Аспірин при похміллі - небезпечно чи ні?

Справді аспірин при похміллі безпечний і ефективний, або ж його прийом несе у собі якусь загрозу здоров'ю? Розберемося в цьому.

Аспірин при похміллі - небезпечно чи ні?

Ви знали, що аспірин і алкоголь розріджують кров? Це означає, що, коли ви змішуєте два цих «кошти» разом, ви на виході отримаєте потенційно небезпечну комбінацію. Адже якщо в цей період часу ви сильно поранитися або почнеться кровотеча в будь-якій формі, кров не зможе швидко згорнутися, що може призвести до значної крововтрати.

Побічні ефекти аспірину значно переважують його так званий «лікувальний» ефект при похміллі. Подібно Парацетамолу (Ацетаминофену) або Ибупрофену, побічні ефекти аспірину можуть бути посилені алкоголем, присутнім у вашому організмі, що призводить до нанесення ще більшого збитку вашої печінки. Що стосується Ібупрофену, то його застосування також може викликати кровотечу в шлунку і шлунково-кишковому тракті.

Пропранолол відноситься до групи фармакологічних препаратів, званих бета-блокаторами, використовуваних при гіпертонії. Ці лікарські засоби також зазвичай використовується для полегшення болю при похміллі. Погана новина – на думку багатьох досліджень, препарати на основі пропранололу просто не працюють.

Ви бачите, до чого застосування аспірину при похмілля та інших аналогічних препаратів може призвести? Знайте також, що прийом знеболюючих засобів вбиває ваші емоції і притуплює розум.

Рекомендація

Якщо все ж для усунення головного болю ви вирішили прийняти аспірин, запивайте її великою кількістю води, що принаймні буде також сприяти усуненню зневоднення, яке виникає при вживанні алкоголю.

Наслідки

Прийом аспірину при похмілля може призвести до значного пошкодження печінки і шлунка, які під час вживання алкоголю і без того страждають.

Висновок

Кращим варіантом лікування похмілля однозначно є природні засоби, оскільки вони жодним чином не можуть нашкодити вашому організму і на відміну від синтетичних засобів, вони не ушкоджують печінку і інші органи, а навпаки відновлюють. Про те, які природні засоби можна використовувати при похміллі і яким саме чином, читайте тут – ТОП-10 народних засобів від похмілля.

Схожі статті: