Догляд за шкірою обличчя взимку. Як це правильно робити?

Догляд за шкірою обличчя взимку. Як це правильно робити?

Дівчатам бажаний особливий догляд за шкірою обличчя взимку. Адже мороз і холодний вітер це головні вороги краси в зимовий період. З-за цього не треба сильно переживати. Якщо Ви будете дотримуватися нескладних косметичні рекомендації, то ваша шкіра обличчя взимку буде у відмінному стані.

Основне правило, яке ми повинні дотримуватися, є більш ретельний догляд за своєю шкірою обличчя взимку, ніж влітку. Зазвичай, спочатку нового дня жінка вмивається, наносить крем і макіяж, а закінчує зняттям косметики (демакияжем) і маскою. Взимку, рекомендується для вмивання використання мінеральної та питної води без мила. Водопровідна вода і мило в поєднанні призводять до появи на шкірі нерозчинної плівки сполук калію і магнію. Тому, для чищення особи треба користуватися ніжним молочком і тоніком без вмісту спирту.

Ранковий догляд за шкірою обличчя взимку

Обличчя очистили, потім тонізувати, тепер треба нанести крем. Буде добре, якщо на його етикетці є вказівка, що він рекомендований для холодної погоди». Складається такий крем, як правило, з натуральних компонентів, а конкретніше: бджолиний віск, гусяче сало, норкове масло.

І ще запам'ятайте, чим холодніше на вулиці, тим крем повинен бути жирніше. Правда існує одна умова. Пов'язано з тим, скільки часу жінка пробуде на вулиці. Якщо пробіжка по морозцю займе у загальній складності 10 – 20 хвилин, а весь основний день вона проведе в офісі, то не треба занадто захоплюватися жирними кремами. Тому що від теплої температури відбувається нагрівання крему, і він не дає шкірі дихати, закупорюючи всі пори на ній. Взимку необхідно вмиватися і мазати кремом обличчя приблизно хвилин за 40 до виходу на вулицю, для того щоб запобігти на шкірі обличчя судинну сіточку. Тому жінкам любить поспати рекомендуємо зробити перехід на новий режим в зимовий період. В іншому випадку у них будуть проблеми зі шкірою особи.

Вечірній догляд за шкірою обличчя взимку

Як завжди, ввечері, необхідно провести очищення шкіри обличчя від косметики, і бруду і заспокоїти її. У холодний період треба живити шкіру більш м'якими засобами, ніж влітку. Вони зобов'язані не тільки добре очистити шкіру від забруднень, але живити і зволожувати її. В якості засобів для очищення обличчя взимку краще використовувати маски з гоммажем, а не зі скрабом з миючими частинками. Після закінчення процедури зняття макіяжу і очищення необхідно нанести нічний крем, для розкриття пір, посилення циркуляції крові і заспокоєння шкіри. Приблизно через 20 хвилин після нанесення крему надлишки його промакивать серветкою.

Необхідно пам'ятати всім жінкам, що холодний вітер сприяє висушуванню шкіри обличчя, тому її необхідно зволожувати. Дані процедури треба робити ввечері, і після них виходити на вулицю не бажано .

Схожі статті: