Ідеальна форма брів. Як підібрати?

Ідеальна форма брів. Як підібрати?

Ідеальні брови повинні бути досить довгими, витонченими, злегка піднятими і, звичайно, мати ідеальну форму. Так вважають і чоловіки і жінки!

Брова має правильну форму, якщо сама її широка частина розташовується біля внутрішнього куточка ока, а від верхньої точки вони стають все вже і вже, але звуження повинно відбуватися поступово. Підказкою, при виборі ідеальної форми брови, може служити надбрівна дуга, яка розташовується над очної западиною.

Але при створенні ідеальної форми брів потрібно звертати увагу і на форму обличчя (в кінці статті є відео за формами брів при різних формах особи). Деякі візажисти обирають форми брів саме по формі обличчя. Для круглого обличчя найбільше підходить зламана, що володіє високим підйомом брову. Але не варто злам робити занадто гострим, оскільки він тільки підкреслить округлість обличчя. Також не рекомендується робити круглі брови, які тільки підкреслюють контури особи.

Якщо ви володієте овальним і довгастим обличчям, то прямі і горизонтальні брови будуть краще виглядати на вашому обличчі, можна також робити брови трохи закругленими. А ось від форм брів, з яких застосовуються високі дуги, краще уникнути. Для трикутного обличчя підходять підняті і рівномірно вигнуті брови, пряму форму брів використовувати не рекомендується. Для квадратного обличчя краще всього підходять довгі й високо підняті вгору брови дугоподібні, але не рекомендуються тонкі брови.

Корекція форми брів вимагає правильно підбирати форму бажаних брів, а також не вищипувати волоски над бровою, а вищипувати тільки нижні волоски. Верхні волоски мають більш великі фолікули, а також мають більш насиченим кольором, тому при їх повторному вырастании вони стають більш помітними, що не завжди буває доречним.

Для того, щоб вірно розташувати брову щодо рис особи, потрібно олівець. З його допомогою можна визначити три точки, за якими і буде розташовуватися правильна форма брови. Ідеальна форма брів. Як підібрати?

 • Перша точка визначається так: необхідно взяти олівець, і з'єднати їм крило носа з внутрішнім кутом ока. У тому місці, де олівець перетнеться з бровою і буде перша точка (точка А).
 • Другу точку можна знайти, якщо розташувати олівець вертикально, але при цьому він повинен рівно проходити через зіницю (точка В).
 • Третя точка розташовується на перетині олівця і брови, якщо олівець також проходить через крило носа і зовнішній куточок ока (точка С) .

Для того щоб визначити правильність розташування брови, необхідно докласти олівець посередині, при цьому кінець і початок брови повинні бути рівновіддалені.

На закінчення хочеться сказати, що ідеальна форма брів - саме та, яка подобається, в першу чергу, вам самій! Ми лише допомагаємо вам підібрати форму брів.

Пропонуємо подивитися відео-ролик, в якому дівчина дуже зрозуміло пояснює, як зробити ідеальну форму брів при різних формах особи. Також можете почитати іншу нашу статтю, як правильно вищипувати брови.

Схожі статті:

 • Підтяжка брів і чола

  Така операція може здійснюватися методом класичної хірургії, або новим ендоскопічним способом. Головним плюсом останнього є те, що підтяжка лоба виконується з мінімальними розрізами. Підтяжка лоб...

 • Як підібрати зачіску по фігурі

  Зачіска завжди була лише однією з основоположних загального іміджу жінки. Зачіска повинна ідеально поєднуватися і з обличчям і з тілом і з одягом, яка на вас надіта і навіть з аксесуарами, що вик...

 • Як підібрати стрижку на середні волосся

  Стрижки на середню довжину підходять практично до будь-якого типу обличчя і волосся, тому вважаються універсальними. З такою стрижкою можна створити будь-який образ від зухвалого до м'якого, ніжн...

 • Як правильно підібрати стрижку

  Як підібрати правильну стрижку, щоб все не зіпсувати? Є декілька помічників в даному випадку: попросіть поради у близьких - вони бачать вас досить часто і можуть підказати, що вам йде, а що відве...

 • Як підібрати коротку стрижку?

  Перед тим, як зважитися на кардинальні заходи по зміні стилю, необхідно врахувати кілька важливих моментів. Щоб згладити недоліки і посилити переваги потрібно точно визначити форму обличчя і ті н...