12 продуктів знижують холестерин природно

Ви переживаєте з приводу рівня холестерину? Існує, буквально тонни ліків і добавок, які використовуються для зниження рівня холестерину в крові. Тим не менше, всі ці засоби і препарати складаються з елементів, які, можливо, містяться в натуральних продуктах, таких як фрукти, овочі, горіхи і особливі напої.

12 продуктів знижують холестерин природно

Кращі продукти, що знижують холестерин

Отже, розглянемо дванадцять найкращих продуктів, які можуть зробити диво з вашими рівнем холестерину.

1. Зелений чай

Зелений чай є прекрасним напоєм, який може знизити рівень ЛПНЩ (поганого холестерину) і збільшує рівень ЛПВЩ (хорошого холестерину). При регулярному вживанні зеленого чаю знижується загальний рівень холестерину в сироватці крові.

2. Волоські горіхи, арахіс, фісташки і мигдаль

Волоські горіхи, арахіс, фісташки, мигдаль та інші горіхи є багатим джерелом поліненасичених жирних кислот, які допомагають знизити рівень шкідливого холестерину в крові і зміцнити кровоносні судини. Тим не менш, споживання цих горіхів, повинна бути обмежена 40 - 50 г на день, так як вони висококалорійні і можуть сприяти небажаного набору маси тіла.

3. Вівсянка

Якщо у вас високий рівень холестерину, ви можете починати свій день з вівсянки. Це багате джерело клітковини, яка може обмежити всмоктування холестерину в кров.

4. Банани

Банани є багатим джерелом калію і розчинної клітковини, що добре позначається на здоров'ї вашого серця, а також підтримує рівень холестерину в межах норми. Читайте також про корисні властивості бананів.

5. Авокадо

Авокадо дивовижний фрукт, який містить більше калію, ніж банани. Він багатий мононенасиченими жирами, що покращує здоров'я нашого серця. Авокадо збільшує рівень ЛПВЩ, і в той же час зменшує рівень ЛПНЩ. Крім самого плоду авокадо, дуже корисно використовувати масло, що отримується з нього. Дізнайтеся більше про корисні властивості олії авокадо.

6. Часник

З давніх часів часник використовувався для лікування багатьох хвороб. І в даний час він також досить популярний і використовується не тільки в якості приправи до різних страв, але і в якості натурального засобу для зниження високого кров'яного тиску, зниження рівня поганого холестерину (ЛПНЩ), а також для запобігання утворення тромбів у кровоносних судинах. Читайте більше — Часник для серця - спираючись на науку.

7. Квасоля і сочевиця

Регулярне вживання квасолі і сочевиці можуть поліпшити рівень корисного холестерину (ЛПВЩ). Ці бобові багаті розчинною клітковиною. Просто їжте салат з цих бобових на обід або вечерю і вони допоможуть тримати рівень холестерину на потрібному для вас рівні.

8. Чорниця

ЛПНЩ або поганий холестерин відповідальний за багато серцево-судинні захворювання. Чорниця містить у собі антиоксидант під назвою птеростильбен, який ефективно знижує рівень шкідливого холестерину.

9. Вино

Всього 40 мл вина після здорового вечері допоможе підняти рівень корисного холестерину і знизити рівень шкідливого холестерину в крові. Але якщо ви зовсім не п'єте алкоголь, то ви можете вибрати інші доступні продукти.

10. Пийте більше води

Вживання достатньої кількості води може запобігти багато захворювань. Коли ваш організм не отримує достатньої кількості води, ваша кров стає кислою, що може збільшити рівень шкідливого холестерину (ЛПНЩ). Вживання достатньої кількості води допомагає утримувати кров чистою. Читайте більше про важливість і ефективності очищення організму водою.

11. Бамія і баклажани

Ці овочі є гарним джерелом розчинної дієтичної клітковини, знижує рівень шкідливого холестерину. Вони низькокалорійні, що також добре для нашого здоров'я.

12. Ячмінь

Ячмінь допомагає привести в норму співвідношення ЛПНЩ і ЛПВЩ завдяки вмісту в ньому харчовим волокнам.

Отже, якщо ви задалися метою привести в норму рівень вашого холестерину, почавши регулярно вживати ці продукти знижують холестерин, ви зможете досягти вашої мети.

Схожі статті: