1 чайна ложка лимонного соку або яблучного оцту

Клізма для очищення кишечника в домашніх умовах робиться досить просто, однак, щоб уникнути будь-яких ускладнень рекомендується перед процедурою проконсультуватися з лікарем.

Схожі статті:

 • Очищення кишечника солоною водою в домашніх умовах

  На сучасному ринку існує цілий ряд різного роду засобів для очищення кишечника, які використовуються для виведення токсинів з організму та покращення загального рівня здоров'я людини. Однак, крім...

 • Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії

  Якщо ви хочете швидко очистити кишечник щоб полегшити запор або переслідуючи інші цілі, не обов'язково приймати сильні хімічні проносні засоби. Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії...

 • Насіння льону з кефіром для очищення кишечника

  Вже доведено, що багато хвороб беруть свій початок в забитому шлаками, токсинами і паразитами кишечнику. І для того, щоб вирішити проблему, вам необхідно подбати про свою товстій кишці, періодичн...

 • 13 коштів для лікування харчового отруєння в домашніх умовах

  Харчове отруєння або захворювання харчового походження виникає в результаті вживання зараженої або зіпсованої їжі, що містить токсини, хімікати і патогени, такі як бактерії, паразити і віруси. Пе...

 • Очищення організму в домашніх умовах

  Несприятлива екологія, шкідливі звички, неправильне харчування забруднює організм. В ньому залишаються різні токсини, шлаки, промислові отрути. Поступово організм отруюється. У зв'язку з цим слід...