5 інгредієнтів, які отруюють ваш мозок

Недолік поживних речовин не здатний звести з розуму сучасної людини, але є деякі речі, які могли б зробити це в короткий проміжок часу.

5 інгредієнтів, які отруюють ваш мозок

Ці, що порушують роботу кишечника, що завдають шкоди печінки і отруйні і шкідливі головний мозок інгредієнти, є породженням «нескінченного генія» людини. Вони зовсім зруйнували нашу здатність ясно мислити.

Інгредієнти, отруйні мозок

Цілком уникайте вживання цих 5 інгредієнтів і побачите, що функції вашого мозку покращилися.

Глютен (клейковина)

Глютен – це молекула білка, що міститься в пшениці, ячмені, житі, камуте і полбе. Цей липкий білок сцеплівается зі стінками тонкої кишки людини, що може призвести до захворювань травної, імунної та нервової системи. Целіакія є найбільш поширеним захворюванням ШКТ, пов'язаних з чутливістю до глютену. Тим не менш, є також стан зване нецелиакийной чутливість до глютену (Non-Celiac Gluten Sensitivity). Якраз воно і є основним чинником, що призводить до запальних захворювань головного мозку і нервової системи.

Дослідження показали зв'язок між чутливістю до глютену і розладами кожної частини нервової системи, включаючи головний мозок, спинний мозок і периферичні нерви. Було виявлено, що клейковина здатна спровокувати виникнення психічних розладів, когнітивних розладів, деменції і практично будь-якого іншого неврологічного розладу. Читайте більше про глютену і запальних захворюваннях мозку і нервової системи.

Штучні підсолоджувачі

Чи то аспартам (E951), сукралоза (E955) або сахарин (E954) – штучні підсолоджувачі, такі популярні з-за їх «нульовою калорійністю», отруюють мозок вже протягом десятиліть. Аспартам являє собою комбінацію хімічних речовин, таких як аспарагінова кислота (амінокислота, що надає збудливий ефект на клітини головного мозку), метанол і фенілаланін. І коли компоненти об'єднують – це стає потужним хімічним речовиною, що викликає пухлини мозку.

Вживання аспартама викликає безліч симптомів, включаючи напади тривоги, невиразну мову, депресії і мігрені. Цей та інші штучні підсолоджувачі здебільшого додаються в газовані напої, йогурти, жувальну гумку, різні соуси, столові підсолоджувачі, солодкі каші швидкого приготування і ароматизовану воду.

Глутамат натрію (E621)

Глутамат натрію є концентрованою формою солі, яку додають до харчових продуктів для поліпшення смаку. Він обманює смакові рецептори і змушує мозок думати, що їжа смачна, але так як глутамат натрію є эксайтотоксином, він стимулює мозок виробляти надмірну кількість допаміну – гормону радості, вироблення у великих кількостях якого, викликає звикання подібно наркотику. На жаль, хороші відчуття не тривають довго, на відміну від побічних ефектів, пов'язаних з прийомом глутамату натрію. Эксайтотоксины викликають ушкодження головного мозку і виникнення неврологічних захворювань, включаючи хворобу Паркінсона, хвороба Альцгеймера, деменцію, розсіяний склероз, вовчак і багато іншого.

Будьте уважні при покупці різного фабричної їжі і не купуйте ті продукти, на яких вказано, що вони містять глутамат натрію, який часто позначається як E621. Цей підсилювач смаку і консервант зазвичай можна зустріти в ковбасних виробах, напівфабрикатах, м'ясних і рибних консервах, приправи, супи швидкого приготування, різних сухих закусках (снеки, сухарики тощо), соусах, майонезах та багато іншого.

Рафінований цукор

Рафінований цукор став одним з найбільш вживаних продуктів, який в якості інгредієнта використовується в кулінарії, додається в чай і каву і його можна зустріти в багатьох фабричних продуктах харчування. Але поряд з його популярністю, він відноситься до одних з найбільш небезпечних харчових продуктів. Його постійне вживання пов'язано з багатьма різними проблемами зі здоров'ям. Рафінований цукор просто отруює ваш мозок.

Регулярне вживання рафінованого цукру пригнічує нейротрофічний фактор мозку (BDNF) – дуже важливий гормон росту для мозку. BDNF призводить до виникнення нових зв'язків між нейронами в мозку, що має життєво важливе значення для функцій пам'яті. Дослідження показали, що низький рівень BDNF у пацієнтів з депресією і шизофренією, і споживання цукру, можуть погіршити їх стану тим, що цукор додатково сприяє зниженню рівня цього гормону.

Рафінований цукор також посилює запалення, яке може привести до порушення травлення і збою в роботі імунної системи. Якщо запалення переросла в хронічну форму, це може призвести до підвищеного ризику виникнення депресії і шизофренії. Доктор Иларди, ад'юнкт-професор психології в University of Kansas, завжди закликає пацієнтів з депресією повністю відмовлятися від вживання рафінованого цукру, і ті, хто слідує його порадою повідомляють про значне поліпшення в ясності розуму і настрої.

Фтор

Додавання фтору в центральне водопостачання є, мабуть, одним з найбільш небезпечних підприємств щодо нашого здоров'я. Особливо фтор шкідливий для мозку.

The Fluoride Action Network (FAN) повідомили про дослідження, яке показало, що фтор безпосередньо пов'язаний зі зниженням IQ. Одне дослідження телебаченні, яку спонсорує дитячим фондом ЮНІСЕФ, показало, що IQ знижується при 0,88 мг/л фтору – це якраз той рівень фтору, який присутній в системах центрального водопостачання питної води і вважається оптимальним. Висновок напрошується один – нас цілеспрямовано труять.

FAN також заявили, що 34 дослідження пов'язують фтор зі зниженням рівня IQ у людей, в той час як інші дослідження пов'язують це з навчанням і порушенням пам'яті, ушкодженням головного мозку плода і зміненими психофізіологічними функціями.

Ці 5 інгредієнтів отруйних мозок і погіршують наше здоров'я можна відносно легко усунути з нашого раціону, використовуючи правильну мотивацію і знання.

Схожі статті:

 • ГРЗ у дитини - причини, симптоми, лікування

  ГРЗ у дитини або дорослого (по-іншому зване застудою), є групою поширених інфекційних захворювань верхніх дихальних шляхів. Хоча багато людей і думають, що дитина може підхопити ГРЗ, не одягаючис...

 • Як схуднути за допомогою імбиру і усунути целюліт?

  Імбир широко використовується в кулінарії і напоях і має багато корисних властивостей. У цьому матеріалі ми торкнемося виключно того, як схуднути за допомогою імбиру. Ми розглянемо ті властивості...

 • Ехінацея - застосування та показання

  Ехінацея – дуже потужний природний імуномодулятор, про властивості якого люди знали сотні років тому і активно застосовували. Застосування ехінацеї дозволяє в короткий термін отримати значне поси...

 • Олія чайного дерева - його корисні властивості і застосування

  Чайне дерево або по-іншому Мелалеука, дарує нам одне з найцінніших цілющих масел, а саме ефірне масло чайного дерева. чайне дерево Виростає в Австралії та Новій Зеландії, і в зв'язку з надзвичайн...

 • Вітамін B12 - його роль і користь

  Про важливу роль вітамінів в організмі людини вже сказано багато, і вітамін B12 не є винятком. Усі вітаміни поділяються на водорозчинні та жиророзчинні. Водорозчинні вітаміни не накопичуються в о...