Як зробити зачіску бантик

Як зробити зачіску бантикЗачіска бант завдяки знаменитостям і стилістам, які обирають її для показу і виходів на червону доріжку, стала неймовірно впізнаваною. Здається неймовірним, але можна легко зробити зачіску бантик в домашніх умовах. Процес створення банта з волосся однаковий, незалежно від того, якого розміру і де знаходиться (на маківці, потилиці, збоку). Нижче наведена інструкція, як зробити зачіску бантик на маківці самостійно. Для створення зачіски знадобиться: дві гумки для волосся, невидимки і лак для волосся.

 1. Бантик краще всього виглядає на гладких блискучих волоссі, тому хвилясте або кучеряве волосся краще попередньо випрямити.
 2. Волосся необхідно зібрати у високий хвіст на маківці і закріпити гумкою. На руки рекомендується нанести гель або віск, щоб волосся не розсипалися.
 3. Одну невелику пасмо з хвоста необхідно виділити і закріпити невидимкою перед хвостом на час. Потім ця пасмо буде грати роль вузлика на бантике.
 4. Хвіст потрібно закріпити гумкою в нижній частині, відстань між двома гумками приблизно має дорівнювати двом долонь, однак все залежить від довжини волосся та бажаного розміру бантика.
 5. Волосся між двома гумками розділити на дві рівні воловину і сформувати бант, зафіксувавши його біля основи шпильками або невидимками. Залишилися кінці волосся потрібно сховати в половини банта і закріпити невидимками.
 6. Для створення перемички банта пасмо, яка була зафіксована в кроці 3, треба покласти зверху між двома половинами банта і закріпити невидимками.
 7. Зафіксувати бант лаком. За бажанням можна прикрасити зачіску шпилькою у вигляді маленького бантика.

Ця проста інструкція допоможе вам зробити зачіску бантик в будь-яких його варіаціях.

 • Скромний бант на потилиці підходить для офісу, пустотливий бант на маківці – для вечірки або походу в кіно або кафе, а об'ємний бант, прикрашений додатковими аксесуарами, може підійти і для урочистого заходу, наприклад, весілля
 • найсміливішим, охочим зробити екстравагантну зачіску, можна порадити зробити бантик з волосся прямо в лоба. Для цього потрібно все зачесати волосся до лиця і виконати всі ті ж самі кроки. Такий бант точно не залишиться непомітним. Крім того, деякі модниці роблять одночасно кілька бантиків різного розміру – такий варіант виглядає дуже сучасно.
 • Розмір банта також може змінюватись. Наприклад, можна зробити маленький бантик на потилиці, який буде скріплювати пасма, прибрані від особи. Для цього потрібно взяти з скроневої частини голови два пасма, відвести їх на потилицю, скріпити гумкою і далі повторити вищеописану інструкцію. Такий маленький бантик поверх локонів виглядає дуже жіночно і робить образ романтичним.

Варіантів застосування бантика дійсно багато. Потренувавшись, ви навчитеся робити бантик легко і швидко, і зможете створювати зачіски, які підкреслюють ваш стиль.

Схожі статті:

 • Як зробити зачіску хвиля

  Для різноманітності будь-яка дівчина рано чи пізно експериментує зі своїм волоссям. Іноді ми пробуємо нові кольори на волоссі, іноді - нові зачіски. Пропоную сьогодні зробити нову зачіску в стилі...

 • Як зробити японську зачіску?

  Японська культура багатогранна і захоплююча, вона впливає також на світову моду. Разом з філософією і культурними традиціями японська зачіска підкреслює жіночу індивідуальність, але ніяк не сексу...

 • Як зробити зачіску з обідком

  В даний час зачіски з обідками і обручами виглядають дуже красиво і акуратно. При цьому вони робляться на абсолютно різні типи укладок: довге волосся, на короткі волосся, на свято і на повсякденн...

 • Зробити зачіску самій - корисні поради

  Яку зачіску можна зробити самій? Перше, що допоможе вам у створенні швидкої гарної зачіски – укладальні кошти. Муси, гелі, лаки для волосся, звичайно, повинні бути під рукою. Завжди майте в запас...

 • Як зробити треш зачіску

  Що таке треш стиль? Молодіжним субкультурам властивий висміювання гламуру і заперечення якихось традицій модної індустрії. Кілька років тому з'явився стиль треш. Родзинкою цього стилю, безсумнівн...