Як зняти біль у спині не виходячи з дому

Біль у спині може носити як короткочасний характер, так і тривалий, бути незначною або нестерпним. У цьому матеріалі ми торкнемося виключно того, як зняти біль у спині.

Як зняти біль у спині не виходячи з дому

Якщо спина прихопила і нікуди подітися і не знаєш, що з цим робити, потрібно вживати термінових заходів, адже не завжди зручно йти в лікарню, особливо коли зовсім не хочеться. Тому ми поговоримо про зняття болю в домашніх умовах, а вже потім все-таки необхідно викроїти час і розібратися з причинами болю в спині і вжити відповідні заходи лікування і подальшої профілактики захворювання.

Заходи усунення болю в спині

 • Приляжте. Як правило, в лежачому положенні біль у спині виявляється не такою мірою і якщо і буде боліти, то не так вже й сильно. Якщо прихопило дуже сильно, доведеться побути в ліжку подовше і на кілька днів забути про роботу.
 • Більше тепла. Закутайте хворе місце в теплий плед або замотайте шарфом. Причому, якщо є в аптечці зігріває мазь, то перш, ніж закутатися намажте їй місце защемлення нерва. Дуже добре в такій ситуації допомагає Финалгон, але не перестарайтеся з ним, якщо намазати товстим шаром дуже буде палити. Можна також наклеїти перцевий пластир, що сприятиме зняттю запалення і поліпшення кровообігу.
 • Розминка. Лежати цілий день не варто, і періодично необхідно вставати і розминати спину. Просто встаньте і акуратно поробіть розтягування і скручування тіла, походіть хвилин десять і знову приляжте. Це допоможе зняття затискача і усунення напруги в спині. Але, ні в якому разі не починайте форсувати події і навантажувати спину занадто інтенсивно, ні якихось різких рухів і підняття важких предметів.
 • Масаж. Для того, щоб зробити масаж спини навіть не потрібен масажист (хоча професійний масажист – це ідеальний варіант). Самостійно зробити масаж можна використовуючи свій власний кулак. Масажуйте хворе місце кожен день і біль поступово буде проходити.
 • Аплікатори Ляпко. Це спеціально розроблені пластини з гуми з вбудованими голками з різних металів на яких необхідно лежати протягом 20 – 30 хвилин. Вони дозволять вам швидко зняти біль у спині. Спочатку звичайно боляче лягати на голки, але через кілька хвилин біль вже не відчувається і стає набагато легше. У випадку ж не проходить протягом 10 – 15 хвилин дискомфорту, слід встати і повторити процедуру через 5 – 10 годин. Це один з найбільш ефективних способів усунення болю в спині.
 • Відновлювальні препарати. Якщо біль у спині носить хронічний характер, задумайтеся про розв'язанні проблеми докорінно. Тут необхідно поєднувати комплекс фізичних вправ з високоякісними натуральними препаратами. Відновити пошкоджені тканини, зняти біль і прибрати запалення дуже добре може американський препарат Ламінін, вирішальний проблему вибірково, тобто саме там, де є пошкодження і необхідна допомога.
 • Знеболюючі засоби. Це останній спосіб, до якого варто вдаватися, коли біль просто нестерпна. Анальгетики не нешкідливі і мають величезну кількість побічних ефектів і протипоказань, тому не варто вдаватися до цього способу без крайньої необхідності.

По темі: Лікування болю гомеопатією.

Але варто відзначити важливий момент: зняти гостру або різкий біль у спині можна вищепереліченими способами, але ви повинні бути впевнені в тому, що біль виходить не від внутрішніх органів, а від хребта. Якщо ви не впевнені, що все-таки відразу зверніться до лікаря для точного діагностування захворювання. Тому, як буває, біль може бути викликаний інфарктом, хворобою нирок або легенів.

А для того, щоб спина не давала про себе знати гострим болем, необхідно регулярно займатися фізкультурою, рухатися, зміцнюючи м'язи спини, і тоді у вас просто не буде виникати питання – як зняти біль у спині.

Схожі статті:

 • Втома очей. Як зняти і що допоможе?

  Кожен день наш орган зору – очі, відчуває величезні навантаження. Не дивно, що ближче до вечора ми можемо відчувати втому очей, що виражається як правило в палінні, відчуття сухості очей, зниженн...

 • Постійно мерзне спина? Вихід є!

  Стан, коли спина постійно мерзне, не з приємних. Насамперед, потрібно визначитися з причинами такої недуги. Зробити це можна самостійно, грунтуючись на супутні симптоми або пройшовши медичне обст...

 • Різка біль в спині - поширені причини та діагностика

  Ой! Раптовий різкий біль у спині може зупинити вас в будь-який момент. На відміну від тупого болю, що виникає при надто довгому сидінні за комп'ютером або поступовому сковывании шиї від довгого в...

 • Як зняти зубний біль - 18 способів і рецептів

  мабуть ви відвідали цю сторінку неспроста, і шукайте відповідь на питання «як зняти зубний біль». Як правило, люди задаються цим питанням, коли вже несила, біда трапилася і немає можливості в кор...

 • Сутула спина - це не вирок!

  Не дуже гарно виглядає сутулуватий чоловік. Порушення постави починаються вже в молодому віці в результаті ослаблення м'язів спини, неправильного харчування або поганого положення тіла за партою...