Гриб Агарік Бразильський - властивості та застосування

Агарік Бразильський (Agaricus blazei Murill) – їстівний бразильський гриб містить низьку кількість калорій і величезна кількість різних поживних речовин (мінерали, клітковину, вітаміни і амінокислоти). Вперше цього гриба знайшли застосування в невеликій бразильської селі під назвою Пьедади.

Гриб Агарік Бразильський - властивості та застосування

У 1960 році японський дослідник по імені Такатоши Фурумото виявили Агарік Бразильський і відправив його в Японію для досліджень. Дослідження показали, що Agaricus blazei Murill вміщує в себе більш високий відсоток білків і вуглеводів, ніж більшість інших грибів. Але лікувальні властивості цього гриба викликали значно більший інтерес і хвилювання в суспільстві ніж його поживна цінність.

Властивості і застосування Агаріка Бразильського

Нижче наведені різні корисні властивості бразильського гриба та його застосування ґрунтуючись на міжнародних дослідженнях.

Агарік Бразильський активізує імунну систему

Одним з неймовірних властивостей Агаріка Бразильського, є його здатність підвищувати природну захист вашого організму стимулюючи імунну систему. Цей гриб був використаний в традиційній медицині для усунення безлічі інфекційних захворювань за рахунок потужного посилення імунітету. Вчені давали лабораторним мишам Agaricus blazei Murill і спостерігали наскільки сильно стимулюються їх імунні клітини. Це спостереження не було просто випадковістю, додаткові дослідження по всьому світу підтвердили стимулюють імунну систему властивості гриба Агаріка Бразильського. Китайський Медичний Університет провівши дослідження зробив одне дуже важливе відкриття. Вони спостерігали, як екстракт бразильського гриба стимулював імунну систему і імунну відповідь у мишей, хворих на лейкемію.

Агарік Бразильський і імунна система

Активація імунної системи бразильським грибом може бути корисна при розацеа (почервоніння шкіри, як правило, на обличчі) і пухлинах. Лікарські гриби містять сполуки, звані полісахариди, які допомагають модулювати імунну систему. Бета-глюкани є одним з видів полісахариду і Agaricus blazei Murill містить багато з них. Одне дослідження підтвердило потужний вплив екстракту Агаріка бразильського при запальних процесах. Його застосування сприяло нормальної, здорової імунної реакції у випробовуваних всього після 12 днів застосування.

Агарік Бразильський при надмірній вазі

В Національному Центрі Наукових Досліджень вивчався вплив екстракту Агаріка Бразильського на щурів, які страждають ожирінням. Було зазначено, що коли щурам з высокожирной дієтою стали давати екстракт бразильського гриба, зростання маси тіла був зупинений. Крім того, щури отримують добавки Agaricus blazei Murill витрачали більше енергії т. к. рухалися значно більше. По суті, стимуляція підвищеної діяльності щурів має бути і призвела до зупинки набору маси тіла та її зниження. Ці експерименти доводять, що Агарік Бразильський володіє властивістю, допомагає в боротьбі з надлишковою вагою.

Функція печінки та цукровий діабет

Може екстракт Агаріка Бразильського поліпшити функцію печінки у пацієнтів з гепатитом B? Департамент Китайської Медицини в лікарні Тайбея проводив дослідження на протязі одного року для того, щоб відповісти на це питання. Дослідження показують, що дійсно екстракт бразильського гриба робить корисний вплив на пацієнтів з гепатитом B в плані нормалізації функції печінки. Звичайно, чим більше пацієнтів з цією хворобою випробують препарати на основі Агаріка Бразильського, тим краще ми будемо бачити картину того, наскільки велику користь в дійсності він приносить.

Крім цього, клінічні випробування показали, що харчові добавки з екстрактом Agaricus blazei Murill здатні поліпшити стан інсулінорезистентності у деяких осіб з цукровим діабетом і допомогти полегшити пошкодження при окисному стресі.

Читайте також про восьми натуральні засоби для лікування діабету.

Агарік Бразильський виводить токсини і важкі метали

Бета-глюкан, що містяться в Агарике Бразильському відіграють важливу роль в активізації росту захисних клітин, який сприяє процесу детоксикації організму (руйнування і знешкодження токсинів і важких металів). Дослідження Департаменту Гастроентерологічної Хірургії в Ullevaal University Hospital в Осло, Норвегія, показали, що Агарік Бразильський може бути корисний у боротьбі з деякими видами інфекцій.

Читайте також про користь гриба Шиітаке.

Схожі статті: