10 корисних властивостей бананів - життя без таблеток

Ви любите банани? Багато людей люблять цей тропічний фрукт і навіть не здогадуються про те, скількома банани володіють корисними властивостями. Було виявлено, що існують ряд проблем, з якими банани справляються краще, ніж таблетки.

10 корисних властивостей бананів - життя без таблеток

Вживання бананів насправді грає життєво важливе значення для нашого здоров'я, навіть якщо ви їх не любите. Вони дають нам велику кількість вітамінів, білків і багатьох інших поживних речовин. У складі бананів присутні тіамін, рибофлавін, ніацин і фолієва кислота, яка є основним джерелом енергії в цьому фрукті. Вони містять багато клітковини, в результаті чого банани допомагають врятувати нас від багатьох хвороб.

Особливі властивості бананів, роблять їх неймовірно корисними

Отже, що ж корисного можуть зробити для нас банани?

1. Енергія

Банани є дуже хорошим джерелом енергії і дають нам її буквально миттєво після їх вживання. У зв'язку з цим, багато спортсмени вживають банани саме з метою швидкого поповнення енергії.

2. Стрес

Банани дуже гарні для зниження стресу. Вони містять амінокислоту триптофан, яка допомагає підтримувати наше гарний настрій і робить нас щасливішими. Банани містять калій і магній, що дозволяють також гнати геть депресію.

По темі: Як позбутися стресу - 10 кращих способів.

3. Серце

Корисні властивості бананів поширюються і на серцево-судинну систему. Банани вкрай корисні людям, страждаючим захворюваннями серця і високим кров'яним тиском (гіпертонією), у зв'язку з тим, що вони містять багато калію і мало солі.

4. Пам'ять

Поліпшити пам'ять можна просто щодня вживаючи банани з молоком.

5. Анемія

Банани містять в своєму складі велику кількість заліза і при регулярному вживанні, рівень гемоглобіну підвищується, що робить цей фрукт дуже корисним для людей, які страждають залізодефіцитною анемією.

6. Гормони

Банани допомагають нашому організму підтримувати в нормі гормональний дисбаланс.

7. Вагітність

Банани приводять в баланс рівень цукру в крові у вагітних жінок, що сприяє усуненню ранкового нездужання. Читайте також про правильне харчування під час вагітності.

8. Шлунок

Завдяки своїй високій харчовій цінності, банани допомагають контролювати кислотність шлункового соку. Лікарі відзначають, що банани сприяють потовщення шару слизу в шлунку, який знижує ймовірність утворення виразки.

9. Рівень глюкози в крові

Банани містять вітаміни групи B, які допомагають підтримувати в нормі рівень глюкози в крові.

10. Клітковина

Банани є хорошим джерелом клітковини. Вживання бананів на сніданок зменшує ймовірність виникнення запорів і підтримує здоров'я вашого кишечника. Читайте також про простих способи очищення кишечника в домашніх умовах.

Корисні властивості бананів дають можливість уникнути багатьох захворювань, а регулярне їх вживання наповнить вас енергією і позитивом.

Схожі статті: