Як позбавитися від хропіння - надійні способи

досі не існує чудодійного засобу від хропіння, але як позбавитися від хропіння якщо він вже просто дістав оточуючих нас людей? Деякі зміни в способі життя, спеціальні пристрої або певні методи лікування можуть допомогти.

Як позбавитися від хропіння - надійні способи

Як позбавитися від хропіння?

Ми розглянемо деякі основні дії здатні призвести до повного усунення хропіння або ж значно знизити його інтенсивність, а також сучасні підходи включають в себе спеціальні пристрої і методи лікування.

Як позбавитися від хропіння самостійно?

  1. Підтримуйте свою вагу в нормі. Навіть кілька зайвих кілограмів можуть призвести до появи хропіння. Жирова тканина накопичена навколо шиї стискає дихальні шляхи і не дає повітрю вільно рухатися. Можливою причиною надмірної ваги можуть стати гормональний дисбаланс і неправильне харчування. У другому випадку ви можете просто почати правильно харчуватися, що і призведе до природного зниження маси тіла і загального оздоровлення. Детальніше про правильному харчуванні читайте тут — Правильне харчування - як схуднути.

  2. Спите на боці. Спробуйте спати не на спині, а на будь-якому боці. Під час сну на спині, мову, підборіддя і надлишок жирової тканини під підборіддям розслабляються і частково перекривають дихальні шляхи, що стає причиною хропіння. Сон на боці перешкоджає цьому.

  3. Не пийте алкоголь перед сном. Алкоголь викликає надмірне розслаблення м'язів (у тому числі і м'язів горла), що і викликає хропіння.

  4. Киньте палити або курите менше. Сигаретний дим подразнює слизову оболонку порожнини носа і горла, викликаючи набряк і нежить. Якщо носові проходи сильно набрякають, стає важко дихати через ніс, що також може призвести до хропіння.

  5. Очищайте ваші носові проходи. Дихання через ніс усуває хропіння. Якщо причиною забитого носа стала алергія, спробуйте використовувати антигістамінні препарати або назальний спрей. Зверніться до лікаря за рекомендацією, якщо ви страждаєте від алергії або будь-якого іншого захворювання, що стало причиною забитого носа, наприклад, такого як синусит. Читайте про те, як позбутися від нежиті.

Як позбавитися від хропіння застосовуючи спеціальні пристрої?

Як позбавитися від хропіння - надійні способиІснує ряд розроблених пристроїв допомагають усунути хропіння. До них відносяться носові смужки розширюють ніздрі, спреї для горла, пристрої для нижньої щелепи та внутрішньоротові пристосування від хропіння. Визначитися з найбільш відповідним пристроєм вам може допомогти ваш лікар виходячи з причини хропіння у вашому випадку.

Як позбавитися від хропіння — медична допомога

У деяких випадках, проблема хропіння може зважитися тільки за допомогою хірургічної операції. Хірургічне втручання може бути актуально при структурні проблеми дихальних шляхів, таких як збільшені аденоїди. При слабкості м'якого неба викликає хропіння може використовуватися радіочастотна абляція, яка з допомогою теплової енергії допомагає зменшити піднебінні тканини.

Схожі статті: