Грибок нігтів - масло чайного дерева в допомогу

Ніготь втратив колишній блиск і змінив свій колір, він деформувався або почав відшаровуватися – повинно бути це грибок нігтів. Масло чайного дерева на ряду з ефективними дорогими протигрибковими мазями дає стійкий позитивний ефект.

Грибок нігтів - масло чайного дерева в допомогу

Але перед початком лікування виникає резонне питання – а чи варто переплачувати гроші за синтетичні препарати приносять не тільки користь, але і шкоду або скористатися перевіреним природним засобом, що володіє яскраво вираженими протигрибковими властивостями?

Грибкове ураження нігтя як на руках, так і на ногах захворювання досить неприємне і піддається тільки тривалого лікування як спеціальними протигрибковими мазями, так і маслом чайного дерева. Перед початком лікування необхідно розуміти, що воно займе не один місяць будь перевіреним засобом, на чому б ви не зупинили свій вибір. Не варто пускати на самоплив грибкове ураження нігтя, само собою воно не проходить, а от нігтя ви можете втратити.

Способи лікування грибкового ураження нігтів маслом чайного дерева

  • Основний спосіб. Спочатку необхідно ретельно вимити з милом уражений ніготь. Після цього дайте йому добре висохнути. Візьміть концентроване масло чайного дерева і нанесіть його на ніготь таким чином, щоб воно покрило все уражене простір. Капайте стільки, скільки необхідно, не шкодуйте. З допомогою невеликого тампона з вати розподіліть масло чайного дерева по всій ураженої грибком поверхні. Зробіть так, щоб масло зайшло під ніготь як можна глибше. Після цього ретельно перебинтуйте ніготь, щоб зменшити випаровування ефірного масла чайного дерева (воно дуже швидко випаровується). Цю процедуру необхідно повторювати двічі на день (вранці і ввечері) протягом декількох місяців (не менше 3 місяців). Навіть під час поліпшення продовжуйте робити цю процедуру, не припиняйте ні в якому разі поки не наступить повне зцілення.
  • На додаток до основного способу - ванночки з маслом чайного дерева. Для приготування ванн вам знадобляться наступні інгредієнти: 1 ст. ложка харчової соди, 1 ст. ложка морської солі, 500 мл теплої води (ближче до гарячої) і 10 крапель ефірного масла чайного дерева. Можна також додати туди 1 чайну ложку меду для кращого ефекту. Змішайте всі інгредієнти і опустіть уражений палець у ванночку. Тримайте його там до повного охолодження води. Цю процедуру можна проводити не кожен день на додаток до першого основного способу. Застосовуйте цей спосіб щонайменше 1 раз на тиждень.

Заходи безпеки

Масло чайного дерева підходить не всім. Це виражається у алергічних реакціях на його компоненти. Перш, ніж ви почнете використовувати масло чайного дерева, капніть одну краплю собі на зап'ясті і почекайте протягом 20 хвилин. Якщо шкіра не почервоніє і не почнеться свербіж, то можете сміливо його використовувати для лікування грибка нігтів і не тільки.

Так як масло чайного дерева володіє безліччю корисних властивостей, ви можете також дізнатися, як використовувати його і в інших цілях. Докладно про властивості і застосування олії чайного дерева читайте тут – Масло чайного дерева - його корисні властивості і застосування. Якщо у вас грибок нігтів – масло чайного дерева вам в допомогу. Головне – продовжуйте лікування до повного одужання!

Схожі статті: