Як приймати бджолиний пилок - дітям і дорослим

В даному матеріалі йтиметься про те, як вживати бджолиний пилок, а саме про способи застосування та рецепти.

Як приймати бджолиний пилок - дітям і дорослим

Ми розглянемо дозування і оптимальний час для прийому, а також заходи, що дуже важливо. Завдяки широкому поширенню продуктів бджільництва, у безлічі людей є можливість не тільки вживати в їжу мед, прополіс і маточне молочко, але і бджолиний пилок, про корисні властивості і застосування якої ми вже говорили тут. Отже, розкладемо все по поличках.

Рецепти з бджолиним пилком і дозування

 • Бджолиний пилок без домішок. Це навіть рецептом складно назвати, але все ж тут важливо дотримуватися дозування, як і в інших способах. Вживати бджолиний пилок необхідно: - дітям від 3 до 5 років – по 1 чайній ложці без гірки двічі на добу. Вранці натщесерце за 20 хвилин до їжі і так само в обід. - дітям від 6 до 12 років – по 1 чайній ложці з гіркою двічі на добу. Вранці натщесерце за 20 хвилин до їжі і так само в обід. - дітям від 12 років і дорослим – по 2 чайних ложки без гірки двічі на добу. Вранці натщесерце за 20 хвилин до їжі і так само в обід.
 • Бджолиний пилок з медом. Це смачно і ще корисніше, ніж пилок в чистому вигляді. Вживати бджолиний пилок з медом необхідно за такою схемою: - дітям від 3 до 5 років – двічі на добу змішайте 1 чайну ложку бджолиного пилку без гірки з 1 - 2 чайними ложками меду. Брати найкраще з ранку на голодний шлунок за 20 хвилин до їжі і так само в обід. - дітям від 6 до 12 років – двічі на добу змішайте 1 чайну ложку бджолиного пилку з гіркою з 1 - 2 чайними ложками меду. Брати найкраще з ранку на голодний шлунок за 20 хвилин до їжі і так само в обід. - дітям від 12 років і дорослим – двічі в добу змішайте 2 чайні ложки бджолиного пилку без гірки з 2 - 3 чайними ложками меду. Брати найкраще з ранку на голодний шлунок за 20 хвилин до їжі і так само в обід.
 • Бджолиний пилок з вершковим маслом. Для приготування цього засобу вам знадобиться розтерти невелика кількість вершкового масла з бджолиним пилком для отримання пастоподібного стану. Дозування наступна: - дітям від 3 до 5 років – двічі на добу змішайте 1 чайну ложку бджолиного пилку без гірки з таким же або вдвічі більшою кількістю вершкового масла. Приймати краще всього вранці натщесерце за 20 хвилин до їжі і так само в обід. - дітям від 6 до 12 років – двічі на добу змішайте 1 чайну ложку бджолиного пилку з гіркою з таким же або вдвічі більшою кількістю вершкового масла. Приймати краще всього вранці натщесерце за 20 хвилин до їжі і так само в обід. - дітям від 12 років і дорослим – двічі в добу змішайте 2 чайні ложки бджолиного пилку без гірки з таким же або вдвічі більшою кількістю вершкового масла. Приймати краще всього вранці натщесерце за 20 хвилин до їжі і так само в обід.

Як приймати бджолиний пилок - дітям і дорослим

запобіжні Заходи та рекомендації

 • Ні в якому разі не перевищуйте зазначених дозувань у зв'язку з тим, що бджолиний пилок досить концентрований джерело амінокислот, вітамінів і біологічно активних речовин, надлишок яких у 100% випадків негативно позначається на роботі різних систем організму.
 • Починайте вживати бджолиний пилок з удвічі менших доз. Це дасть вам можливість перевірити свій організм на наявність алергічних реакцій на даний продукт.
 • Хворим на цукровий діабет не варто змішувати бджолиний пилок з медом.
 • Дітям до 3х років не варто вживати бджолиний пилок.
 • Прийом бджолиного пилку повинен тривати від 2 тижнів до 1 місяця, не більше. Подібні курси прийому можна повторювати 3 рази на рік з інтервалом не менше 3 місяців.

Ми розповіли про те, як вживати бджолиний пилок, але якщо у вас є додаткові питання, ви можете задати їх нижче в коментарях і отримайте відповідь.

Схожі статті:

 • Бджолиний пилок для чоловіків, її користь для чоловічого здоров'я

  Важко переоцінити користь бджолиного пилку для чоловіків всіх віків, будь то молодий чоловік, чоловік середнього віку похилого. Включаючи прийом пилку в щоденний раціон, ви принесете велику корис...

 • Бджолиний пилок Форевер

  Бджолиний пилок – це природний, високоефективне, біологічно активний засіб, що володіє величезною кількістю корисних властивостей. Користь бджолиної обніжки обумовлена наявністю в ній 96 компонен...

 • Бджолиний пилок. Властивості і застосування бджолиного пилку.

  Бджолиний пилок Бджолиний пилок – це один з найцінніших і корисних продуктів бджільництва поряд з прополісом і маточним молочком. Запилюючи квітку, бджола чіпляє на свої волохаті ніжки його пилок...

 • Бджолиний прополіс Форевер

  Бджолиний прополіс компанії Forever – це 100% натуральний продукт. Він проводиться без використання синтетичних консервантів, всіляких підсилювачів смаку та аромату. Прополіс Forever збирають на...

 • Як правильно приймати таблетки від тиску при вагітності?

  Таблетки від тиску при вагітності здатні істотно полегшити стан майбутньої мами. Але приймати їх потрібно з великою обережністю і тільки під контролем фахівця. Дуже часто жінки, що знаходяться в...