7 алергенів в дитячих вакцинах, що викликають важку алергію у дітей

протягом першого року життя дітям вводять у складі вакцин відомі канцерогени і нейротоксини, після чого у дітей розвиваються дивні харчові алергії. У деяких випадках алергія може бути настільки серйозна, що дитина не може навіть перебувати в кімнаті, коли хтось виймає з пакета продукти харчування, такі як арахіс.

7 алергенів в дитячих вакцинах, що викликають важку алергію у дітей

погляньмо уважніше на вакцини КПК (кір-паротит-краснуха), АКДП (адсорбована коклюшно-дифтерійно-правцева вакцина) і ВПЛ (вакцина гардасил), і побачимо наскільки потужні алергени вони містять, в результаті яких організм дитини просто починає панікувати, коли відчуває ті ж алергени у харчових продуктах, думаючи, що їх знову будуть вводити в м'язову тканину.

В результаті вакцинації, імунна відповідь дитини придушується. І менш ніж за сім перших років в організм дитини вводять більше 10 разів оброблені емульгатори, генетично модифіковані бактерії, людський альбумін, глутамат натрію, яєчний білок, желатин (вироблений з кісток, шкіри, сухожиль і хрящів тварин), важкі метали і токсини.

Не задавалися ви питанням про те, чому ви або ваша дитина страждаєте від найсильнішої форми алергії на ті ж інгредієнти, які використовуються у виробництві більшості сучасних вакцин?

Список найсильніших алергенів в дитячих вакцинах

На які з компонентів у вас, вашого чоловіка (вашої дружини) або ваших дітей виникає алергічна реакція? Адже всього одна сильна алергічна реакція здатна в прямому сенсі слова вбити або покалічити вашу центральну нервову систему або мозок на все життя.

1. Арахіс

Вакцини готують в арахісовій олії. Ви сумніваєтеся в цьому? Перевір зараз. Це не афішується, але цей алерген присутній у вакцинах.

2. Глутамат натрію (E621)

Ця мононатриевая сіль глутамінової кислоти настільки концентроване, що може викликати ушкодження головного мозку у немовлят. В результаті присутності цієї речовини у вакцинах, ви можете відчувати напади мігрені вже в дорослому житті, які вкрай болючі і можуть повністю позбавити вас дієздатності. При введенні в м'язові тканини організму дитини, глутамат натрію стає нейротоксином, а його висока доза може також привести до нападів блювоти.

3. Казеїн

Багато вакцини «варяться» в казеїні (складному молочному білку). Мало хто знає, що непереносимість лактози може виникнути в результаті щеплення від грипу або будь-якої іншої вакцини.

4. Штучний підсолоджувач

Сорбіт є синтетичним штучним підсолоджувачем, який в сотні разів солодше цукру. Оскільки цей компонент метаболізується дуже повільно, це викликає синдром роздратованого кишечника (СРК). Напевно, ось чому цей компонент використовується у вакцинах. Багато лікарі попереджають про шкоду синтетичних підсолоджувачів, які організм не може нормально розщеплювати, в результаті чого вони можуть застрягти в життєво важливих очисних органах. При тривалому споживанні штучних підсолоджувачів, це може спровокувати збільшення маси тіла та ожиріння.

5. Желатин

Це речовина отримують в результаті переробки сполучної тканини тварин (кістки, шкіра, хрящі, очі, копита зв'язки і сухожилля). Майже всі жувальні цукерки, такі як мармеладні ведмедики, мармеладні черв'яки і желатинові капсули, призначені для виробництва лікарських засобів, що виробляються з додаванням желатину. При попаданні в м'язову тканину, желатин представляє ризик зараження синтетичними гормонами росту і коров'ячим сказом (губчаста енцефалопатія).

6. Тиомерсал

Нейротоксичний консервант – складається приблизно на 50% ртуті. Ртуть викликає аутизм, І ВОНИ ЦЕ ЗНАЮТЬ!

7. Яєчний білок

У виробництві вакцин використовують яєчний білок. Ви можете здогадатися, що використовуються яйця відкладають кури, вигодувані комбікормами, з використанням стероїдів і великої кількості антибіотиків. Як ви думаєте, що відбувається, коли в організм дитини потрапляє таке чужорідне речовина? Звідки береться сильна алергія на яйця? Помічаєте зв'язок?

А як же важкі випадки алергії на арахіс?

Арахісовий антиген раніше присутня у багатьох вакцинах

Арахісове масло використовується у вакцинах з 1960 року, так як це масло неможливо побачити в кінцевому продукті, виробники не вказують про його наявність у складі вакцини. Однак це, як ви розумієте НЕ ОЗНАЧАЄ, що арахісовий антиген не міститься в продукті. Арахісове масло поряд з яйцями (білок) і казеїном (молоко), є середовищем, у якій виробники вакцин вирощують бактерії і віруси для імунізації (перш, ніж вони послаблюють їх формальдегідом). Це те, що вони використовують для виробництва КПК і вакцини від грипу. Виробники вакцин також рекомендують робити щеплення від грипу не більше, ніж один раз у житті. Багато дітей мають жахливі реакції на формальдегід, який також зазвичай зустрічається у новому одязі.

Питання: Ви знаєте, що спільного між арахісом і вакцинами?

Відповідь: Тисячі людей у всьому світі страждають від важкої алергії і на те, і на інше. Наступне було зафіксовано в 2010 році в VacTruth:

Те, що вакцини містять у своєму складі арахісовий антиген, знають далеко не всі, і лише деякі споживачі і лікарі можуть бути в курсі цього: Арахісове масло є прихованим компонентом у виробництві дитячих вакцин, про який виробники мовчать.

Схожі статті: