Як розчинити камені в жовчному міхурі лимонним соком і оливковою олією

Наявність каменів в жовчному міхурі може бути досить болючим, особливо, якщо у вашому щоденному раціоні харчування присутній їжа з високим вмістом жирів.

Як розчинити камені в жовчному міхурі лимонним соком і оливковою олією

Традиційно, при постійних больові симптоми жовчнокам'яної хвороби, жовчний міхур найчастіше вирізують. Але що ж робити, якщо зовсім не хочеться лягати під ніж? Як розчинити камені в жовчному міхурі? Одним з ефективних народних засобів від жовчнокам'яної хвороби, допомагають розчинити камені в жовчному міхурі, є лимонний сік з оливковою олією. Після виконання такої очистки, пацієнти можуть помітити тверді відкладення в їх випорожненнях вже на наступний день. Це народний метод і наукових доказів його ефективності не існує.

По темі: Що можна їсти при жовчнокам'яної хвороби.

Крок 1

Відміряйте півсклянки нерафінованої оливкової олії. Ви можете використовувати повний стакан якщо побажаєте, але, якщо ви вперше очищаєте жовчний міхур, вашому організму буде простіше впоратися з меншим об'ємом масла.

Крок 2

Видавіть півсклянки лимонного соку на півсклянки оливкової олії. Якщо ж ви використовуєте один стакан олії, соку лимона вам знадобиться стільки ж. Знову ж таки, якщо це ваш перший раз, вам слід зупинитися на половині склянки лимонного соку і половині склянки оливкової олії.

Крок 3

Як розчинити камені в жовчному міхурі лимонним соком і оливковою олієюЧасник і імбир посилюють дію цього кошти

Для посилення ефекту, також рекомендується додати один - два зубчики часнику і половину чайної ложки імбиру в натертому вигляді.

На тему: Профілактика жовчнокам'яної хвороби - дієта.

Крок 4

Змішайте оливкова олія і сік в блендері, або шляхом перемішування або струшування.

Крок 5

Випийте суміш. Деякі люди вважають за краще випити всю суміш одразу, але поєднання оливкової олії і лимонного соку може викликати нудоту. Ви можете випити цю суміш кілька разів, роблячи незначні проміжки часу (кілька хвилин) між кожним прийомом.

Крок 6

На наступний день перевірте свої випорожнення на наявність невеликих твердих відкладень. Народні цілителі кажуть, що саме наявність твердих частинок в калі свідчить про те, що камені розчинилися і вийшли з жовчного міхура. Деякі лікарі говорять про те, що ці тверді частинки можуть бути просто результатом хімічної реакції, викликаної організмом, що намагаються одночасно переварити масло і лимонний сік.

Попередження

Поговоріть з вашим лікарем, перш ніж ви займетеся розчинення каменів у жовчному міхурі в домашніх умовах. Незважаючи на те, що суміш оливкової олії і лимонного соку не вважається небезпечною, це засіб також не було затверджено офіційною медициною в якості лікування.

вам знадобиться

 • Оливкова олія (100 – 200 мл)
 • Лимонний сік (100 – 200 мл)
 • Блендер (за бажанням)

По темі: Фізичні вправи допомагають прибрати камені в жовчному міхурі.

Схожі статті:

 • Фізичні вправи допомагають прибрати камені в жовчному міхурі

  У фізично активних людей, меншою мірою утворюються хворобливі і потенційно небезпечні для здоров'я камені в жовчному міхурі. Це підтверджено даними дослідження, проведеного вченими з Університету...

 • Густа жовч в жовчному міхурі: симптоми і лікування

  Невеликий - всього 14 на 5 см - жовчний міхур, службовець для накопичення відповідного секрету, що виробляється печінкою, рідко звертає на себе увагу. Проте деякі проблеми з них ризикують вилитис...

 • Очищення кишечника касторовою олією

  Поряд з безліччю натуральних засобів для очищення кишечника, особливе місце серед них займає касторове масло. Очищення кишечника касторовою олією можна проробляти як дорослим, так і дітям. Ми пок...

 • ГРЗ у дитини - причини, симптоми, лікування

  ГРЗ у дитини або дорослого (по-іншому зване застудою), є групою поширених інфекційних захворювань верхніх дихальних шляхів. Хоча багато людей і думають, що дитина може підхопити ГРЗ, не одягаючис...

 • Як схуднути за допомогою імбиру і усунути целюліт?

  Імбир широко використовується в кулінарії і напоях і має багато корисних властивостей. У цьому матеріалі ми торкнемося виключно того, як схуднути за допомогою імбиру. Ми розглянемо ті властивості...