Який стільчик для годування краще?

Який стільчик для годування краще?

Ваш малюк підріс і настав момент подумати, який стільчик для годування краще? Час, відведений для сну, поступово скорочується, а довге лежання, з періодичним перевертанням з живота на спину і назад дитини вже не влаштовує. Крім того, настала пора освоювати навички, а саме сидіння. І, переважно, де-небудь крім батьківських колін. Купівля стільчика стала оптимальним рішенням проблеми. Це чудовий пристрій призначений не лише для годування, а й надає дитині можливість посидіти годинку і після прийому їжі.

Придбання будь-якої речі вимагає неодмінного уваги, особливо, якщо ця річ призначена для дитини, і тут слід враховувати кожну деталь.

Отже, який стільчик для годування краще? Варто розглянути варіанти тих стільчиків, які можна приставити до дорослого столу. Особливо популярними є стільчики виробництва Peq Pereqo і Chicco. Можливості цієї меблів не залишать байдужою жодну маму. Знімний столик, п'ятиточкові ремені безпеки, багаторівнева регулювання висоти, коліщатка, що полегшують переміщення стільчика і багато іншого – є від чого прийти у захват.

При купівлі такого стільчика може збентежити інформація, зазначена у пам'ятці виробника: вікове обмеження 36 місяців укупі з максимальною вагою дитини в десять кілограм. Враховуючи, що за нормами однорічному маляті належить важити саме десять кг, очевидно, що покористуватися стільчиком вийде недовго. Але вирішувати вам.

Розглядаючи варіант, розрахований на більшу вагу малюка, слід враховувати, що сидіння буде знаходитися досить високо і дитини доведеться саджати і знімати звідти, а з часом це може викликати незручність, та й сам дитина незабаром втратить інтерес до такого проведення часу.

Розглянемо ще один варіант, це стілець-трансформер. По закінченні часу у вас буде можливість розібрати цю конструкції на складові – стілець та стіл. Столи витримують навантаження набагато більше, ніж стільчики для годування. При цьому за столом дитина зможе не тільки приймати їжу, але також займатися художньою творчістю. А ось стіл медичний операційний витримує навантаження до 450 кг.

Який стільчик для годування краще?Вартість подібних трансформерів приблизно дорівнює вартості стандартних стільчиків. У пам'ятці позначають вік дитини – від року. Регульований кут нахилу спинки дає можливість прийняти напівлежаче положення, при цьому навантаження на спинку дитини мінімальна, що, втім, вельми комфортно під час годування і сприяє відпрацюванню навичок сидіння. Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вирішити, який стільчик для годування краще.

Схожі статті: