Картопля при виразці шлунка і дванадцятипалої кишки

Є багато різних природних засобів зцілення від виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, і одним з доступних і одночасно дієвих є картопля при виразці, а якщо бути точним, сирий картопляний сік.

Картопля при виразці шлунка і дванадцятипалої кишки

Ми розглянемо спосіб, що дозволяє в двотижневий термін позбутися виразки, печії, нудоти, неприємної відрижки. Цей спосіб вирішує проблему підвищеній або зниженій кислотності шлункового соку, приводячи в норму секреторну функцію шлунка.

Картоплю при виразці - картопляний сік допоможе шлунку

Картопля при виразці шлунка і дванадцятипалої кишкиЩо необхідно для зцілення картоплею виразки шлунка або дванадцятипалої кишки? Все дуже просто. Вам необхідно 2 - 3 картоплини прийнятної якості. Бажано, щоб це був картопля зі свого городу або куплений на ринку в бабусь, тих, хто розпродає надлишки (ви будете впевнені, що він не нашпигований пестицидами і нітратами). Ретельно вимийте картоплини від бруду і не очищаючи від шкірки, натріть на дрібній тертці (пластикової). Після того, як натерли, складіть марлю в кілька шарів і покладіть картопляне пюре на неї. Відіжміть через марлю сік у склянку.

Сік необхідно випивати двічі в день по ? склянки за 20 - 30 хвилин до їжі. Сік необхідно приймати щодня протягом 2 тижнів. Потім можна зробити двотижневу перерву, після чого знову повторіть курс лікування картопляним соком.

Матеріали за темою:

- Дієта при гастриті типу A і B

Вже до кінця другого тижня ви помітите значні поліпшення. Вас перестане мучити нічні і голодні болі, пройде печія, перестане нудити і зникне неприємна відрижка. Секреторна функція шлунка до кінця другого тижня також повинна прийти в норму. Після повторного двотижневого курсу, виразка, як правило, повністю рубцюється. Людям, які зловживають алкоголем, курінням і шкідливою їжею необхідно буде повторювати профілактичний двотижневий курс кожну весну і осінь, під час можливого загострення захворювання.

Зцілення картопляним соком відбувається за рахунок особливих біологічно активних речовин, які знаходяться в картоплі, особливо в шкірці і відразу під шкіркою. Адже картопля – це не просто продукт харчування, це дуже корисний овоч, про властивості якого ви можете прочитати тут – Користь картоплі – його харчова цінність і лікувальні властивості. Якщо ж вам важко дається пити спочатку таку кількість картопляного соку, почніть прийом з 1 столової ложки замість ? склянки. Сік обов'язково повинен бути свіжовичавлений.

Схожі статті: