Блокатор калорій в спортивному харчуванні: яка його роль?

Блокатор калорій в спортивному харчуванні: яка його роль?

Спортивне харчування відіграє величезну роль при регулярному тренуванні м'язів. Саме воно сприяє швидкому відновленню м'язової тканини, насиченню організму необхідними речовинами, зростанню м'язів і спалювання жиру.

Важливим елементом в спортивному харчуванні є блокатор калорій - продукт, вживання якого призводить до часткового засвоєння складних вуглеводів. Він застосовується в тому випадку, якщо людина займається спортом, хоче «підсушити» своє тіло для досягнення поставлених цілей.

Багато людей мрію схуднути, але при цьому дотримуватися звичайного режиму харчування, не відмовляючись від улюбленої їжі і не виснажувати себе тривалими фізичними тренуваннями. У такій ситуації блокатор калорій – єдиний засіб для зниження ваги. Він перешкоджає проникненню в організм людини складних вуглеводів, які зазвичай є в хлібобулочних виробах і картоплі. Як відомо, в денний раціон людини входить багато продуктів, третя частина яких насичує організм складними вуглеводами (калоріями) . Блокатор калорій відштовхує непотрібне кількість таких вуглеводів, внаслідок чого людина не набирає вагу, а навпаки, з легкістю скидає зайві кілограми. Засіб ефективно для тих, хто займається спортом або просто дотримується дієти, але часом відхиляється від строго режиму харчування.

Препарат розроблений на основі натуральних речовин – стулок плодів білої квасолі. Він нешкідливий для організму людини, оскільки не має в своєму складі хімічних чи токсичних речовин. Позитивні властивості, які має блокатор калорій проявляються в тому, що він здатний уповільнити дію ферменту альфа-амілаза, який знаходиться в травній системі. Внаслідок цього, заблокований фермент не здатна розщепити складні вуглеводи на простий цукор. Звичайні цукру надходять в організм у тонкому кишечнику, і тягнуть за собою зайві калорії. Не розщеплені вуглеводи – не можуть бути прийняті організмом, тому виходять з нього природним шляхом.

Застосовувати препарат блокатор калорій, спортивне харчування без якого немислимо, необхідно по дві таблетки (під час прийому їжі) три рази на день протягом одного місяця. З метою досягнення якомога більшого зниження ваги, курс застосування блокатора калорій можна повторити.

Вживання блокатора калорій призводить до зниження калорійності в продуктах харчування, а також дає можливість розширити асортимент поглинаються продуктів, що важливо для тих, хто займається спортом. Блокатор калорій призводить до зниження маси тіла в той час, як людина не обмежує себе вживанням продуктів, багатих на вуглеводи.

Варто відзначити, що блокатор калорій не є генно-модифікованим продуктом, тому купити його можна в аптеці без рецепта лікаря. Важливо знати, що вживати препарат можна далеко не всім. Так, не рекомендується застосовувати блокатор калорій жінок «в положенні», а також годуючим матерям. Якщо помічена підвищена чутливість (алергічні реакції) на деякі складові елементи блокатора, то також слід відмовитися від його вживання.

Як видно, блокатор калорій відіграє велику роль у спортивному харчуванні. Саме він допомагає організму впоратися із зайвою вагою, отримавши при цьому максимум користі від продуктів харчування. Компоненти, які входять в блокатор калорій, захищають організм від потрапляння преизбыточного кількості калорій шляхом блокування діяльності одного з найбільш важливих ферментів шлунково-кишкового тракту. Важливо відзначити, що препарат створений з рослинних компонентів і не має шкідливих речовин.

Блокатор калорій - чудовий засіб, споживаючи яке можна з легкістю розпрощатися з надмірною вагою, стати володарем красивого тіла і досягти високих результатів у спорті.

Схожі статті: